Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:10   Jaka czesc ciala najbardziej Was podnieca?

Na co zwracacie uwage? Co Was najbardziej kreci? Oczy, nogi, a moze uda? ;> Osobiscie powiem, ze wyglad nie jest u mnie na pierwszym miejscu, ale zwracam uwage na oczy ewentualnie rece, dopiero potem tylek :oops:
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:28   

Palce
Prowadzący moje ćwiczenia, wcześniej nie miałam okazji, przypatrzeć się jemu, ale jego dłonie wzbudziły we mnie zachwyt. Były po prostu piękne, długie, smukłe palce, a na nich niezwykle delikatny pierścionek. Idealne. Nie mogłam oderwać wzroku od tego, jak pisał coś, albo przewracał kartki.
Co więcej mam wciąż obraz jego dłoni, kiedy wpisywał mi ocenę do indeksu.
Rzadko spotyka się tak doskonałe dłonie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:29   

piersi, twarz, figura, w dowolnej kolejności. Nie ma rzeczy, która kręci mnie najbardziej, liczy się całość.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:33   

Na co zwracam uwagę? Na dobrą sprawę nie mam sztywno ustalonego gustu, może mi się spodobać blondynka o niebieskich oczach albo brunetka o zielonych, ale wygląd jest istotny, bowiem nie dano mi czytać w myślach, więc na pierwszy ogień idzie wygląd, aparycja żeby mnie dana dziewczyna zainteresowała i był 'pretekst' do zagadania.

Zwracam uwagę najpierw na całokształt(figura i wzrost), czy ma zadbaną cerę(blada, opalona, zadbana -> podstawa), czy proste nogi. Później twarz(musi być odpowiednio proporcjonalna, bez żadnych skoczni na czole itp), zadbana cera, oczy - muszą mieć to coś, nos, usta - dołeczki mi się podobają, włosy(ich długość, gęstość i poziom zadbania).

Chociaż ostatnio zauważyłem, że coraz częściej spoglądam na kobiece nogi, na całą ich długość, czy są proste, smukłe, zgrabne i zadbane bez żadnych siniaków, blizn itp.

Jednak nie da się jednoznacznie określić, że "o kobiece oczy mnie pociągają", bo liczy się całokształt, musi to ze sobą współgrać żebym mógł pomyśleć czy powiedzieć "oo ta jest piękna!" :-D
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:34   

Jimmyblack napisa³/a:

Nie ma rzeczy, która kręci mnie najbardziej,



czy aby na pewno? ;> Nic konkretnego nie przyciaga Twej uwagi w pierwszej sekundzie, kiedy zauwazysz/spotkasz jakas panne nawet i na ulicy?
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:39   

figura, jako całość. Fajne cycki nie ratują małej krasnoludzicy, a super figura nie pomoże dziewce ze spaczoną twarzą.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:41   

Jimmyblack napisa³/a:

figura, jako całość. Fajne cycki nie ratują małej krasnoludzicy, a super figura nie pomoże dziewce ze spaczoną twarzą.



Otóż to! Liczy się całokształt, musi to być odpowiednio 'dopasowane', proporcjonalne żeby można było nazwać taką kobietę piękną :-D
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-06-12, 15:52   

Plecy, najbardziej pociągającą częścią ciała u mężczyzn są jego plecy, zwłaszcza jeśli ma rozbudowanie ramiona.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-12, 16:23   

U facetów plecy i ramiona, szczególnie kiedy jego twarz wygląda jak siedem plag egipskich - wolę wtedy żeby był tyłem do mnie, niemniej jednak fascynacji męskimi dupami w ogóle nie rozumiem. Płaskie to i nijakie, u każdego takie samo, to wolę już patrzeć na tyłki dziewczyn. U dziewczyn najładniejsze są smukłe długie nóżki i włosyyyy!
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-12, 17:40   

Different napisa³/a:

bez żadnych siniaków, blizn itp.


moje nogi to jedno wielkie pobojowisko. w ogóle ciało. Ktoś by pomyślał, że mąż się nade mną znęca. a to przewidywalny skutek pracy ze zwierzętami gospodarczymi.

wzrost i zarost. No i mile widziane rozbudowane barki, ramiona. Dupki męskie są fajne.
Ale kobiece 100x lepsze! Najbardziej podoba mi się w kobietach widoczna różnica między talią a biodrami. Poza tym kobieta nie może być wysoka, odbiera jej to wdzięk.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-12, 18:04   

Damn napisa³/a:

jednak fascynacji męskimi dupami w ogóle nie rozumiem. Płaskie to i nijakie, u każdego takie samo, to wolę już patrzeć na tyłki dziewczyn.


a ja widze.. moj chlopak ma ksztaltny, jedrny i odstajacy :D pierwszy raz widzialam taki wlasnie u niego.. w pewnien sposob mu zazdoszcze, bo ja niestety jestem szeroka w biodrach, a pupe mam plaska ;<

metalmummy napisa³/a:

Poza tym kobieta nie może być wysoka, odbiera jej to wdzięk.


to mak. wzrost u kobiety wedlug Ciebie ile powinien wynosic? ;>
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-06-12, 18:04   

Mnie się podoba u facetów dobrze zbudowane ciało, umięśnione, ale bez przesady ;) Dobrze też jeśli jest wysoki, ale wiadomo - nie jakiś gigant ;D Twarz, męska, musi mieć w sobie "to coś", no i spojrzenie ;)
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-12, 21:12   

mala_mii napisa³/a:

to mak. wzrost u kobiety wedlug Ciebie ile powinien wynosic? ;>


nie więcej niż 175, chociaż to i tak prawie 20cm więcej niż sama mam.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-12, 21:21   

155-175 złoty przedział, aczkolwiek to zależy, bo niektóre kobiety sexy wyglądają przy 155, a niektóre jak karły, a to szpeci i nie jest bynajmniej atrakcyjne :/
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-12, 21:33   

metalmummy napisa³/a:

nie więcej niż 175, chociaż to i tak prawie 20cm więcej niż sama mam.


no ja mam okolo tyle i nie moge chodzic w szpilkach, bo jestem wtedy wyzsza od chlopaka.. ;/
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com