Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

85claminhy  

User


Imię: Steven

Wiek: 29

Doczya: 11 Kwi 2017

Skd: Seattle

   

Wysany: 2017-04-11, 11:15   Jakie sprzęty turystyczne zabieracie?

Jakie rzeczy z takich sprzętów turystycznych stanowią absolutne minimum jak dla was? Ja sama przeważnie pakuję się "na oszołoma" i w sumie niezbyt zastanawiam się czy coś mi się przyda czy nie. W efekcie mam zapełniony cały bagażnik.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2017-04-11, 12:34   

sprecyzuj gdzie dokładnie? Bo podróżować można w różne miejsca i na różne sposoby :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2017-04-11, 20:52   

podejrzewam że gdzieś za kilka postów wjebiesz tutaj link do jakiegoś sklepu.
wszystko się może przydać. racja, zależy gdzie się jedzie. ja zwykle jeżdżę w busz więc biorę najgorszy ciuch (i jeden zestaw ciuchów ładnych w razie krótkotrwałego powrotu do cywilizacji) ALE CIEPŁY i coś przeciwdeszczowego, dobry plecak podręczny, karimatę, namiot, śpiwór, rozmaite leki, bandaże, maści, przydają się stopery do uszu jak cykady wkur.wiają (albo chrapiący towarzysz), jakieś podstawowe kosmetyki a z takich stricte sprzętów to właściwie na większość takich zwyczajnych wypraw niezbędny jest tylko dobry obuw (zaimpregnowany!) i ubiór ogólnie, kijki do nordic walkingu jak komuś coś doskwiera, na kemping przyda się turystyczna lodówka i kuchenka, na rower/wspinaczkę/jaskinie kask, latarka się zawsze przyda, lornetka spoko... itp itd
ogólnie najbardziej polecam git buty, jak się ma git buty przetrwa się wszystko. a zimą nie wyobrażam sobie życia bez stuputów. jak lato to okularki, kapelutek i filtr
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com