Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

moniska97  

Stały User



Imię: Monika

Doczya: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2016-09-12, 13:15   Jaki polecacie dobry laptop do 2000 zł?

Witam, chciałabym zmienić laptopa na nowszy. Nie musi być jakiś super,ale żeby w miarę szybko chodził i nie zawieszał się. Głownie go będę potrzebowała na studia, robienie prezentacji, przeglądanie neta, jedynie żeby gra League of Legends działała ( takie moje małe uzależnienie :D ). Chciałabym, żeby parę lat działał bezawaryjnie. Liczę na Waszą pomoc, bo ja się na tym kompletnie nie znam.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2016-09-12, 15:01   

Jakiegoś Samsunga ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-09-12, 15:03   

Ma być z systemem czy bez? I jak bardzo zależy Ci na pojemnym dysku?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

moniska97  

Stały User



Imię: Monika

Doczya: 21 Sie 2011

   

Wysany: 2016-09-12, 17:40   

Mój laptop ma ok. 500 GB i mi to w zupełności starcza. Z systemem.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2016-09-12, 17:53   

Postawię sprawę jasno: żeby komputer z Windowsem działał naprawdę szybko, potrzebny jest dysk SSD. To właśnie odczyt z dysku jest tym, co najczęściej kojarzy się z szeroko pojętym muleniem komputera. Obawiam się, że w tej kwocie trudno będzie znaleźć coś z zadowalającymi podzespołami, SDD i Windowsem. Niemniej- rzucę okiem.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com