Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Esha  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Gru 2016

   

Wys³any: 2016-12-18, 22:26   

zimą : czasem narty , także narty biegowe, zaczęłam łyżwy ale się zniechęciłam, chyba nie umiem się w tym odnaleźć, latem jeżdżę na rowerze
chciałabym wrócić do pływania i zapisać się na fitness
 

bosfos  

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-07, 06:38   

W Polsce mamy całkiem dobrze rozwiniętą dziedzinę zwaną sportami motorowymi. Jest ona szeroka i obejmuje gokarty, ściganie się na motocyklach, żużel czy ściganie się motocyklami.
Wbrew pozorom ścigać można się niemal w każdym województwie na takich torach jak Żerań w Warszawie, Ułęż, Kamień Śląski, Radom, Kielce czy Poznań. Wynająć można też jakieś sportowe auto typu Lamborghini Gallardo: -------------------------------
 

Tydeoo  

User


Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Kwi 2017

Sk±d: Siedlce

   

Wys³any: 2017-04-12, 08:27   

Tylko tenis obecnie, czasem pobiegam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-04-12, 10:20   

Biegam także w miarę regularnie. W zimie zaprzestałam nieco na rzecz wyrzeźbienia sobie ciała, i trochę przytycia. Wczesnym porankiem. Kiedy jeszcze wilgotne powietrze, czasami lekka mgła. Rosa na trawie i z drzew kapie.
Przed bieganiem rozciąganie, stretching, ze szpagatem w roli głównej. Czasami robię w domu, wtedy jest połączony z pozycjami jogi, dymem z kadzideł oraz świecami, muzyką relaksacyjną.
Pocieszna muzyka z odtwarzacza leci i biegnę przed siebie. Ani jednego człowieka na drodze, ani jednego samochodu. Tylko ja, polna droga.
Czy może być piękniejszy początek dnia?
No właśnie boję się, że nadal schudnę, i mój żołądek nie pomieści tyle żarcia. A szkoda byłoby tych krągłości.
Ważę póki co 61 kg, i chcę tę wagę utrzymać. Z drugiej strony mam w sobie tyle codziennej siły, że mogłabym biegać pół dnia. Oprócz tego kocham pływać. Kocham grać w siatkówkę, koszykówkę. Kocham chodzić na siłownię. A nie chcę także wyglądać, jak jakaś kulturystka.
Życie jest takie piękne, jak się nie siedzi tylko na dupce w domu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-04-12, 15:05   

bosfos napisa³/a:

W Polsce mamy całkiem dobrze rozwiniętą dziedzinę zwaną sportami motorowymi. Jest ona szeroka i obejmuje gokarty, ściganie się na motocyklach, żużel czy ściganie się motocyklami.


Taaaa... tylko w każdym wywiadzie Kubica podkreślał, ze żeby coś osiągnąć w sporcie motorowym trzeba jak najszybciej z Polski spie**dolić. :-D

bosfos napisa³/a:

Wynająć można też jakieś sportowe auto typu Lamborghini Gallardo:


Takie coś to pewnie i w Mołdawii można.
A ty nie reklamuj swoich kolesi.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-04-14, 20:36   

bosfos napisa³/a:

Wbrew pozorom ścigać można się niemal w każdym województwie na takich torach jak Żerań w Warszawie, Ułęż, Kamień Śląski, Radom, Kielce czy Poznań.



Ta, z czego Żerań to tor testowy który zarasta i o którego zamknięcie walczą okoliczni mieszkańcy, a Poznań też prawie zamknięto bo po wybudowaniu toru podeszły dzielnice mieszkalne i nawet prezydent Poznania narzekał że mu za głośno :]

$karbówka napisa³/a:

Taaaa... tylko w każdym wywiadzie Kubica podkreślał, ze żeby coś osiągnąć w sporcie motorowym trzeba jak najszybciej z Polski spie**dolić.



Żużlowcy są mocni, i to by było na tyle, tak jak w naszej rozmowie. Może jeszcze jako tako drifterzy bo to motorsport dla plebsu i debili. Koszty dużo niższe niż w innych dyscyplinach, niemal całkowity brak ograniczeń regulaminowych i stosunkowo niski poziom umiejętności oraz obciążenia organizmu zawodnika.

Wyścigi samochodowe prawie nie istnieją, rajdy rozwijają się głównie amatorsko bo obiektywne prawa biologii człowieka w połączeniu z przepisami dot. prawa jazdy i przepisami wewnętrznymi Polskiego Związku Motorowego uniemożliwiają wychowanie kierowców na światowym poziomie. Poza tym koszty są horrendalne.

A poza tym nawet amatorzy użytkujący konkretne modele samochodów mają problem, bo Węgrzy, a nawet ruskie kacapy potrafią zaprojektować i wyprodukować na zamówienie szperdyferencjał wysokiej jakości do każdego samochodu, a w Polsce za PRLu nikt tego nie potrafił zrobić włącznie z zakładami lotniczymi na zlecenie największego producenta samochodów w kraju, i nadal nikt nie potrafi tego zrobić. :mrgreen:
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-04-18, 17:45   

philosophus napisa³/a:

rajdy rozwijają się głównie amatorsko bo obiektywne prawa biologii człowieka w połączeniu z przepisami dot. prawa jazdy i przepisami wewnętrznymi Polskiego Związku Motorowego uniemożliwiają wychowanie kierowców na światowym poziomie


Widać im pasuje taka sytuacja.

philosophus napisa³/a:

Może jeszcze jako tako drifterzy bo to motorsport dla plebsu i debili.


Czyli kadry sÄ… niewyczerpane. :-D

philosophus napisa³/a:

a Poznań też prawie zamknięto bo po wybudowaniu toru podeszły dzielnice mieszkalne i nawet prezydent Poznania narzekał że mu za głośno


Tor Poznań powiadasz, chyba go kiedyś widziałem...
A może to nie hałas przeszkadza, tylko prezydent chciałby sprzedać ziemię pod jakieś centra handlowe i szuka powodu? :]
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2017-04-27, 21:46   

Spadochrony siÄ™ liczÄ…? ;-D


nie no już nie skakłem z rok :< teraz to uprawiam włóczęgostwo
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-04, 11:31   

osobiście uwielbiam biegać. wygodne buty i odpowiednia odzież termoaktywna i może mnie nie być w domu godzinami
 

Stakkira

User



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-05, 11:38   

ahrik napisa³/a:

osobiście uwielbiam biegać. wygodne buty i odpowiednia odzież termoaktywna i może mnie nie być w domu godzinami



A jaką odzież termo polecasz? Przydałoby się zacząć kompletować cieplejsze ciuchy :P



A co do uprawianych sportów, to jakiś czas temu razem z chłopakiem złapaliśmy zajawkę na paintballa. Planujemy niedługo ogarnąć jakieś regularne rozgrywki ze znajomymi, bo mega dużo śmiechu i ruchu przy tym. Teraz jeszcze tylko odkładać kasę i można zbierać na pierwszego tippmana :D
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-05, 16:54   

Stakkira napisa³/a:

A jaką odzież termo polecasz? Przydałoby się zacząć kompletować cieplejsze ciuchy :P


https://www.militaria.pl/...tywna_c1964.xml jedna z lepszych jakÄ… mam, nie jakieÅ› lidl czy z targu tylko porzÄ…dny fn



Stakkira napisa³/a:

A co do uprawianych sportów, to jakiś czas temu razem z chłopakiem złapaliśmy zajawkę na paintballa. Planujemy niedługo ogarnąć jakieś regularne rozgrywki ze znajomymi, bo mega dużo śmiechu i ruchu przy tym. Teraz jeszcze tylko odkładać kasę i można zbierać na pierwszego tippmana :D


bardziej radzę najpierw skompletować maskę, rękawiczki, a potem pierwszego trippmanna
 

Stakkira

User



Do³±czy³: 05 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-06, 20:04   

Muriq napisa³/a:

Co do sportów to ja lubuję się w asg, paintballu i wycieczkach górskich.



Dużo wędrujesz po górach? Możesz polecić jakieś porządne buty? Bo mojemu facetowi się rozpadły i mi teraz płacze, że nie ma w czym chodzić a go w góry ciągnie ... e faceci.. :chytry:

Muriq napisa³/a:

Maskę popieram na pierwszy plan, bo można za 170zł kupić w militariach taką dla amatora, ale rękawiczki to już akurat na samym końcu do kupowania. Lepiej mieć swój marker i nie płacić za wynajem.



Podpowiesz co to za maska cudowna za 170 ? CHętnie zobaczę :D a co do rękawiczek to nie lepiej dopasować takie które będą dobrze trzymać konkretny marker?

Muriq napisa³/a:

Skąd wybór fjorda nansena akurat? A SPAIO? tez bardzo dobra jakosc



A wiecie czy Spaio robi damskie termo? bo szukam i szukam i bez rezulatów. Co do producentów to słyszałam , że Under Armour ma też całkiem fajne rzeczy, ale jednak cenowo już trochę wyższa półka..;/
 

ahrik

Stały User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-08, 11:53   

Stakkira napisa³/a:

Dużo wędrujesz po górach? Możesz polecić jakieś porządne buty? Bo mojemu facetowi się rozpadły i mi teraz płacze, że nie ma w czym chodzić a go w góry ciągnie ... e faceci.. :chytry:


może z protektora ? ja i mój chłopak mamy z tej firmy i są bardzo wygodne, nie obcierają i nadają się na wyprawy

Stakkira napisa³/a:

Podpowiesz co to za maska cudowna za 170 ? CHętnie zobaczę :D a co do rękawiczek to nie lepiej dopasować takie które będą dobrze trzymać konkretny marker?


https://www.militaria.pl/...th_s_p43361.xml chyba o tÄ… chodzi


Stakkira napisa³/a:

A wiecie czy Spaio robi damskie termo? bo szukam i szukam i bez rezulatów. Co do producentów to słyszałam , że Under Armour ma też całkiem fajne rzeczy, ale jednak cenowo już trochę wyższa półka..;/


z tego co się orietnuję to chyba niestey nie, ale zawsze można wziąć męską mniejszą lub dziecięcą większą, ja przynajmniej tak zrobiłam z ua jak chciałam koszulkę marvela
 

Domus5  

User


Do³±czy³: 26 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-11-09, 13:45   

Jak chodziłem do szkoły to trenowałem siatkówkę w klubie, ale przestałem. Teraz sobie rekreacyjnie biegam i trenuje na siłowni, czasami też od czasu do czasu pogram w piłkę nożną.
 

tosiafit  

User


Do³±czy³a: 17 Lis 2017

   

Wys³any: 2017-11-18, 00:14   

U mnie siłownia i rower głównie
_________________
Trener personalny Chorzów
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com