Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2013-07-29, 08:32   

Rapcore (Hollywood Undead), Rap Rytualny (Krvavy), rap lewicowy (Carper, A.J.K.S.), Podziemie polskiego rapu (Bisz, Zeus, Skor, Eripe), Death Metal (wraz z melodeathem, czyli DBA, In Flames, Death, Children of Bodom, Solerrain, Scartown), nieco black metalu, doom metal (AtomA), Punk Rock (Rise Against, Papa Roach, The Offspring, Dezerter, Farben Lehre), Hard Rock (TDG, Red, Skillet), Heavy Metal (Motorhead, Iron Maiden, Black Sabbath) oraz to co w ucho wpadnie z popu :p
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

MGK  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lip 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2013-07-29, 10:41   

Zeus i Bisz to nie underground.

Ja słucham tylko rapu , polskiego i zza oceanu,oraz jak jakiś dobry rock rap wpadnie w ucho ;x
_________________
 

endles  

User



ImiÄ™: Kordian

Wiek: 29

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2013-07-29, 13:28   

http://www.lastfm.pl/user/Kordikk
 

Midori  

User

Midori


ImiÄ™: Gosia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 02 Sie 2013

Sk±d: Mazowsze

   

Wys³any: 2013-08-06, 21:53   

Visual kei, k-pop, metal ^^ a nie znosze disco polo
 

bearbee  

User

SpartanAngel



Do³±czy³a: 10 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-11, 20:12   

Tylko i wylacznie reggae i dancehall, glownie jamajskiego. Rzadko kiedy poslucham polskiego reggae czy angielskiego. Jakos nie to samo co jamajskie. :)
_________________
Dem get tricked by the beast
But a where dem ago flee when
the monster is fully grown?
 

NothingSpecial  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Wrz 2013

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2013-09-15, 02:41   

Hmm... ja właściwie słucham wszystkiego co mi się podoba. Ale chyba w sumie wolę 'ciężką' muzykę... albo taką jakąś 'psychiczną'. Zależy jaki humor. ;)
_________________
"Bowiem słuszność ma filozof, który mówi, że granica między szczęściem a melancholią nie grubsza jest aniżeli ostrze noża..."
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-15, 12:12   

Hm, rock, punk, hardcore punk, gothic metal, muzyka klasyczna. Oczywiście jeśli spodoba mi się utwór z innego gatunku, nie pogardzę. Natomiast kompletnie nie dociera do mnie reggae.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

Sign

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-26, 21:21   

Kiedyś głównie metalu i rocka... tak było do momentu kiedy zacząłem tańczyć :evil:

Wtedy odkryłem całą masę muzyki etnicznej typu kubański son, salsa, bachata, cha cha cha, mambo, zouk, semba, czy elektroniczna kizomba.
Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tych wszystkich nutek.

Zdecydowanie salsa i jej pokrewne/protoplaści oraz semba okazały się najbardziej niesamowitymi motywami - jak tu nie kochać muzyki pełnej życia i masy instrumentów :D

Do ciężkiej nuty wracam sporadycznie, z rocka klasyka ACDC, Scorpions i chyba niewiele więcej - sprzedałem ich dla afrolatino i "etnicznej czarnej afryki" :)
 

ta_mloda_panna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Jusia :)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: Wyspa marzeñ...

   

Wys³any: 2013-10-06, 12:15   

Wpływ chłopaka i jego znajomych - deep house, electrohouse, d'n'b, dubstep :)
 

KsiÄ…dz WiesÅ‚aw  

User


Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-10, 17:20   

A więc. Metal:
DSBM - depressive suicidal black metal, black metal, death metal, melodeath, doom metal, fusion metal, metalstep, industrial metal.
Elektronika:
harsh electro, aggrotech, industrial electro, EBM, IDM, synthpop, futurepop.
Rock - niewiele, posradycznie, ale jeśli już, to: post-hardcore, emo rock, garage rock, glam rock.
Muzyka dziwaczna/schizowa/co najmniej oryginalna:
ambient, dark ambient, musique concrete, avant-garde, noise, extratone oraz przeróżne gatunki pośrednie między wymienionymi.

Taka jestem szalona, o :D
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-10-13, 05:10   

KsiÄ…dz WiesÅ‚aw napisa³/a:

Rock - niewiele, posradycznie, ale jeśli już, to: post-hardcore

te slowa sa jak sztylet wbity prosto w moje male, biedne serduszko. nazywanie post hc rockiem to bluznierstwo i obraza dla prawdziwych fanow. czuje niesmak w tym momencie ; _ ;

dobra, tak ze ten, to ja sobie slucham najczesciej owe wyzej skrzywdzone post hardcore, grindcore, śmierćcore, melodic hardcore, metalcore, crunkcore, screamo i okazyjnie jakis mocny drumm and bass.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-10-13, 10:44   

Kiedyś szukałem sobie tego jedynego gatunku . Próbowałem odnaleźć się w tym , jednak stwierdziłem , że w sumie mogę słuchać wszystkiego rapsów, muzyki klasycznej , black metalu , dubstepu lubię nawet różne pieśni np. rewolucyjne
 

Samaran  

User



ImiÄ™: Adrian

Wiek: 32

Do³±czy³: 19 Pa¼ 2013

Sk±d: Legnica

   

Wys³any: 2013-10-19, 19:11   

Nie ograniczam sie do tylko jednego gatunku ale przede wszystkim kpop, potem rock, metal, pop itd
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-10-24, 19:49   

Boreae napisa³/a:

Farben Lehre)



Farban lehre to nie Punk rock.
 

mcc  

User



Do³±czy³: 22 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-10-24, 23:09   

Nie ograniczam się do jednego gatunku muzycznego. Jeśli coś mnie zainteresuje to tego słucham.
_________________
Victoria Concordia Crescit
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com