Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Stella_126  

User

Zajebista ;D



ImiÄ™: Karola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Lut 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-03-19, 17:44   Jakich używacie kosmetyków do make-upu?

Ja używałam kiedyś podkładu, tuszu do rzęs, różu do policzku i cienia do powiek.
_________________
Pamietaj, ze to Ty decydujesz, czym i kim sie przejmujesz
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-03-19, 17:50   

Kiedy wychodzę do szkoły to krem BB, kamuflaż, puder matujący, tusz do rzęs, czasem pomadka.
Jeśli wybieram się gdzieś ze znajomymi itd. to to co wyżej + cienie do powiek, róż i bronzer.
 

Minni123  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 29

Do³±czy³a: 13 Kwi 2015

   

Wys³any: 2016-03-19, 17:59   

Jak mi się nie chce to żadnych, tylko pomadka do ust.
Jak potrzebuję "poczuć się ładniejszą" to bb cream, puder, tusz do rzęs, czerwona szminka.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-03-19, 19:59   

Szminka, czy błyszczyk to nieodłączny element.
Poza tym eyeliner, tusz i róż.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2016-03-19, 20:22   

Bardzo lekki podkład, na to meteoryty, plus tusz do rzęs. No i lekkie podkreślenie brwi. To taki uczelniany standard.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-03-19, 23:52   

Po pierwsze, to w polskim przyjęło się mówić makijaż.

Po drugie, cream ma polski odpowiednik i jest to krem.

Po trzecie, podkład zatyka pory, to bardzo niezdrowe dla skóry go nosić. [Pomijam że w ogóle nie wiem po co go wymyślono (poza zarabianiem pieniędzy), ponieważ nie spełnia swojej roli]

Po czwarte, ładna dziewczyna nie potrzebuje makijażu.

Po piąte,przyjrzyjcie się z bliska jak podkład wygląda, to naprawdę nie jest ładne kiedy widzi jak toto się kruszy, albo jest nierówno rozłożone, nie mówiąc już o tym że TYNK ZAWSZE ZDRADZA SWOJĄ OBECNOŚĆ!
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-03-20, 00:11   

philosophus napisa³/a:

Po trzecie, podkład zatyka pory, to bardzo niezdrowe dla skóry go nosić. [Pomijam że w ogóle nie wiem po co go wymyślono (poza zarabianiem pieniędzy), ponieważ nie spełnia swojej roli]


Ma mocniejsze krycie i lepszą trwałość niż kremy BB, także jest do zadań specjalnych.

philosophus napisa³/a:

Po piąte,przyjrzyjcie się z bliska jak podkład wygląda, to naprawdę nie jest ładne kiedy widzi jak toto się kruszy, albo jest nierówno rozłożone, nie mówiąc już o tym że TYNK ZAWSZE ZDRADZA SWOJĄ OBECNOŚĆ!


Jak masz dobrą bazę silikonową i odrobinę rozumu to da się to obejść.

[ Dodano: 2016-03-20, 00:14 ]

philosophus napisa³/a:

Po czwarte, ładna dziewczyna nie potrzebuje makijażu.


W takim wypadku ciężko stwierdzić, która dziewczyna jest ładna bo mało która nie używa absolutnie nic... Make up no make up ;) Mam w klasie znajomą, faktycznie bardzo ładna dziewczyna, ale ma trądzik różowaty, którego zwykle nie widać dzięki kosmetykom. Na wycieczce szkolnej kiedy zmyła makijaż na noc spytali czy dobrze się czuje, bo chyba jest rozpalona ;) Maluje się a brzydka wcale nie jest :oops:
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-03-20, 11:29   

Tusz do rzęs, szminka lub balsam do ust w zależności czy moje usta są bardzo wysuszone i od czasu do czasu eyeliner.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-03-20, 12:24   

Sonmi napisa³/a:

Jak masz dobrą bazę silikonową i odrobinę rozumu to da się to obejść.



Sama nie wiem.
Pamiętam, kiedy koleżanka położyła głowę na mych czarnych spodniach i pozostały tam brązowe plamy, których nie da się zmyć.
Podobnie, idę do sklepu kupić biały sweter i wszystkie są w pudrze. Dosłownie.
An czasami mi opowiada, jak siedzi na wykładzie i nie może opierać brody na swej dłoni, bo potem dotyka białej kartki i wszystko na niej pozostaje. A używa bardzo drogich podkładów i w sumie niewiele kładzie na twarz.
Dlatego pierwsze, co robi po przyjściu do domu, to mycie twarzy.

Nie da się tego uniknąć, niestety.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2015

   

Wys³any: 2016-03-20, 14:46   

DeSade, Podkład to nie kosmetyk, który używa się codziennie, bo jak ktoś dobrze zauważył, skutecznie zatyka pory i jak widać - potrafi wypaprać wszystko dookoła. Ja po swój podkład z Catrice sięgam na różnego rodzaju okazje jak wesela, wyjścia do opery itp. i jestem z niego zadowolona mimo, że to nie wyższa półka.Za to do szkoły zdecydowanie wolę lekki krem bb, bo można sobie spokojnie pospać na rękawie i po w-fie nie odpada mi twarz. :oops:
 

karolcia19  

User



ImiÄ™: Karola

Wiek: 28

Do³±czy³a: 30 Sty 2014

   

Wys³any: 2016-09-16, 11:31   

Podkład staram się używać od czasu do czasu, okazjonalnie. Z tego co jednak ostatnio obserwuję na ulicy, to już nastolatki niemal codziennie chodzą w mocnym makijażu. Mam koleżanki, które też niemal codziennie stosują makijaż, bo z domu nie wyjdą bez makijażu. Jak już nakładam podkład, to staram się też użyć bazy pod makijaż, jest wtedy trwalszy, a i skóra nie przesusza się wtedy za bardzo. Jeśli chodzi o firmy, to różnie. Z kosmetyków kolorowych, jak lakiery do paznokci czy szminki (koniecznie LUXE) lubię firmę avon. Często w katalogach avon są fajne promocje na lakiery do paznokci i szminki. Bazę pod makijaż też mają. W rossmanie i hebe też robię zakupy. Ogólnie jakoś już tak mam, że czasem lubię zmienić kosmetyk, nawet jeśli jestem z niego zadowolona, bo chcę przetestować inny :-)
 

Blondynka.  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 14 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-16, 13:59   

Mój codzienny makijaż składa się z podkładu, tuszu do rzęs, cieni do powiek, korektora, palety do konturowania, rozświetlacza i różu :-) Do tego szminka lub błyszczyk.
 

Alika  

User


ImiÄ™: Ala

Wiek: 23

Do³±czy³a: 19 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-09, 18:41   

Zamiast podkładu krem CC z Bourjois, puder naturalny z Biochemii urody, a do tego eyeliner i tusz do rzęs z Miss Sporty. :) to taki codzienny. No i lubię pomadki i błyszczyki, mam dość dużo. :)
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-17, 15:39   

Na mój codzienny makijaż składa się podkład, puder, róż, tusz do rzęs i błyszczyk
 

MGorska

User


ImiÄ™: Marta

Do³±czy³: 14 Lut 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-03-08, 17:22   

obowiązkowo podkład, tusz i błyszczyk. Do tej pory rozprowadzalam podkład palcami, ale zaczynam kminić nad gadżetem do rozprowadzania... ale chyba nie beauty blenderem, bo wydaje mi się, ze jest za bardzo rozreklamowany. Czytalam o evie blenderze tu https://idealna.pl/artykuly/trendy/evie-blender-ta-gabeczka-do-makijazu-zrobi-furore/ i może się skuszę ;p
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com