Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Titanum

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-08-30, 07:47   

Witam, też słyszałem o tym prawie w biznesie na Uniwerku Wrocławskim. Patrzac na to pod względem tego, jak ważny jest w dzisiejszych czasach biznes, a dodatkowo mając możliwość kształcenia się ze znajomości prawa - uważam, że jest to rewelacyjna opcja dla studentów i gdybym zdawał maturę jeszcze raz nawet bym się nie wahał :)
 

lulubella

User


Do³±czy³: 20 Mar 2011

   

Wys³any: 2013-08-30, 13:17   

anouk napisa³/a:

Ciekawie brzmi ten elektroniczny biznes... Też gdzieś mi się obiło o uszy, że na Ziętku jest bardzo spoko. No i tak sobie myślę, że może się tam wybiorę w przyszłym roku...



No naprawdę :) myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko dawaj na Ziętka!!! :D i studia i świetna atmosfera gwarantowane:)
 

Harison

User



Do³±czy³: 19 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-09-13, 13:07   

lulubella napisa³/a:

anouk napisa³/a:

Ciekawie brzmi ten elektroniczny biznes... Też gdzieś mi się obiło o uszy, że na Ziętku jest bardzo spoko. No i tak sobie myślę, że może się tam wybiorę w przyszłym roku...



No naprawdę :) myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko dawaj na Ziętka!!! :D i studia i świetna atmosfera gwarantowane:)



popieram :) ja właśnie skończyłem robić licencjat w ¦WSZ i teraz idę na ten nowy kierunek elektroniczny biznes. Mogę zdać relację po pierwszym semestrze jak chcesz :) ogólnie Ziętek to bardzo w porządku uczelnia, według mnie warto tam iść :)
 

Ernest Relos

User


Do³±czy³: 17 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-17, 21:11   

Myślę, że 2,5 letnie prawo to fajny pomysł. Można poznać jakiś kierunek techniczny, albo medyczny, a potem zostać prawnikiem. Mało jest adwokatów czy radców, którzy dodatkowo dobrze znają się na medycynie czy budowlance. Może się wyspecjalizować i być w tym zakresie naprawdę dobrym.
_________________
adwokat wrocław
 

przyba

User



Do³±czy³: 06 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-19, 19:57   

Trzeba studiować to co się lubi. Bo inaczej ze studiów nie będzie żadnej przyjemności. Ja idę teraz do szkoły policealnej na angielski, myślałam o tym długo, ale angielski jednak trzeba szlifować. Nie lubiłam się raczej uczyć języków, ale ten mi do głowy na szczęście wchodzi.
 

sheldon20  

Stały User

Sheldon20


ImiÄ™: Damian

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Lip 2012

   

Wys³any: 2013-09-21, 14:40   

Dokładnie tak jest przyba nic na siłe jak studiować to to co się lubi.
_________________
111
 

Barburka

User


Do³±czy³: 25 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-09-30, 08:49   

to 2,5 letnie prawo na Uniwersytecie Wrocławskim to tak jak ktoś wyżej napisał fajna sprawa, bo można poznać jakiś kierunek techniczny, a później zostać prawnikiem :) A zrobić później jakieś podyplomowe z prawa to już w ogóle...
 

Kael221  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-10-01, 16:53   

Uniwersalna rada, studiować to co się lubi :) z tym że nie zawsze można pogodzić te dwie sprawy.
 

Titanum

User


Do³±czy³: 16 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-10-30, 22:52   

Dokładnie tak, studiować to co się podoba nic na siłę! Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że studia prawnicze może i nie gwarantują dziś wielu miejsc pracy, jednakże sam plan nauczania jest bardzo ciekawy i przydatny dla każdego studenta. Prawo cywilne, administracyjne, karne. To wszystko się dziś przydaje i tak bardzo tego dziś brakuje... popatrzcie na to co się dzieje w telewizji, jakie panuje bezprawie... widocznie jest zbyt mało dobrych prawników którzy mogliby coś zmienić :) Uczelnie takie jak Uniwersytet Wrocławski z pewnością nie mogą sobie pozwolić na wykładnie prawa na złym poziomie...
 

pepe3  

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-31, 13:40   

Najlepiej jest studiować to co się lubi robić , mając jakąś pasję łatwiej jest znaleźć swoją życiową drogę.
 

Majka22  

User


Do³±czy³a: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-02-19, 08:56   

Na pewno warto studiować to, co nas interesuje, ale warto też zwrócić uwagę na fakt, czy w przyszłości dla naszego zawodu będzie łatwo znaleźć pracę. Ja zdecydowałam się na BHP na WSZOP w Katowicach . Gdyby kogoś interesował taki kierunek, tutaj jest nieco informacji na temat studiów http://www.wszop.edu.pl/o...2,2,257,54,255. Zajęcia są ciekawe i z tego co wiem, specjalistów w tej dziedzinie poszukują.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-24, 21:58   

Wystarczy zmienić prawo i żadne BHP nie będzie do niczego potrzebne.
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Do³±czy³a: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wys³any: 2015-03-10, 11:13   

Cytat:

Najlepiej jest studiować to co się lubi robić , mając jakąś pasję łatwiej jest znaleźć swoją życiową drogę.


Pewnie , że tak, choć to róz nie bywa. Jako nastolatka jaralam się dziennikarstwem, na studiach stwierdziłam, że na pewno dziennikarzem nie będę, choć media nadal mnie kręcą, to cały ten syf mnie przygniótł :wstyd: Wyboru studiów jednak nie załuję, jest mnóstwo przedmiotow, które przydają się tlyko do zaliczneia, ale to wszędzie... To, co dla jednych jest interesujące dla innych wcale. Moja kuzynka z Wrocławia zawsze chciaął być aktorką, ale jak przyszło co do czego, to jednak poszła na bardzije tradycyjne studia na WSH.
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

lisica  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-03-10, 13:04   

Moja kuzynka z Wrocławia zawsze chciaął być aktorką, ale jak przyszło co do czego, to jednak poszła na bardzije tradycyjne studia na WSH.

a bardziej tradycyjne studia to znaczy jakie, co wybrała? :)

wybór studiów to wcale niełatwa sprawa, ja znów fascynowałam się zawsze malarstwem i historią sztuki, ale nie odważyłam się jednak zdawać na ASP, trochę może żal, ale hobbystycznie cały czas mogę sobie przecież rozwijać moje hobby:) każde studia dają rozwój, ale niektóre jeszcze pracę, dlatego ja zdecydowałam się na turystykę i rekreację :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-10, 13:27   

lisica napisa³/a:

dlatego ja zdecydowałam się na turystykę i rekreację



ohoo hoo/
:-D
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com