Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-12, 15:05   

Nokia 6300
Sam ją posiadam i jestem w 100% zadowolony i długo nie zmienię na inny. W sumie ja używam telefonu tylko do dzwonienia i wysyłania sms'ow i nieraz przydaje mi się kalendarz. Muszę tylko wymienić baterię, bo jest jakaś felerna.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 17:48   

Cytat:

A jeśli nie to polecam markę Samsung, ew. Nokia. SE i Motorole to śmiecie, które zaraz się psują.



Pierduły panie opowiadasz.

Samsung stawia głównie na telewizory i tam się specjalizuje, a komórki to tylko dodatki. Motorola, fakt, wiele osób nie jest przekonanych do tego producenta, teraz podobno marka znacznie się poprawiła, ale nie miałem okazji testować, natomiast Sony Ericsson to tylko telefony. Jako pierwszy wprowadza nowe technologie, a psuły się tylko dżojstiki w starszych modelach, teraz już ich nie montują. Co do NOKII dobra marka, ale teraz jadą już jedynie na renomie i wprowadzają to samo, w innej obudowie, za to w kosmicznej cenie.
 

ollla  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

Sk±d: Lbn

   

Wys³any: 2009-11-12, 18:03   

BaÅ‚tosz napisa³/a:


LG KS360


Jejciu nie! nie kupuj tego telefonu mam go chyba od 1,5 miesiaca i naprawde jest straszny (mimo tego że przesliczny) ciagle sie wyłącza, nie da sie dzwonić,zacina sie i wiele innych.
znam jeszcze 2 osóbki które mają ten telefon i mają ten sam problem co ja nawet po naprawie. Szczerze odradzam xD
_________________
"Przyszłość należy do wyobraźni"
 

dam94  

Stały User



ImiÄ™: Damian

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2009-11-12, 18:09   

Mój przyjaciel ma LG KS360 i jakoś nie ma problemów :P
Co ja polecam? Sony Ericssony :P
_________________
 

ollla  

Stały User



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

Sk±d: Lbn

   

Wys³any: 2009-11-12, 18:11   

a jak długo ma? może jakoś trafił dobrze ja naprawde nie znam osoby która nie miała by z nim problemów :)
a Sony Ericssony bardzo dobre jakościowo są
_________________
"Przyszłość należy do wyobraźni"
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 11:46   

Sony Ericsson ;) SÄ… the best:) Polecam C902i :-)

No i nokia ostatnio strasznie siÄ™ te nowe zacinajÄ…...
Ale godna polecenia wydaje mi się 6233 - świetne głośniki :-)
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Dziabaducha

Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Sty 2009

Sk±d: Doncaster

   

Wys³any: 2009-11-13, 15:31   

Jeżeli chodzi o sony ericssony to ich niewiadomo dlaczego się boje. xD

ollla, No właśnie... kolega też mnie uprzedzał przed tym telefonem, a juz byłam gotowa go kupić... i teraz mam problem. Cały czas szukam tego właściwego. ;)

Dzięki za propozycje i czekam na jeszcze :D a ja rozglądam sie cały czas ;)

a o LG Cooki możecie cos wiecej powiedziec..? psuje sie, czy ma jakieś wady..?
_________________
ProszÄ™, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-13, 15:35   

Vitalna napisa³/a:

a o LG Cooki możecie cos wiecej powiedziec..? psuje sie, czy ma jakieś wady..?

mojemu bratu wyswietlacz pękł. Jak miał w kieszeni. do tej pory nie wie czemu sie tak stało.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Tofman  

Wymiatacz

[absztyfikant]



Do³±czy³: 30 Pa¼ 2009

Sk±d: oszo³omiasto!

   

Wys³any: 2009-11-13, 16:31   

iPhone - dla mnie bomba ;)

prekursor niezliczonej ilosci innowacyjnych rozwiazan, pomimo wielu wciaz reklamowanych nowych telefonow jako jego pogromcy dotad trudno wyszczegolnic jakikolwiek inny ktory dorownywal by mu iloscia spzredazy na swiecie
_________________
a punkt 'G' to ja mam w d****
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 18:52   

iPhone to wielki sukces marketingowy :) Ale w sumie telefon bardzo dobry no i jakość dźwięku która dorównuje niektórym odtwarzaczom :) Ale dla mnie za duży i za drogi :P
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 19:54   

Ze swojej strony Iphone'a też mogę polecić. Za to przyjaciel miał Nokię 6300 i ciągle mu się psuła.
 

cytat  

Wymiatacz

Zirael



ImiÄ™: Zuzanna

Do³±czy³a: 11 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 20:45   

Na pewno polecam Samsunga albo Sony, mocne i fajne telefony. Sama mam od niedawna Omnię, na razie świetnie się spisuje.
_________________
"(...)Godny jest przecież, bym go dzisiaj chwalił
I wielbił pieśnią za to, że przez chwilę
Istniał zmierzch, ranek i ziemia, i morze,
By Luthien mogła wśród nich się pojawić (...)"


J.R.R. Tolkien
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 10:17   

jesli nie macie ograniczen finansowych to polecam nie telefon lecz iPoda z funkcją telefonu :-P Mowa oczywiście o iPhone. Sam takowy posiadam i jestem niezmiernie z tego powodu szczesliwy. A wiec do rzeczy. Telefon na polskim rynku wystepuje chyba jeszcze tylko w 2 wersjach 8 i 16 GB (mam 16). Pamiec mozemy przeznaczyc na wszystko - filmy muzyka, zdjecia, gry, programy itp. Mozemy wgrac na niego przerozne aplikacje ktore moga pomoc zabic nude na lekcji albo u lekarza, ale mozna wgrac rowniez bardzo przydatne oprogramowanie (nie bede wymienial jakie bo jest ich naprawde mnowstwo). Telefonik ten jest bardzo funkconalny posiada m.in bluetouch i wifi. Jest to wg mnie najbardziej multimedialny telefonik. Ogladanie map Goggle czy Youtube to tez zaden problem.
Jak dla mnie bije na glowe wszystkich :) P O L E C A M :!: :!: :!:
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 19:52   

Ja bym poleciła Nokie muzyczne , albo samsunga Avila jak ktoś lubi dotykowe ekrany. Dobre są też telefony LG.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Aerien  

Wymiatacz

NewBorn



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Wrz 2009

Sk±d: Waszafa

   

Wys³any: 2009-11-17, 15:27   

Odradzam od razu wszystkie telefony z dotykowymi wyświetlaczami oraz wszystkie rozsuwane itp. Wiem, że się świetnie prezentują ale nie są praktyczne. Jeśli chodzi tylko o wygląd to Sony Ericssony są ładne, a jeżeli o wytrzymałosć to Nokie. Te pierwsze mają wszystkie bajery a Nokie ogólnie dobrze wyglądają i są wytrzymałe polecam Nokie 6300, którą sama posiadam.
_________________
Jakubie, zrób mi loda!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com