Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SyntetycznaPomarańcza^^

User


Do³±czy³: 03 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-06-10, 00:14   jakÄ… szkoÅ‚Ä™ wybrać ? pomóżcie :)

Siemanko, piszę tutaj kolejny raz :/ jaki profil byście polecili : tech informatyk, tech logistyk, tech logistyk mundurowy (policyjny) czy też tech pojazdów samochodowych ? Sam już nie wiem do jakiej szkoły iść. Wszystkie 4 kierunki mnie interesują, ale nie wiem jaki wybrać
Który z nich przyda mi się w zyciu ? Chyba że polecicie jakieś inne profile :) bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam xd
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-06-10, 15:40   

Ja jestem na informatyku i uważam że to był dobry wybór, bardzo jest obszerny, praktycznie wszędzie dzisiaj spotkasz informatykę, więc kierunek przyszłościowy według mnie
_________________
lubie sikać
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-29, 00:37   

dokładnie tech informatyk - przyszłość, z tego kierunku możesz skakać po wielu kwiatkach, a z takiego liceum to zależy od profilu :v
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-01, 16:20   

Informatyka jest przyszłościowa, ale nie jest łatwa. Jeżeli nie masz do niej smykałki i dużego samozaparcia, żeby się jej uczyć, nie będzie to trafiony wybór. Sama poszłam na profil informatyczny, tyle że do liceum, i tak jak co najmniej połowa osób w klasie zupełnie się nie odnajdujemy w informatyce. Programowanie nie jest proste, a język, którym wytłumaczone są różne informatyczne zagadnienia w podręcznikach czy w internecie tylko w teorii przypomina polski. Jeśli myślisz o maturze z informatyki - to kolejna zła wiadomość dla każdego, kto nie jest w tym po prostu bardzo dobry. O ile np. z matematyki czy fizyki jeśli masz zły wynik, ale dobry tok rozumowania, dostajesz jakieś tam ilości punktów, o tyle z informatyki jeżeli nie masz dobrego wyniku, to od razu masz zero. I choćby próby rozumowania były jak najlepsze, choćby wkradł się jedynie minimalny błąd, nic to nie zmieni, i tak nie otrzymasz nawet punktu. Dlatego polecam się dobrze zastanowić czy masz szansę na to, żeby podołać. Inaczej nie ma co się pchać w kierunku, który owszem, jest przyszłościowy, ale tylko dla nielicznych najlepszych. Sama się na tym przejechałam. Natomiast jeśli jesteś pewien, że informatyka jest dla Ciebie - śmiało idź w tę stronę. O innych profilach niestety już nie mogę tak obszernie się wypowiedzieć, gdyż nie mam żadnej wiedzy na ich temat, sama zresztą nie brałam pod uwagę techników przy wyborze szkoły średniej.
 

francuz1010

User


Do³±czy³: 09 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-09, 13:11   

Możesz wybrać logistyka mundurowego, to zapewne ciekawa praca, i jak w każdym zawodzie mundurowym można przejść szybciej na emeryturę. Musisz wybrać kierunek zgodny z twoimi zainteresowaniami, żeby pracować w takim zawodzie który lubisz.
_________________
Szkolenie pracownicze bhp - http://szkoleniebhp.com.pl/oferta/szkolenia-bhp .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com