Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael97  

User


Imię: Michał

Do³±czy³: 08 Sty 2014

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2014-04-11, 21:52   Jaki portfel?

Siemanko.
Przymierzam się do kupna portfela i za bardzo nie wiem jaki, mam nadzieję, że mi coś tu doradzicie i pomożecie przy wyborze.
Co musi mieć taki portfel?
Na pewno skórzany, jakiś nie duży (wymiary mas 9,5x12.5) i w sumie żeby nie był jakiś gruby i w miarę poręczny, a i żeby miał miejsce na monety takie na napę nie na zamek i w sumie to tyle.
Jeżeli macie jakieś fajnie modele czy marki lub konkretne portfele to podrzucajcie.
Z góry dziękuję ;)
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-11, 21:54   

Michael97 napisa³/a:

Co musi mieć taki portfel?



Zdecydowanie jak napisałeś. Musi mieć miejsce na pieniądze.

Kieszonką na dowód osobisty się jeszcze nie musisz martwić, więc nie zwracaj uwagi na ten drobiazg.
 

espresso  

Stały User

Fater



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Sty 2014

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-12, 09:05   

Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać z powodu portfela. Takimi rzeczami raczej się nie powinno chwalić ;) czy pokazywać wszystkim naokoło, bo złodziei wokół nas niemało.
Portfel powinien mieć osobne miejsce na monety i osobne na banknoty, to ułatwia zakupy. Dodatkowo przydadzą się w środku przegródki na dowód i karty - nawet jeśli teraz byłyby one puste za jakiś czas je zapełnisz. Dobry portfel powinien wytrzymać lata. Ja mam coś w ten deseń:

http://przeambitni.com/wp...702-otwarty.jpg

i jestem zadowolony. Ale nie skórzany, dla mnie osobiście to strata pieniędzy.
 

Nikoz  

Stały User



ImiÄ™: Szymon

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-04-15, 12:48   

zgadzam sie w 100% z @espresso, z tym nie ma co szaleć :) i sie w jakiś sposób afiszować.
 

Karinna

User



Do³±czy³: 09 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-10-27, 09:48   

Oj nie bardzo znam się a portfelach dla mężczyzn, bo nigdy takiego portfelu nie kupowałam.. Ja ostatnio kupiłam sobie czarny lakierowany portfel w sklepie internetowym - http://www.e-galante.pl/pl/c/Portfele-damskie/63 , z tego co wiem mają tam też męskie portfele w dosyć niskich cenach, więc może tam poszukaj? A jeśli nie to zostają sklepy stacjonarne, w galeriach handlowych jest ich mnóstwo :).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com