Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ignis

User


Do³±czy³: 20 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-20, 12:52   

Lepsze - miałam ten sam problem, tylko z wyborem gimnazjum :-) Wybrałam lepsze, do szkoły jadę godzinę ale jestem zadowolona
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 13:29   

Miałem taki sam problem przy wyborze liceum. Właściwie to zdecydowali za mnie rodzice.
I okazało się że liceum miejscowe wcale nie jest takie złe choc miało taką okropną opinię, nauczyciele okazali się wymagający i szkoła reprezentuje naprawdę wysoki poziom. Teraz nie wyobrażam jak mógłbym pójść do innego liceum do którego bym musiał doje¯dzać i bym miał mało czasu na naukę, gdy nawet teraz mi go brakuję.
 

Patka  

User



Do³±czy³a: 06 Sty 2010

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2010-02-20, 19:04   

Tak jak wspomnieli już inni, to chyba bez znaczenia. Wystarczy tylko się uczyć .;)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 22:52   

Lepsze. Zresztą zduszona ambicja dałaby o sobie potem znać w postaci wyrzutów sumienia, gdybyś wybrał gorsze. Oczywiście za wybór lepszego przyjdzie Ci zapłacić pewną cenę. Mam kolegę, który do mojego liceum dojeżdża z daleka, choć nie jest ono jakieś nie wiadomo jakie świetne, to lepsze od tego które miał w pobliżu. I autentycznie jest tym zmęczony, ma niekiedy dość.
Moim zdaniem, wybierz lepsze.
 

aero4m

User


Do³±czy³: 19 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-19, 08:14   

hmmm... wybrac musisz oczywiscie sam, aczkolwiek moge troche pomoc ;) bylam ostatnio na dniu otwartym w LO Kuronia i musze powiedziec, ze mimo stosunkowo niskiego progu punktowego szkola jest ciekawa i odebralam ja jako niezwykle tworcze dziecko ;P profile ciekawe, humanistyczne, ale Tobie moze to odpowiadac, wlasnie, jeszcze co do tych punktow...LO jest nowe wiec nie chca straszyc na wstepie swoich potemcjalnych kandydatow...;) dojazd niezly, poniewaz szkola znajduje sie na przeciwko palacu kultury, a co za tym idzie - niedaleko centralnego i srodmiescia, daje to rowniez inne mozliwosci - na wagary tez jest gdzie pojsc;d
 

ada  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Kwi 2009

Sk±d: NIbylandia

   

Wys³any: 2010-05-17, 12:34   

Miałam podobny dylemat, ale ostatecznie złożyłam podania do szkół lepszych choć będe musiała dojeżdżać, 3 lata szybko miną a początki są tylko takie złe, jak sie wbijesz w rytm to bedzie ok. Jeśli masz takie ambicje jak prawnik to zdecydowanie to lepsze, ale wybór należy do Ciebie. Poszukaj może jest jakiś internat w tamtym mieście, może to sie okaże trafionym rozwiązaniem:)
_________________
¯ycie z zasady....
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-17, 14:26   

To zabawne. Właśnie wracam ze wspaniałego liceum oddalonego od mojej miejscowości ok . 30 km , gdzie pod nosem mam ogólniak. Niestety wybieram LEPSZE liceum ze świadomością ,że będę tracić na dojazdy ok. 1h (w jedną i drugą str.)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com