Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

casmillus

User



ImiÄ™: Kamil

Do³±czy³: 21 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-11-10, 22:27   Jakie buty na halÄ™ ?

Witam Wszystkich! :-)
Myślę o zakupie jakichś halówek na sezon zimowy ;d co polecacie? co mieliście? nie chodzi mi o wygląd a raczej o wygodę ;) :?:
_________________
So read my book with a boring ending
A short story of a lonely guy...
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-11-10, 22:41   

Adidas Stabil
 

OjciecWielebny  

Stały User

Jestem Gejem.



Imię: Mów Mi Ojciec.

Do³±czy³: 07 Lis 2010

Sk±d: Ezoteryczne Mazury

   

Wys³any: 2010-11-10, 23:06   

Nie jakieś marki czy coś... Chyba was pogrzało. Mogą kosztować 40 zł albo 300. Są tu pewne wyznaczniki... Trenuje od 2 lat Muay Thai i trenowałem 1,5 roku siatkówkę. Kiedy przychodziłem na pierwszy trening sztuk walki z jakimś butami Adidassa co mi podali na forum albo doradzili ziomki to trener je wyrzuca łza okno...

1. Muszą być wygodne
2. Muszą być lekkie.
3. Nie za duże.
4. Idealnie dopasowane do nogi.
5. Z antypoślizgową podeszwą.
6. Najlepiej z wkładkami na boki specjalnymi żeby np. po 10km marszobiegu stopy nie odleciały.

Jeżeli zastosujesz się do moich rad to każdy sport, każdy bieg będzie dla ciebie przyjemnością.
_________________
"Nie, bo tu nie ma nieba
Jest prześwit między wieżowcami
A serce to nie serce
To tylko kawał mięsa
No, a życie... jakie życie?
Poprzerywane linie na dłoniach.
A Bóg? nie ma Boga.
Są tylko krzyże przy drogach"
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-11-11, 07:23   

Zależy w co grasz.
Jeśli w koszykówkę, za ok. 150 zł kupisz na wyprzedaży dobre buty halowe and1.
Ogólnie ważne jest w koszykówce, żeby kostka była ochroniona przed skręceniem i innymi urazami oraz żeby wyskok był łatwiejszy i mniej bolesny. Wiadomo, robią teraz te Bryanty i Jordany różnej maści, ale to kosztuje ok. 350-400zł, w porywach nawet 500zł.

Do siatkówki to raczej typowe adidasy z dobrą podeszwą i oczywiście lekkie, też ważna jest amortyzacja wyskoku.

Jeśli chodzi o piłkę nożną, to buty są na prawdę tanie i nie trzeba mieć kto wie czego, żeby pokopać. Tutaj buty pasują niskie, przed kostkę, z dobrymi wiązaniami i przodem do uderzania w piłkę.

Jeszcze jedno dodam, z własnych obserwacji treningowych na hali:
Jeśli buty robią ci odciski, pierwsze, co zrób, to zmień skarpetki. Przyczyną otarć, pryszczy i odcisków są w pierwszej kolejności skarpetki, a potem dopiero złe buty. Polecam skarpetki francuskiej firmy przeznaczonej dla biegaczy Kalenji, mają one miły dla stopy szew pośrodku skarpetki a nie na palcach, co właśnie powoduje bolesne doznania po dłuższym treningu.
 

Eddy10  

User


ImiÄ™: Ed

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Lip 2009

Sk±d: in±d

   

Wys³any: 2010-11-11, 15:23   

Ja to mogę tylko zaproponować buty do w piłke nożną ;)

Dobre buty możesz dostać już od 70 zł. I nie jakieś plastiki czy inne badziewia, tylko skórzane ( a raczej coś co podchodzi pod skórę ;) ). Od 70 zł dostaniesz np. jomy. B.dobre buty i przede wszystkim wygodne i bez żadnych udziwnień jak kto ma miejsce w niektórych butach firmy Nike.

Buty firmy Adidas nie polecam na hale bo to są tylko repliki korków z podeszwą halową ;) Większość to plastiki, a jeden z nielicznych modeli, który nie tylko moim zdaniem spr. sie na hali jest Adipure.

Natomiast buty firmy Nike z serii 5, podobnie jak Jomy sÄ… przystosowane do gry na hali i nie tylko.
Ja osobiście moge polecic model T-5, z ktorego sam korzystam od roku.
http://allegro.pl/nike-t-...1308071539.html
Bez zbednych udziwnień, podobno ze skóry, ale nie jestem pewny. Są b.wygodne i wytrzymałe. Obecnie kosztują ok. 200 zł.
Model T-3 jest tańszy, ale nie potrafie powiedziec czym sie rozni poniewaz nie korzystalem z niego.

Na rynku pojawił sie tez najnowszy model Nike Elastico, ale moim zdaniem jest on za drogi na kogoś kto nie gra profesjonalnie na hali. http://allegro.pl/halowki...1272421467.html
_________________
Czasz leci...
Wszystkich zmienia...
To co było już nie wróci...
Mogę to w sobie dusić...
 

beretpaździocha

Stały User


Do³±czy³: 29 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-11-26, 12:42   

jedne z najwygodniejszych butów na halę jakie miałem to newbalance - zwykłe czarne. Dałem chyba za nie jakieś 150 złotych. Do piłki nożnej jak najbardziej. No ale właśnie nie napisałeś w co zamierzasz grać na tej hali. Jednak warto dobierać buty do uprawianego sportu - nie tylko na zewnątrz, ale i na hali.
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-05-05, 10:05   

Z halówek to najczęściej miałem umbro, raz kupiłem sobie nike i tez byłem zadowolony, ogólnie halówki szybko zajeżdżałem, bo grałem dużo na betonie. Polecam zajrzeć na [reklama], tam mają spory wybór halówek, niektóre modele nike za 150 złotych, dużo taniej niż w butikach i tak dalej
 

Grzesiek2010  

User


Do³±czy³: 09 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-08-16, 15:39   

Z halówek to szukaj czegoś w ofercie pumy, według mnie to są najlepsze buty tego typu. Możesz sobie zobaczyć na [reklama] tam maja bardzo duży wybór obuwia sportowego, jestem pewien że znajdziesz tam coś co Ci się spodoba.
 

monika997

User


ImiÄ™: Monika

Do³±czy³: 28 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-29, 19:10   

gumowce sÄ… najlepsze
 

TerjeSnow  

User



ImiÄ™: Robert

Wiek: 26

Do³±czy³: 17 Pa¼ 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-10-22, 15:29   

Ja mam adidasy f50, bardzo dobrze mi sie gra - polecam
_________________
Tylko u nas produkty [reklama] w atrakcyjnych cenach!
 

kambart

User


Do³±czy³: 02 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-02-02, 11:12   

polecam halówki adidas predito

http://www.sklep.kajaspor...IOSNA-2013.html
 

EmmyZ  

User


Do³±czy³a: 23 Maj 2013

Sk±d: W-WA

   

Wys³any: 2013-05-23, 15:39   

A czy możecie polecić jakieś buty, które nadawałyby się zarówno na halę jak i na orlika? z doborem butów na hale nie ma aż takiego problemu, ale przyznacie, że gorzej jest z butami na orlika wyłożonego 'dywanem'...jak jest zabrudzony piaskiem, to leżę za każdym razem jak chce zrobić gwałtowny zwód..w ogóle koordynacja ruchowa leży na takiej nawierzchni.. Ale tak myślę, że może to wina butów, dlatego chcę kupić nowe, bo obecne i tak już sa mocno wyeksploatowane.. Interesują mnie takie, które byłyby odpowiednie zarówno na halę jak i do gry na orliku, znalazłem taką stronę http://sklep.adrenaline.p...alowe-1354.html czy możecie mi polecić któreś z tych butów? Może sami macie podobny model i z powodzeniem gracie na tym 'dywanie'
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com