Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

TheFoQuSsi  

Stały User


Doł±czył: 30 Maj 2015

   

Wysłany: 2016-03-21, 16:23   Jakie buty kupić?

Cześć,
nadchodzi wiosna, więc nadszedł czas na zmianę butów. Myślałem nad Janoskami, ale kosztują koło 300zł, a nie chciałbym tyle wydawać. Widziałem je na allegro za niecałe 200zł - opłaca się brać? Bo jeśli nawet nie są oryginalne, to jakością pewnie nie odbiegają zbytnio od butów za 100zł.
Jeśli nie warto kupować to podrzucajcie propozycje najlepiej do 150zł, ale wolałbym nie przekraczać 200.
Myślałem nad tymi jeszcze: http://www.deichmann.com/...sitionInList=15
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Doł±czyła: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wysłany: 2016-03-21, 17:24   

Janoski? Rzecz gustu. OgĂłlnie jednak nie porywajÄ….

TheFoQuSsi napisał/a:

Widziałem je na allegro za niecałe 200zł - opłaca się brać?


Nie.

Te z linku ujdą, takie vansopodobne. Plus jest taki, że jeśli ci się rozlecą, to nie będzie problemów z wymianą.
_________________
Kruki i wrony was rozdziĂłbiÄ….
 

TheFoQuSsi  

Stały User


Doł±czył: 30 Maj 2015

   

Wysłany: 2016-03-22, 17:35   

KtoĹ› jeszcze ma jakieĹ› propozycje?
 

Vic98  

Wymiatacz


Doł±czył: 08 Wrz 2015

   

Wysłany: 2016-03-23, 19:56   

TheFoQuSsi napisał/a:

KtoĹ› jeszcze ma jakieĹ› propozycje?



Przesłałbym ci zdjęcie swojej szafy, to byś sobie wybrał.
Ale skoro piszesz że do 200zł jedyne co polecam to wybrać się do galerii, zwiedzić sklepy i po prostu wybrać te które ci grają najlepiej.
Zazwyczaj jak jest ten okres przejściowy, kiedy wchodzą nowe kolekcje lubię poprzebierać w nowościach i podebrać tak jedną, dwie pary. No i ostatnio mi się zdarzyło, nawet niezbyt to planując, kupić parę typowych codziennych półbutków. Same się nasunęły jak przemierzałem pasaż. Mogę polecić, bo nie są drogie, a całkiem ok. Klik: http://goo.gl/kG3K6g
Te z twojego linku też mogą działać, ale osobiście bym się nie skłaniał.
 

TheFoQuSsi  

Stały User


Doł±czył: 30 Maj 2015

   

Wysłany: 2016-03-24, 10:30   

Czarne Indigo napisał/a:

Janoski? Rzecz gustu. OgĂłlnie jednak nie porywajÄ….


Mi się bardzo podobają. Są inne niż Roshee Run / Air Max, które widać wszędzie na ulicach.

haniatorun napisał/a:

No to skoro nie myslisz o wydaniu 200zł to czmeu podrzucasz nam buty za 300zł? Czegoś tu nie rozumiem...


Janoski w normalnym sklepie kosztują ~300zł, a na allegro niecałe 200. Naucz się czytać ze zrozumieniem i dopiero odpowiadaj.

Vic98 napisał/a:

Klik: http://goo.gl/kG3K6g


Propozycja nie do końca w moim stylu, ale dzięki za odpowiedź :D
 

julittka  

Stały User



Doł±czyła: 03 Lis 2014

   

Wysłany: 2016-04-06, 19:21   

New Balancealbo air maxy polecam :) Bardzo wygodne, miekka, grubsza podeszwa. Dla dzieciaka i dorosłego w sam raz. Nie bez powodu tyle osób je nosi.
 

TheFoQuSsi  

Stały User


Doł±czył: 30 Maj 2015

   

Wysłany: 2016-04-07, 14:00   

Chyba jednak dorzucę do Janoskich. Pytanie tylko, czy wybrać zamszowe, z materiału, czy ze skóry? Które będą najwytrzymalsze i utrzymają się w dobrym stanie?
 

Rosiawka

User


Doł±czył: 02 Mar 2016

   

Wysłany: 2016-04-11, 11:17   

stawiałabym na zamsz
 

xesemesa

User


Doł±czył: 20 Maj 2016

   

Wysłany: 2016-05-20, 14:21   Buty na lato

Według mojego zdania i gustu to najlepsze buty na wiosne są trampki. Wygodne i delikatne. Można je kupić wszędzie tanio, w różnych kolorach i wzorkach. Za te pieniądze co chcesz wydać na jedną parę będziesz miała z 3 pary trampek. Im więcej tym lepiej :D
 

Michelle782

User

Seniors



ImiÄ™: Chris

Wiek: 45

Doł±czył: 23 Maj 2016

Sk±d: WrocĹ‚aw

   

Wysłany: 2016-05-23, 11:52   

Wydaje mi się, że jednak lepiej iść do sklepu i przymierzyć czy pasują i dobrze leżą a dopiero później ewentualnie zamówić przez internet.
_________________
Muzea w Berlinie : najciekawsze muzea Berlina
 

wutol

User


Doł±czył: 29 Cze 2016

   

Wysłany: 2016-06-29, 12:39   

Ja kupuje tylko i wyłącznie w sieci, nigdzie taniej nie dostaniesz, a teraz w modzie są sandały sportowe damskie . Moja siostra takie już sobie zamówiła i jest bardzo zadowolona z nich. A wy macie jakieś opinie na ten temat?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com