Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Stakkira

User

Wysłany: 2017-10-06, 21:04   

Muriq napisał/a:

Co do sportów to ja lubuję się w asg, paintballu i wycieczkach górskich.

Dużo wędrujesz po górach? Możesz polecić jakieś porządne buty? Bo mojemu facetowi się rozpadły i mi teraz płacze, że nie ma w czym chodzić a go w góry ciągnie ... e faceci.. :chytry:

Muriq napisał/a:

Maskę popieram na pierwszy plan, bo można za 170zł kupić w militariach taką dla amatora, ale rękawiczki to już akurat na samym końcu do kupowania. Lepiej mieć swój marker i nie płacić za wynajem.

Podpowiesz co to za maska cudowna za 170 ? CHętnie zobaczę :D a co do rękawiczek to nie lepiej dopasować takie które będą dobrze trzymać konkretny marker?

Muriq napisał/a:

Skąd wybór fjorda nansena akurat? A SPAIO? tez bardzo dobra jakosc

A wiecie czy Spaio robi damskie termo? bo szukam i szukam i bez rezulatów. Co do producentów to słyszałam , że Under Armour ma też całkiem fajne rzeczy, ale jednak cenowo już trochę wyższa półka..;/

ahrik

User

Wysłany: 2017-10-08, 12:53   

Stakkira napisał/a:

Dużo wędrujesz po górach? Możesz polecić jakieś porządne buty? Bo mojemu facetowi się rozpadły i mi teraz płacze, że nie ma w czym chodzić a go w góry ciągnie ... e faceci.. :chytry:

może z protektora ? ja i mój chłopak mamy z tej firmy i są bardzo wygodne, nie obcierają i nadają się na wyprawy

Stakkira napisał/a:

Podpowiesz co to za maska cudowna za 170 ? CHętnie zobaczę :D a co do rękawiczek to nie lepiej dopasować takie które będą dobrze trzymać konkretny marker?

https://www.militaria.pl/...th_s_p43361.xml chyba o tą chodzi

Stakkira napisał/a:

A wiecie czy Spaio robi damskie termo? bo szukam i szukam i bez rezulatów. Co do producentów to słyszałam , że Under Armour ma też całkiem fajne rzeczy, ale jednak cenowo już trochę wyższa półka..;/

z tego co się orietnuję to chyba niestey nie, ale zawsze można wziąć męską mniejszą lub dziecięcą większą, ja przynajmniej tak zrobiłam z ua jak chciałam koszulkę marvela

Muriq  

User

Imię: Tomek

Wysłany: 2017-10-08, 15:28   

Stakkira napisał/a:

Dużo wędrujesz po górach? Możesz polecić jakieś porządne buty? Bo mojemu facetowi się rozpadły i mi teraz płacze, że nie ma w czym chodzić a go w góry ciągnie ... e faceci..

Ja w góry mam porządne buty i troche za nie dałem https://www.militaria.pl/...0_kr_p27109.xml bo dużo chodzę po górach i stopa musi mieć komfort,a do tego łatwo o uraz kostki jezeli buty są kiepskie.

Stakkira napisał/a:

Dokładnie ten tippmann który pokazał Ahrik powyżej ;) Co do rękawiczek to mają pasować do twojej dłoni, a nie do markera. Poszukaj sobie wśród rękawiczek taktycznych mechanixa. Moja dziewczyna kupiła sobie takie różowe

ahrik napisał/a:

z tego co się orietnuję to chyba niestey nie, ale zawsze można wziąć męską mniejszą lub dziecięcą większą, ja przynajmniej tak zrobiłam z ua jak chciałam koszulkę marvela

Spaio niestety nie spotkałem damskich ale fjord nansen ma bardzo dużo, a to praktycznie to samo. Ważne żeby było termoaktywne. Te marvele bardzo fajne ale drogie... gdzie kupiłaś?

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com