Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 18:31   

podlizywać się, nieszczerze się uśmiechać i być na każde skinienie tego otóż otoczenia ...

ja mam gdzieś co ludzie o mnie myślą, a myślą dużo. Moim zdaniem wygodniej, prościej i po prostu lepiej być sobą, po co się wysilać? Mi nawet by się nie chciało silić się na kogoś innego, taki mały leń. Mam grupkę fajnych ludzi, którzy akceptują mnie taką jaka jestem i sądzę że każdy tak ma.
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-08-05, 18:46   

shesatanek napisa³/a:

podlizywać się, nieszczerze się uśmiechać i być na każde skinienie tego otóż otoczenia ...


Idealny sposób żeby nie być szanowanym przez otoczenie ;)

Nie ma jednego sposobu na zyskanie sympatii, wszystko zależy od tego jakie to otoczenie, co to za ludzie.
Najlepiej być osobą otwartą, uśmiechniętą, która ma dużo do powiedzenia, ma swoje zdanie na dane tematy, ale nie przekrzykuje wszstkich i umie słuchać. Być osobą pomocną, ale nie lizać dupy i nie być na każde skinienie palca.
Najważniejsze żeby nie udawać kogoś kim się nie jest, bo to szybko wychodzi na jaw.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-05, 20:25   

nie da się zyskać sympatii u wszystkich.

shesatanek napisa³/a:

podlizywać się, nieszczerze się uśmiechać i być na każde skinienie tego otóż otoczenia ...


To jest dobra rada. ale wtedy nie jestes sobą. Nie mozna przez całe życie brnąć w kłamstwie i idealizować siebie.
_________________
GG: 35086869
 

beloved_m  

User

my own strength



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Sie 2010

Sk±d: POLAND

   

Wys³any: 2010-08-05, 22:26   

można sobie też zyskac posłuch u innych. to działa, ale wtedy nie do końca jest się lubianym przez innych a jedynie inni się Ciebie boją.
na pewno nie warto sięzmieniac dla otoczenia, bo lepiej by ludzie nas nienawidzili za to kim jesteśmy aniżeli kochali bądż szanowali kogoś kim nigdy nie będziemy. :-)
_________________
ask, don't guess.
www.formspring.me/beloved1
 

Setciu  

Stały User



Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-06, 07:11   

Ja tam MW... inaczej mam gdzies co myslą o mnie inni :)Tobie radze podobnie i wtedy naprawde ludzie zaczną do Ciebie leciec ze wszystkich stron, a ty sie bedziesz czuc z tym dobrze bo nie bedziesz musiała udawać ze jestes kims innym niż w rzeczywistości :)I tyle:D
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-08-09, 01:25   

IMO wystarcza być miłym i życzliwym dla innych, daje to zaskakujące efekty.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Do³±czy³: 08 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-09, 09:27   

sydnej napisa³/a:

wystarcza być miłym i życzliwym dla innych, daje to zaskakujące efekty.


I oczywiście w jakiś sposób wkupić się w otoczenie, znaleźć wspólne tematy do rozmów.
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

blondi93  

User

monia:)



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2010

Sk±d: KRK

   

Wys³any: 2010-08-09, 22:50   

Badz soba i nie obgaduj kazdego z kazdym !!!
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-08-10, 10:39   

Dużo się uśmiechać, być zawsze pogodnym, z każdym rozmawiać, słuchać ludzi, znaleźć coś, czym możesz się wyróżniać i zaimponować. Być miłym i życzliwym. Nikogo nie obgadywać. Nigdy nie smucić się w towarzystwie.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-08-10, 19:51   

Być miłym i pomocnym (ale nie do stopnia takiego, żeby ludzie z powodzeniem mogli nazwać Cię lizo*upem), dużo się uśmiechać. I nie udawać kogoś, kim się nie jest, bo i tak kiedyś to się wyda i możesz wyjść na, brzydko mówiąc, głupią/głupiego.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com