Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-07-19, 09:23   Jakie sposoby na szybszy rozrost wÅ‚osów?

Witam. Wczoraj ściąłem sobie włosy z myślą, że będzie to wyglądać "TAK", a wyszło "SRAK" i nie chcę ścinać jeszcze krócej włosów, więc pozostaje mi czekać aż odrosną.

Co polecacie na przyśpieszenie wzrostu włosów?

Dodam, że już jeden czynnik spełniam - witaminy i minerały, ale jakie domowe sposoby i jakie ewentualnie szampony czy odżywki kupić? Bardzo mi na tym zależy, więc chce wykorzystać większość możliwych sposobów, aby jak najszybciej odzyskać 'utracone' włosy :-D
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-07-19, 14:50   

Picie pokrzywy/skrzypu, szampony także pokrzywowe, olej rycynowy do wcierania, picie wody, odżywki różne...
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-20, 22:18   

Podcinanie końcówek?
_________________
W miękkim futrze kota
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-07-21, 13:05   

To raczej mit, podcinać się powinno po to, żeby się nie rozdwajały, nie łamały. A na porost pomaga też ponoć picie codziennie drożdży zalanych wrzątkiem.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-21, 13:18   

migel napisa³/a:

To raczej mit,



To nie jest żaden mit.
Podcinałam sobie tylko grzywkę przez pewien czas, zauważyłam, że w ciągu dwóch miesięcy niebywale urosła wręcz bo podcinałam ją tylko w określonym miejscu.
No więc, czy to naprawdę jest taki mit? Biorąc pod uwagę fakt, że dieta nie ulegała zmianie?
Uważam jednak przy tym, że przy włosach krótszych sprawdza się doskonale. Przy dłuższych natomiast efekt nie jest tak bardzo widoczny
_________________
W miękkim futrze kota
 

yp0c0  

Stały User

kolorowy



ImiÄ™: Adam

Wiek: 27

Do³±czy³: 22 Lut 2015

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2015-07-22, 14:14   

DeSade napisa³/a:

To nie jest żaden mit.



¦cinanie włosów je wzmacnia przez co stają się mocniejsze, ale nie rosną szybciej.

Ogółem największy związek ma w tym genetyka, jednak dieta również powinna pomóc; otręby, ryby, grzyby, nabiał, awokado, dodatkowo odpowiednie nawadnianie i najlepiej bez suplementacji (moim zdaniem) których jednak możemy użyć.

Trzeba używać odpowiednich szamponów do swojego rodzaju włosów, z medykamentów są ampułki, a domowe to właśnie wg mnie najlepszy jest olejek rycynowy.
_________________
屁股
 

Adamm90  

User


Do³±czy³: 10 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-11, 12:15   

Słyszałem o oleju rycynowym, że jest dobry, więc warto wypróbować.
 

kacpers

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-24, 21:23   

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, olej rycynowy jest świetny na włosy. W połączeniu z żółtkiem z jajka można zrobić sobie maskę na włosy, która co prawda nie pachnie zbyt przyjemnie ale na prawdę warto. Bardzo odżywia to osłabione włosy, co prawda nie wiem czy działa jako środek na porost włosów, ale z pewnością nie zaszkodzi i lepiej się sprawdzi niż wszelkie kupne odżywki. Piwo też jest dobre na włosy ogólnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com