Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-12-05, 16:15   

Pogrzebanie żywcem, albo nie. Gorzej byłoby obudzić się w piecu krematoryjnym.
 

maÅ‚a syrenka  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Sty 2010

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2010-12-05, 17:11   

nie wiem jaki rodzaj śmierci jest najstraszniejszy,ale myślę że najgorsza jest śmierć powolna,w dodatku gdy umiera się w zupełnej samotności.Cierpienie połączone ze świadomością ogromnej pustki,świadomością że jesteś w tym całkiem sam dodatkowo potęguje ból
_________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówiÄ… do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie piÅ‚ bruderszaftu." (Mistrz i MaÅ‚gorzata)
 

Sivix  

Stały User


ImiÄ™: Darek

Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-12-10, 22:16   

Według mnie palenie sie, obdzieranie ze skóry.
A takie irytujace pewnie jest topienie sie jak nie mozesz zlapac powietrza tylko woda wlewa sie do pluć mrrrrr...
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-10, 23:38   

No na pewno nie ciekawa jest śmierć typu obdzieranie żywcem ze skóry itp...

Choć im głupsza tym lepsza zawsze chciałem dostać nagrodę Darwina :D
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

BartekTEO1908  

Wymiatacz


Wiek: 39

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-12-10, 23:50   

Głupie pytanie trochę, chyba powolna ze świadomością że już nic nie da się zrobić, że nic cie już nie uratuje, - Rak, AIDS itp.
_________________
Nie chcę iść do nieba! W piekle można spotkać ciekawszych ludzi
 

Mill.  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-11, 10:36   

Każdy rodzaj śmierci jest straszny. Gdybym miała możliwość wybrania, to wolałabym umrzeć we śnie. Duszenie, palenie, obdzieranie ze skóry, śmierć w bólu jest straszna... Ale osobiście bardziej przeraża mnie śmierć kogoś z mojej rodziny niż moja własna.
 

paN  

User



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-11, 16:44   

Według mnie, najstraszniejsza jest śmierć duszy.
Kiedy człowiek żyje i funkcjonuje jednak nic w środku z niego nie pozostało.
Jeśli jednak ograniczymy się do fizycznej śmierci, to polecam takie lektury jak np. "Opowiadania" Tadeusz Borowskiego. Widzę, że znaczna większość skupia się na śmierci typu spalenie żywcem, utopienie itd. Wbrew pozorom nie są one takie straszne, bo cierpisz tylko parę minut w najgorszym wypadku, o wiele gorsza wydaje mi się śmierć powolna.
Wyobraźmy sobie np. śmierć głodową. Spróbujcie nie jeść nic przez 3 dni. Mogę się założyć, że większość z was nie dałaby rady, a teraz wyobraźcie sobie, że męczycie się tak przez kilka miesięcy(bo jakieś resztki jedzenia, które dają nadzieję na przetrwanie zawsze się znajdą), a z każdym dniem jest coraz gorzej(głód rośnie) i do tego jesteście katowani.
Raczej kiepska perspektywa w porównaniu z utopieniem.
Wyobraźnia ludzka nie zna granic, a co za tym idzie sposobów na uśmiercenie człowieka jest nieskończenie wiele, dlatego nie jesteśmy w stanie stwierdzić jaka śmierć jest najstraszniejsza. Możemy jedynie powiedzieć, że chcielibyśmy umrzeć bezboleśnie, co najprawdopodobniej się nie zdarzy.
_________________
W życiu mogą cię spotkać dwa rodzaje nieszczęścia. Kiedy twoje największe marzenie się nie spełni. Albo kiedy się spełni.

George Bernard Shaw
 

SmileAndDie  

Stały User

Czerwony



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Gru 2010

Sk±d: ZBG

   

Wys³any: 2010-12-11, 17:19   

Moim zdaniem najgorsza jest śmierć w samotności z uczuciem, że zmarnowało się życie i tak na prawdę nic po sobie nie zostawimy. No i że umieramy w imię niczego.

Obdzieranie ze skóry, palenie żywcem czy inny śmieszny rodzaj śmierci tak na prawdę nie robi na mnie wrażenia/nie jest taki straszny jak to co napisałem, obojętnie w jaki sposób umieramy.
_________________
'Don't Force It, Get a Bigger Hammer'
'Czasami lepiej wcale niż ch*jowo...'
'Człowiek bez wiary jest jak ryba bez roweru'
 

PullTheTrigger

User


Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-18, 04:21   

Taki rodzaj, w którym nie możesz zostawić niczego po sobie.
 

rooster  

User

Wake up young man...



Do³±czy³a: 29 Sie 2011

Sk±d: down in the hole...

   

Wys³any: 2011-08-30, 20:02   

Sama świadomość, że się umiera musi być straszna i bolesna. Mnie bardzo przeraża śmierć przez narkotyki. Bezsilność. Człowiek czuje, że wkrótce umrze i nic nie może z tym zrobić. Było zbyt wiele wspaniałych osobowości, które to musiały przeżywać. Myślę, że każda śmierć sama w sobie jest pełna bólu. Najlepiej umrzeć szybko, nieświadomie. Na przykład podczas snu. Zasnąć i już się nie obudzić. Chociaż co ja na temat śmierci mogę wiedzieć...
_________________
Rooster
 

Imogene.  

User



ImiÄ™: Daria.

Do³±czy³a: 29 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-30, 20:16   

Każda śmierć jest straszna, ale moim zdaniem kliniczna jest najgorsza.
Nie wiem czemu, po prostu tak jest.. :-/
_________________
Kochać? Połowa z nas nie wie co to znaczy. Dlatego według mnie miłość nie istnieje. Potrafię bez niej przeżyć. Nie muszę się z nią męczyć, nie muszę się obawiać, że w każdej chwili odejdzie. Po prostu jestem spokojna.
I tyle.
 

Mohammed  

User

Allah akbar!



ImiÄ™: Mohammed

Do³±czy³: 30 Sie 2011

Sk±d: Afganistan

   

Wys³any: 2011-08-30, 22:36   

Rozszarpanie przez 40kg C4, ale za to zostaje się męczennikiem!
_________________
"Bij żonę codziennie. Jeśli nie wiesz, za co, nie szkodzi, ona będzie wiedziała."
 

tomakeo  

Stały User

FTS



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Maj 2011

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-09-13, 17:45   

Według mnie najgorsza śmierć to śmierć podczas snu. Pewnie wielu z was powie, że jest to najlepszy rodzaj śmierci bo bezbolesny, ale spróbujcie wieczorem położyć się w łóżku i pomyśleć o tym, że idziecie spać i już się nie obudzicie. Sama myśl o tym sprawia, że nie mogę zasnąć.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-09-13, 22:41   Re: Jaki rodzaj Å›mierci jest najstraszniejszy?

malinkaa napisa³/a:

Tak jak w temacie, jakiej śmierci się boicie? Jak na pewno nie chcielibyście umrzeć?
Może znacie kogoś albo słyszeliście o kimś, kto umarł z szczególnie okrutny sposób?


Podczas II wojny swiatowej w obozach koncentracyjnych poza mordowanie gazem. Bylo j jeszcze wstrzyknieciem trucizny prosto w serce to byl najokrutniejszy rodzaj smierci wedlug mnie.Nawet esesmani bali sie wstrzykiwac trucizne prosto w serce wiec od tego mieli swoich pomocnikow
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-09-13, 22:51   

C-47 napisa³/a:

Bylo j jeszcze wstrzyknieciem trucizny prosto w serce


Wstrzykiwali pawulon, stosuje siÄ™ go teraz do usypiania zwierzÄ…t.

Spalenie, utopienie to najgorszy rodzaj śmierci.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com