Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Jakim typem kobiety jesteĹ›?

  • czule w łóżku 50% [ 2 ]
  • ostro na blacie w kuchni 50% [ 2 ]

Głosowań: 4

Wszystkich Głosów: 4

Autor

Wiadomo¶ć

Different  

Pogromca postĂłw



Wiek: 28

Doł±czył: 31 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2017-04-19, 20:08   Jakim typem kobiety jesteĹ›?

Poruszyłem przed chwilą temat z koleżanką czy jest z tych co wolą czule, pieszczotliwie czy raczej z tych które chcą być 'brane' na blacie w kuchni(wiadomo co chodzi) :evil:

wiem że jesteście niezdecydowany i same nie wiecie czego chcecie, ale pomyślcie na tą daną chwilę co czujecie? Gdzie się bardziej widzicie, co was mocniej nakręca?

innymi słowy lubisz być uległa i wolisz dominujących facetów czy 'standardowych'? xD
 

Kate04  

User


Doł±czyła: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocĹ‚aw.

   

Wysłany: 2017-04-19, 21:35   

Different, Trochę małe pole do popisu w opcjach.
Osobiście obydwie opcje by mi pasowały więc szkoda, że takowej 3 odpowiedzi brak w ankiecie. Myślę, że kobiety..albo nie. Będę mówić za siebie. Ja potrzebuje i ostrego seksu jak i takiego gdzie hm..można się rozkoszować. Obydwie opcje próbowałam więc mówię z autopsji.
WolÄ™ dominujÄ…cych facetĂłw.
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

Different  

Pogromca postĂłw



Wiek: 28

Doł±czył: 31 PaĽ 2012

   

Wysłany: 2017-04-19, 21:38   

Jednak w tej ankiecie zależy mi na tym żebyście określiły waszą 'dominująca' nature ;)
 

Kate04  

User


Doł±czyła: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocĹ‚aw.

   

Wysłany: 2017-04-19, 21:51   

Different, ProszÄ™ bardzo. :-D
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2017-04-21, 16:30   

Kate04 napisał/a:

Osobiście obydwie opcje by mi pasowały



Zapewne większości.
Nie znam kobiet, które nie byłyby zachwycone widokiem bujnej czupryny jakiegoś przystojniaka, pomiędzy swoimi udami, i z łaskotania brodą przy pocałunkach w brzuch. Która nie miałaby ciarek na ciele przy gładzeniu ich pleców rękami, czy nie przyrumieniłaby się pod wpływem lekkiego przygryzienia w szyję.
A przy tym nie występowałyby upodobania do jakiegoś szybkiego numerka , choćby tego na blacie stołu, albo zaraz przy wejściu do mieszkania na podłodze, i koniecznie w ciuchach.
Takie są po prostu "prawa", kochanków pomiędzy którymi jeszcze iskrzy początkowo. I to normalne, że okoliczności prowokują skłonności.

Different napisał/a:

co was mocniej nakręca?


Mnie osobiście bardziej nakręcają te szybkie numery, z racji także, że mam taki dziwny fetysz i jestem impulsywna, jeśli chodzi o stosunki.
I dla mnie lepiej, kiedy wszystko jest mało przemyślane. Spontaniczne się wydaje i jakby mniej sztuczne, niż jakieś muskania.

Different napisał/a:

innymi słowy lubisz być uległa i wolisz dominujących facetów czy 'standardowych'? xD


A kwestia uległości, tu raczej ma niewiele do rzeczy.
Niemniej jasne, ĹĽe siÄ™ woli dominujÄ…cych.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com