Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

WOOJc  

Stały User


Wiek: 29

Doczy: 22 Sty 2011

   

Wysany: 2014-09-12, 01:33   jaka golarka ?

Witajcie!
http://allegro.pl/aeg-gol...4576025198.html
Czy taka golarka będzie okey? Chodzi mi głównie o to,by dokładnie goliła i nie podrażniała skóry :)
Pozdrawiam!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-12, 11:43   

Moja mama ma podobny wynalazek. £aduje się 8 godzin, działa godzinę. Za te pieniądze może i warto, ale ze względu na wymienione wcześniej parametry jest to szmelc.
Przeszukaj allegro pod kątem "Phillips bodygroom", jeśli szukasz czegoś lepszego.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

misiek92  

User


Wiek: 34

Doczy: 12 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-09-12, 12:23   

ja szukam jakiejś maszynki co nie zgoli mi brody tylko przytnie - bez zarostu wyglądam nie tak męsko jak z zarostem :D
 

harnasiek4

User


Doczy: 17 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-09-15, 16:07   

misiek92 napisa/a:

ja szukam jakiejś maszynki co nie zgoli mi brody tylko przytnie - bez zarostu wyglądam nie tak męsko jak z zarostem :D


To chyba powinieneś rozejrzeć się za trymerem w takim wypadku :) Zobacz sobie np. taki http://www.ceneo.pl/23203453#tab=spec mój brat ma taki już chyba z 2 lata i mówi że jest spoko, możesz sobie ustawiać różne długości, no i też jest fajny bo nie podrażnia skóry.
 

jaddi  

User


Wiek: 28

Doczy: 26 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-22, 09:22   

Ja bym tego AEG nie kupił bo prawdopodobnie nie będzie dobrze golił i w ogóle. A z drugiek strony tobie by się przydała maszyna z trymerem np. taki Braun Cruzer 6 . Można się nim ogolić ale najważniejsza funkcja przynajmniej w wersji face jest to bardzo dobry trymer. Jest to w sumie jedna z droższych opcji jeżeli chcesz coś tańszego to w artykule trymer do brody jest więcej opcji i wiele tańszych także.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com