Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 29 Sie 2012

   

Wysany: 2013-03-28, 14:16   jaki smartfon polecacie?

Jaki smartfon polecacie z niższej półki cenowej (do 750 -800zl)... Nie ukrywam ma mi służyć w dużej mierze do rozrywki gier, muzyki itp... Zależy mi, aby gry na nim działały płynnie (nie te 3d) i miał dobry wyświetlacz, aparat - nie potrzeba mi dużo funkcji, jakiś gdżetów przy nim - ma robić zdjęcia, a na powalająco dobrej jakości muzyki nie aż tak bardzo... Wyświetlacz - ma mieć dużo kolorów nie chciałbym widzieć po każdym spojrzeniu w telefon pikselozy... I nie chcę aby telefon był zbyt duży...
Na razie mam na oku kilka, który byście wybrali, może jakieś wasze sugestie:
- sony xperia miro
- sony xperia u
- samsung galaxy mini 2
- samsung ace 2
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



Imię: Lilia

Wiek: 27

Doczya: 19 Lip 2012

Skd: Gdañsk

   

Wysany: 2013-03-29, 03:30   

Poleciłabym Ace 2, ale jako że nie gram w gry na telefonie, to nie wiem, czy płynnie działają. Bo wszystko inne działa płynnie... nic się raczej nie zawiesza. Pikselozy tutaj zdecydowanie nie ma, wyświetlacz jest przyjemny, podoba mi się regulacja jasności ekranu, no i też te żywe kolory. Co do muzyki, to w porównaniu do mojego starego MP3 głośność nie powala. Ale jakość jest w porządku. Ale tutaj podobnie z grami - nie korzystam z odtwarzacza muzyki. XD
W każdym razie ja jestem zadowolona.
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2013-03-29, 10:17   

Za 750zł kupisz spokojnie HTC Mozarta, Nokię Lumię 800, używanego iPhone'a 4, Motorolę Razr, HTC 8S, Samsunga Galaxy S lub Advance. Wybór masz praktycznie bardzo szeroki.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



Imię: M

Wiek: 32

Doczy: 28 Pa 2012

Skd: Pó?nocny-Wschód

   

Wysany: 2013-03-29, 19:02   

Motorole Razer
_________________
You know who i am
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2013-03-29, 19:37   

Samsung Galaxy s2, póki co jeden z lepszych.
Kupiłem na allegro na aukcji za 720 zeta
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Krit  

Pogromca postów



Doczy: 23 Maj 2009

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2013-03-30, 01:55   

Doskładać na Galaxy S2, albo kupić okazyjnie używkę, to naprawdę nie jest głupi pomysł. To naprawdę maszynka, która potrafi zastąpić w wielu kwestiach komputer, usprawnić pracę i życie. Od siebie polecam, bo się nią od niedawna cieszę ; ]

¯adna gra Ci nie przytnie (GTA 3 doskonale śmiga), a aparat w dzień całkiem nieźle sobie radzi, chociaż ja zawsze powtarzam, że w telefonach, to nie aparaty, a pstrykadełka. Jeżeli o to chodzi, to tutaj główna wada telefonu też się ujawnia - brak dedykowanego klawisza na obudowie do zdjęć. Boli strasznie.
_________________
#truestory
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2013-03-30, 13:23   

Ja polecam pobawić się snajperem aukcyjnym i zestrzelić okazję, ja dzięki temu mam używany (ale w 100% sprawny) SGS2 za 720 zł a nie 1200zł... Czasem możesz trafić na przyzwoite "kup teraz", więc polukaj... no i ważna rzecz, by szukać w wyszukiwarce allegro na 2 sposoby:
1) samsung galaxy s2
2) samsung galaxy s ii

Dzięki temu masz więcej wyników, bo jak podasz cyfry rzymskie i arabskie to masz inne (nowe) wyniki wyszukiwań.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Savoyen  

Stały User



Wiek: 32

Doczy: 13 Kwi 2010

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2013-03-30, 18:08   

Od niedawna posiadam Xperię Sola. Kupiłem nówkę za 720 zł. Wydajna, dwa rdzenie, bardzo dobre zdjęcia, dobry dźwięk i wyświetlacz. Z czystym sercem mogę polecić :) Nówki lepszej za te pieniądze nie kupisz.
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Doczy: 30 Gru 2010

   

Wysany: 2013-03-31, 15:53   

Przed zakupem telefonu warto zapoznać się z opiniami odnośnie trzymania baterii ;) To tak nawiasem.

Krit napisa/a:

¯adna gra Ci nie przytnie (GTA 3 doskonale śmiga), a aparat w dzień całkiem nieźle sobie radzi, chociaż ja zawsze powtarzam, że w telefonach, to nie aparaty, a pstrykadełka.


Powiedz to Nokii 808 PV :-D
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

SlodKa  

Stały User


Imię: Karina

Wiek: 27

Doczya: 22 Pa 2011

Skd: Kraków

   

Wysany: 2013-03-31, 23:53   

HTC S8
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2013-04-11, 18:35   

HTC Desire X - mam go, kosztował nowy 760 zł. ¦wietny telefon, 4 cale ekran, pełna opcja. Jestem z niego naprawdę zadowolony!







_________________
jaki projekt domu wybrać ? Ktoś podpowie?
 

damian333t  

User

Uczeń Technikum


Imię: Damian

Wiek: 27

Doczy: 15 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-15, 17:16   

Może LG L7 lub L9 jak wyrwiesz jakiś tańszy.
_________________
¯yj tak aby każdy mówił : " Jesteś dobrym wariatem. "
 

Zatorland_pl  

Stały User


Doczy: 18 Gru 2012

   

Wysany: 2013-04-21, 19:14   

Galaxy S II jest moim zdaniem nieco przereklamowany,poza tym jeśli już to warto zastanowić się nad S Advance,bardzo fajny i multimedialny telefon,podobnie jak Sony Xperia Sola czy S. Wybrałbym któryś z nich.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

mgmt  

User



Wiek: 28

Doczy: 19 Kwi 2013

   

Wysany: 2013-04-21, 23:37   

ja chwalę sobie najnowsze modele HTC Desire ;)
 

marchewa19

User


Doczy: 07 Maj 2013

   

Wysany: 2013-05-07, 21:28   

Ja bym Ci polecał Ace 2, sam posiadam i ma wszystko czego potrzebuje. Obecnie nówkę wyhaczysz za okolo 700 złotych. Zastanawialem sie tez nad jakas Xperią, ale wybor padla na Samsunga. Zreszta zobacz sobie porowania http://cokupic.pl/porowna...s-Sony-Xperia-J
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com