Jaki jest dobry program do ściągania muzyki?
Odpowiedz do tematu

: Jaki jest dobry program do ściągania muzyki?
Siema. Tak jak w temacie. Jaki macie, doradzacie, polecacie, program który szybko ściąga z neta muzyke/video muzyke? Prócz BeraSharea. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Mam 16 lat ale życie to nie bajka to piechdolona walka.

"¯yj i daj żyć!"
:
¯aden, lepsze są fora warezowe albo po prostu empik.

:
Aha, ale chyba ktoś jakiś może ktoś coś ma...

Mam 16 lat ale życie to nie bajka to piechdolona walka.

"¯yj i daj żyć!"
:
Ja tam z aresa ściągam i muzykę i czasem teledyski, nie przebieram w programach tego typu. ;)

:
świetne jest DC++
tylko, że działa pod nazwą czata.

meow
:
http://www.wrzuta.mpromo.pl/ najlepsze do pobierania co może być ; )
na wrzucie praktycznie jest każda piosenka, wystarczy link skopiować

:
Mi tam od dawna dobrze służy Ares, fikołki czasem się zdarzają, ale się już przyzwyczaiłam;d.

"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
:
kxp wrzuta. Wystarczy wkleić link nuty.

" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
:
popieram Ares jest najlepszy ostatecznie ze str. mp3.teledyski.info ;p

"Robiliśmy na tym zadupiu wszystko co chcieliśmy.. i byliśmy szczęśliwi"

"Nie możemy cofnąć czasu, to dlatego tak ciężko jest wybierać."
:
Dziękuję!:)

Mam 16 lat ale życie to nie bajka to piechdolona walka.

"¯yj i daj żyć!"
:

Constantine napisa³/a:

¯aden, lepsze są fora warezowe



Dokładnie. Opcjonalnie Bearshare/LimeWIre.

:
www.mp3.teledyski.info :D

Ja mam to coÅ›, czego nie ma nikt inny! ;]
:

destrukcyjna napisa³/a:

świetne jest DC++


problem w tym, że nie we wszystkich miastach jest ta sieć :P

Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
:
Zależy jak ty tej muzyki słuchasz, bo dla mnie słuchanie czegoś ściągniętego z wrzuty nie ma żadnego sensu - z 5 instrumentów robi się jeden, brak jakiejkolwiek sceny i w mp3 bitrate 128kbps...

mp3 powinna mieć te 320kbps, co prawda rzadko się to zdarza i sam mam utwory od 192kbps ale przynajmniej nie jakieś pokonwertowane na wrzucie a w przypadku teledysków to i drugi raz konwertowane po pobraniu.

Sam jak ściągam to płyty (wiem że jestem zły :() bądź korzystam z beemp3.com wybierając te z wysokim bitrate częstotliwością.

:
Bearshare, Ares, Kazaa to chyba trzy najpopularniejsze programy do ściągania muzyki. Można je ściągać za darmo, w zasadzie mają bardzo dużo użytkowników, a wiadomo, że im więcej użytkowników, tym więcej muzyki, piosenek. Zdaje się, że najwięcej z tych trzech ma Ares, ale do końca nie jestem pewna, bo już dawno z takich programów nie korzystałam.

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group