Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kurylek

User


Do³±czy³: 10 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-10, 15:06   

A jeżeli ktoś jest już zdecydowany i poszukuje uczelni na kierunkach takich jak np. ekonomia, socjologia, pedagogika w Warszawie to polecam Uczelnie Warszawską. Miła atmosfera, fajni wykładowcy i niskie czesne.
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-08-18, 14:11   

A czy w ogole ktos z Was wybrał może Filologie Angielska,albo podobny temu kierunek?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-08-18, 14:13   

ja zamierzam startować na filologię angielską na U¦ w przyszłym roku :-)
_________________
meow
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-18, 18:47   

ja miałam isc, ale zrezygnowałam...
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-08-22, 15:16   

Bzdurą jest to kiedy ktoś pisze żeby lepiej iść na studia ścisłe niż na humanistyczne. Może i faktycznie lepiej, ale trzeba mieć głowę i zdolności do przedmiotów ścisłych. Wiem na własnym przykładzie. Chciałabym iść choćby na inżyniera, bo to może nie gwarantuje znalezienia pracy, ale daje duże szanse. Niestety nie dałabym rady, jestem typową humanistką. Wybieram więc prawo lub socjologię.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Aparatka94  

Wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-08-27, 13:21   

Co prawda mam jeszcze 4 lata na takie decyzje, ale już myślałam nad fotografią, tzn. studia artystyczne :) A co Wy o tym uważacie, warto? ;)
 

piktavovere

User


Do³±czy³: 14 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-08-28, 15:11   

Ja będę szła do Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego pod Warszawą na gospodarkę przestrzenną :) Fajną sobie szkołę znalazłam, przyjmują według kolejności zgłoszeń, więc nie muszę się stresować maturą, ale wykładowcy są z renomowanych warszawskich uczelni, więc poziom wysoki studiów :)
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-29, 08:53   

piktavovere napisa³/a:

Fajną sobie szkołę znalazłam, przyjmują według kolejności zgłoszeń, więc nie muszę się stresować maturą,


ja tak samo:D ciekawe jak będzie..jeszcze miesiac heeh
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-08-29, 11:33   

Iwona, ty jesteś na turystyce,tak???To jaka ta szkoła co nie patrzą na matury i jest tam turystyka?
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-08-29, 11:35   

Norbs93 napisa³/a:

Iwona, ty jesteś na turystyce,tak???To jaka ta szkoła co nie patrzą na matury i jest tam turystyka?


Między innymi profesja.
_________________
Drugs&hugs.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-08-29, 12:26   

regionalny osrodek edykacyjny w elku wyzszej szkoly gospodarki w bydgoszczy :P

kolejnosc zgloszen sie liczy-no i przede wszystkim to ze trzeba zaplacic-zaoczne ponadto
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-08-31, 15:01   

Wiele szkół policealnych oferuje na kierunku turystykę wliczaną do licencjatu. Musisz poszukać oddziałów w swoim mieście i dowiedzieć się, czy ten kierunek został utworzony.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

marecka1

User


Do³±czy³: 07 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-07, 15:53   

a ja mogę po I roku polecić Uczelnie Warszawską. Jest małe czesne, wykładowcy strasznie ugodowi i pomocni a do tego odpowiednio wykształceni, no i kierunki ciekawe moim zdaniem - pedagogika, ekonomia, socjologia, więc jeśli ktoś szuka taniej, ale DOBREJ uczelni to polecam Uczelnię Warszawską
 

piktavovere

User


Do³±czy³: 14 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-09-14, 23:01   

Już bym chciała zacząć studia, szczególnie jak zobaczyłam jaki ładny mają tam park/ogród i w jakim ładnym pałacyku jest szkoła :) Mam nadzieję, że chociaż kilka tygodni jeszcze będzie ładna pogoda.
 

bee-gal  

User


Do³±czy³a: 17 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-12-01, 11:12   

Aparatka94 napisa³/a:

Co prawda mam jeszcze 4 lata na takie decyzje, ale już myślałam nad fotografią, tzn. studia artystyczne :) A co Wy o tym uważacie, warto? ;)



Myślę, że w tym zawodzie niewymagany jest papierek... Raczej chodzi o umiejętności. jest bardzo dużo fotografów "z zamilowania", a nie z wykształcenia.

Ja z kolei polecam zarządzanie (jesli juz jestesmy w temacie kierunkow humanistycznych), bo jeszcze nie było o nim mowy (albo nie doczytałam). Jestem juz na ostatnim roku w WSFiZ, no i szczerze powiem, że jestem zadowolona. Jest sporo ciekawych (i w sumie przyszłościowych) specjalizacji do wyboru, a w razie, jakbym nie znalazła (albo nie chciala) pracy w zawodzie, to zarzadzanie daje dobre przygotowanie do zalozenia wlasnego interesu (o ile ktos ma predyspozycje).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com