Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zolkaa  

User



ImiÄ™: olka

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 13:17   Jaka pasta ?

Heej , znacie jakąś pastę to zębów która SZYBKO i skutecznie wybiela zęby?...

Aha myślałam jeszcze nad paskami do zębów czy coś takiego... ale nie wiem jak działają koś mógłby mi to wytłumaczyć ?
 

polaa18  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-05, 15:22   

Polecam paste Blanx. Chociaż z tego co słyszałam paski są lepsze. Ale na ich temat się nie wypowiem bo nie stosuje.
_________________
Z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 15:32   

Moja dziewczyna obecnie stosuje paski do wybielania zębów. Zdaje się, że blendamed. Paski nakłada się na górne i dolne zęby. Kuracja trwa chyba koło 10 dni i stosuję się te paski dwa razy dziennie po pół godziny. Efekty widać już po 3-4 dniach stosowania. Jedyny minus to, że zęby robią się przez jakiś czas wrażliwsze, ale z tego co czytałem to po zabiegu u dentysty są podobne niedogodności.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 19:11   

Gdzieś w gazecie miałem super artykuł odnośnie wybielania zębów. Jutro rano Ci go streszczę, ponieważ nie chce mi się jej teraz szukać :) Na pewno nie daj się nabrać na fajne reklamy i chwytliwe hasła marketingowe. ¯adna reklamowana pasta nie wybieli Ci zębów. Może je tylko lekko przeczyścić z osadu.

Część druga zaplanowana na rano ;)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Razer  

Wymiatacz

broken dreams



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Gru 2010

Sk±d: ja mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2011-01-09, 14:53   

@up
No to czekamy na ten artykuł, też jestem tym zainteresowany.
_________________
"Czasem są chwile, gdy problem jest w każdym kroku..."
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-09, 15:51   

Nie będę cytował całego artykułu. Streszczę te najistotniejsze rzeczy.

1. Każdy może sobie wybielić zęby, jeśli nie ma medycznych przeciwwskazań i jeśli zęby nie są przykryte kompozytem lub ceramiką.
2. Wszystkie skuteczne metody wybielania zębów polegają na stosowaniu preparatu z nadtlenkiem wodoru lub karbamidu. Nadtlenek wodoru po zaaplikowaniu na zęby penetruje je i likwiduje bądź redukuje przebarwienia.
3. Przed wybielaniem zęby muszą być zdrowe (wyleczone) i oczyszczone z kamienia. Są też przeciwwskazania, takie jak: choroby dziąseł i przyzębia, patologiczne starcie szkliwa, nadwrażliwość przyzębia, palenie papierosów (wolne rodniki uwalniane z nadtlenku wodoru podwyższają ryzyko rakotwórczego działania dymu tytoniowego).
4. Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym nie osłabia szkliwa. Jedynym efektem ubocznym wybielania może być przejściowa nadwrażliwość zębów.
5. By efekt wybielania utrzymywał się jak najdłużej, należy przestrzegać tzw. białej diety przez 72 godziny po zabiegu. Nie można w tym czasie pić kawy, herbaty, czerwonego wina i wszelkich kolorowych napojów. Nie powinno się również palić.
6. Koszt wybielania w gabinecie waha się między 1300zł., a 2500zł.

Preparaty:
Skutecznie wybiela jedynie nadtlenek wodoru. Jeśli w składzie pasty znajduje się ten składnik, pasta ma właściwości wybielające i jest bezpieczna dla zębów. Większość past zawiera środki ścierające, które polerują powierzchnię zębów usuwając w ten sposób osad. Nie należy stosować tego typu past na stałe, ponieważ grozi to abrazją. Zabieg z użyciem nadtlenku wodoru może wybielić zęby nawet o 8 tonów.

1. BlanX Med, WhiteMaker- nakładkowy zestaw wybielający na bazie 9% nadtlenku karbamidu. Produkt należy używać przez co najmniej 7 dni, ale nie dłużej niż 2 tygodnie (119zł.)
2. Blend-a-med, Whitestrips- paski z żelem do wybielania zębów z nadtlenkiem wodoru (ok. 59zł.)
3. BlanX, Extra White- domowa terapia wybielająca zęby z wyciągiem porostu islandzkiego (ok. 30zł. dostępny w aptekach)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2011-01-10, 13:44   

Biała perła do kupienia w aptekach jest bardzo skuteczna.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-01-10, 15:39   

najskuteczniejsze sa paski wybielÄ…jÄ…ce te white strips blend-a-meda....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Karolina478  

Stały User


Do³±czy³a: 22 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-01-12, 16:16   

Ja słyszałam, że wybielanie zębów jest bardzo nie zdrowe;) Można jednak lekko poprawić ich kondycję przez pasty wybielające, najlepiej jest pokochać takie zęby jak się ma;))
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-01-12, 17:31   

Co do past:
Blend-a-med 3D White w 14 dni
Medisar
Vedemecum Express White
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

tosik92  

User



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Sie 2011

Sk±d: ³ódzkie Kutno

   

Wys³any: 2011-08-06, 10:44   

pozwólcie że się przyłącze do tematu, chociaz jak widze ostatnia wypowiedz byla w styczniu a mamy sierpien wiec ciekawe czy ktos tu zaglada :-P
Ja osobiscie testuje roznych rzeczy zeby wybielic sobie zeby, używałem paski blend-a-med whitestrips i efekty byly widoczne po 3dniach, kuracja do tanich nie nalezy bo 65zl na 7 dni ale tez nie stosuje sie tego caly czas tylko co pare miesiecy powtarzac mozna, ale przy tym nalezy myc zeby pastami wybielajcymi, ja polecam BLANX (taka biala tubka z czarnym napisem) lub blend-a-med 3d white glamour.
Stosowałem tez zel wybielajacy "biała perła" ale mi osobiscie to nie pomogło, poniewaz aplikatory sa nie wygodne i zel wypływa do jamy ustnej co nie jest przyjemne, jak dla mnie to byla starata pieniedzy bo 50zl poszlo w błoto...

jak komus zalezy na tym zeby bylo wmiare tanio to polecam tylko pasty wybielajÄ…ce
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-08-06, 11:42   

Pasta cynamonowa.
_________________
Drugs&hugs.
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-05-29, 18:47   

Jestem właśnie w trakcie stosowania pasków wybielających Blend-a-med Whitestrips i czekam na efekty. Poinformuję, jak to się zakończyło w niedzielę. Nie odczuwam na razie żadnej nadwrażliwości zębów. Kosztowało mnie to 56 zł (łącznie z przesyłką) - Allegro.
 

Claryssa

User



Do³±czy³: 29 Sie 2011

   

Wys³any: 2012-05-29, 20:48   sama pasta może nie wystarczyć

Sama pasta to za mało żeby widocznie wybielić zęby. Pasty wybielające najlepiej sprawdzają się do podtrzymania bieli. Ja do wybielenia zębów stosowałam Białą Perłę SYSTEM taki specjalny żel z nakładkami. Efekty super - polecam.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-07-18, 19:52   

Do wybielania zębów u mnie najlepiej sprawdzilo sie mydlo... Naturalne, węglowe. Polecane też właśnie do wybielania zębów. Co prawda przyjemne to nie jest (chociaz posmak mydla nie jest az tak wyczuwalny), ale zadna pasta az tak zebow mi nie wybielila nigdy. Przy tym kosztuje to jakies 10zl.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com