Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:16   

Zacznijmy od tego, że w klubie to raczej ryzykowne do jakiejkolwiek dziewczyny zagadywać(obcej) jeśli zależy Ci na prawdziwym związku, sam pracowałem jako kelner w klubie i wiele widziałem co Panie wyczyniają :-D


Napisałem na co zwracam uwagę(poszczególne detale), ale w pierwszym poście, który tutaj umieściłem jest jasno napisane, że liczy się całokształt. To swoiste obraz z puzzli, abym uznał, że dziewczyna faktycznie jest piękna (10 na 10) itd to wszystkie te puzzle muszą pasować do jednego obrazka, a dodam, że podobają mi się różne obrazy :-D

taka ściąga:
puzzle = różne części ciała(włosy, oczy, nos etc);
obraz = typy urody;

Więc może to być ruda o niebieskich oczach
Może to być blondynka o ciemnych,brązowych oczach.

Liczy się całokształt, dziewczyna po prostu musi być dobrze 'poskładana' XD


Damn napisa³/a:

Płaskie to i nijakie, u każdego takie samo, to wolę już patrzeć na tyłki dziewczyn.



Bo nie widziałaś mojego :hyhy:
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:20   

PROSZÊ CIÊ, czy Ty mi tłumaczysz na czym biologia polega? :-|
Kobieta ma znacznie mniejszy potencjał tworzenia włókien mięśniowych niż mężczyzna, więc zdrowa kobieta o dobrej sprawności, nie jakaś sportsmenka, nie będzie miała widocznie zarysowanych mięśni (w spoczynku) tak jak facet. Poza tym sport nie zawsze jest zdrowy, nie bez powodu sportowcy przechodzą szybko na emeryturę i zarabiają kupę kasy. Za duża masa mięśniowa u kobiet a za mały % tłuszczu w ciele prowadzi do zawirowań hormonalnych i nie jest korzystny dla prokreacji, zresztą w prehistorycznych czasach baby były zwykle całkiem tłuściutkie a nie fit, bo zostawały w obozach niańczyć dzieci i obrabiały mamucie bogate w tłuszcze nasycone mięsko upolowane przez partnera, więc pociąg mężczyzn do fit lasek nie jest zakodowany w genach tylko raczej uwarunkowany nowymi kanonami panującymi w społeczeństwie ;) .

A co do tych obojczyków i nadgarstków to fakt, poj*bało mi się xD
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:22   

Different napisa³/a:

Zacznijmy od tego, że w klubie to raczej ryzykowne do jakiejkolwiek dziewczyny zagadywać(obcej) jeśli zależy Ci na prawdziwym związku, sam pracowałem jako kelner w klubie i wiele widziałem co Panie wyczyniają

to wcale nie oznacza, ze kazda taka jest.. a taki stereotyp chodzi wlasnie.. nie kazda z kazdym sie lize czy sprzedaje "siebie".. tak samo mozna sadzic o facetach, ktorzy czekaja wlasnie na takie panie.. :D duzo rowniez od nich zalezy.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:23   

W spoczynku mało kto wygląda dobrze, jedynie przy pompie, dlatego kulturyści się tak szprycują przed zawodami żeby mięśnie były bardziej widoczne, a po przebudzeniu wygląda jak flak, bo nie są napięte, rozgrzane, dokrwione :-D

A mi wcale nie chodziło o muły z bodybuildingu, ale jest różnica pomiędzy smukłym brzuszkiem(lekki damski piękny rys - jest taki typ brzucha, który jest prze atrakcyjny, widać, że dba o siebie dana kobieta posiadający go), a lekką oponką.


mala_mii napisa³/a:

Different napisa³/a:

Zacznijmy od tego, że w klubie to raczej ryzykowne do jakiejkolwiek dziewczyny zagadywać(obcej) jeśli zależy Ci na prawdziwym związku, sam pracowałem jako kelner w klubie i wiele widziałem co Panie wyczyniają

to wcale nie oznacza, ze kazda taka jest.. a taki stereotyp chodzi wlasnie.. nie kazda z kazdym sie lizz czy sprzedaje siebie.. tak samo mozna sadzic o facetach, ktorzy czekaja wlasnie na takie panie.. :D duzo rowniez od nich zalezy.



Faceci w klubach i kobiety są po tych samych pieniądzach, nie mówie, że wszyscy, bo nie uważam się za takiego imprezowego ruchacza, co po kiblach każdą grzmoci, a sam chodzę do klubu kulturalnie usiąść, pogadać, a jak mam ochotę to potańcze, ale raczej już przychodzę z koleżankami i z nimi tańczę - nie lubię z obcymi, chyba, że kojarzę i wiem kto to, więc git :-D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:31   

Normalnie kobiecy brzuch nie powinien być do końca płaski, tam naturalnie gromadzi się tkanka tłuszczowa i tworzy lekkie wybrzuszenie na podbrzuszu.
U mężczyzn którzy ćwiczą zwykle te wybrzuszenia w spoczynku widać wystarczająco, nie pociągają mnie napompowane balony. Kulturyści nie mają zdrowych sylwetek ;) .

Cytat:

to wcale nie oznacza, ze kazda taka jest.. a taki stereotyp chodzi wlasnie.. nie kazda z kazdym sie lizz czy sprzedaje siebie.. tak samo mozna sadzic o facetach, ktorzy czekaja wlasnie na takie panie.. :D duzo rowniez od nich zalezy.



No można o nich sądzić i się sądzi, ja też szukając drugiej połówki nie poszłabym do disco klubu, zdaję sobie sprawę że pewnie może istnieje prawdopodobieństwo, że jest tam jakiś gość wart uwagi, ale mnie nie jara szukanie igieł w stogu siana.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-14, 16:34   

No kulturyści nie mają zdrowych sylwetek, bo mają naciągnięte żołądki przez co wyglądają jakby połknęli bojler :-D

Jak ja więcej zjem to mi wyskakuje wybrzuszenie, więc to akurat prawda. U kulturystów aż tego tak nie widać, bo kontrastuje to z ogromną klata, gdyby nie to to by wyglądali podobnie jak ich 'niećwiczący' rówieśnicy, z brzuszkiem piwnym :-D

Nie mniej jednak warto ćwiczyć ze sztangą, wielu sportowców czy to biegacze, czy to pływacy, czy tenisiści trenują ze sztangą, bowiem Martwe ciągi i przysiady to naprawdę podstawa jeśli chodzi o fundeament siły i sprawności :-D (sam nie ćwiczę na siłce, heh nie jestem sprawny XDD)


Ja w klubie z jedną kelnerką poruszyłem kwestię wszechświata i tego że niemożliwe, iż moglibyśmy być sami(byłem trzeźwy ;) ) i ku mojemu zdziwieniu kelnerka była zainteresowana rozmową i dodała, że pierwszy raz w tym klubie słyszy tak mądre słowa xD
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-06-17, 22:06   

Damn napisa³/a:

i zarabiajÄ… kupÄ™ kasy.



To akurat bez związku, a i dotyczy nikłego % który wszedł do popularnej czołówki. Większość sportowców głównie traci na swojej karierze sportowej.

Damn napisa³/a:

warunkowany nowymi kanonami panującymi w społeczeństwie ;) .



Te kanony są znowu na wymarciu. Może znów wrócą za 20-30, będą obowiązywał przed 2 dekady i znowu... Sinusoida jak ze wszystkim.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-20, 14:25   



:-D

szyny to podstawa!
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-20, 17:07   

Są aż tak piękne według Ciebie? ;>
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-20, 17:10   

Nie są idealne, nieco chude, ale długie i wyglądają dość estetycznie.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-20, 21:03   

wow. Chyba mało która ma takie nogi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-20, 22:34   

No nogi jak marzenie, ale obcasy i krótka spódniczka robią swoje. Ja w ogóle obcasów nie noszę, bo jak mam chodzić jak pokraka, to wolę nie :D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-20, 22:51   

Different napisa³/a:

szyny to podstawa!


?
Przecież to wygląda jak miss Oświęcimia, a te niby zaje******* nogi, to ewidentny przykład choroby Heinego-Medina... tragedia :-D
Znowu wrzucasz jakieÅ› bazyle... i tradycyjnie z "cycko-zanikiem"...
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-06-21, 16:00   

najwazniejsza czesc ciała to TWARZ, a reszta zeby byla zgrabna i wystarczy xd
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-22, 15:50   

Skarbówka, jedni wolą szyny, inni kolumny ;)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com