Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-03-14, 09:23   

Kiedyś jak byłem młodszy, to bardziej sobie mieszałem jedzenie. Różne były tego skutki o podłożu żołądkowym. Teraz jakoś specjalnie nie mieszam dziwnych produktów razem.
Podobno znakomicie smakuje, pasuje i tworzy kompozycje plasterek białej czekolady z kawiorem. Słyszałem, że podniebienie wtedy tańczy.

Jest mnóstwo genialnych połączenie składników, które razem komponują się doskonale pod względem organoleptycznym. Dobrym połączeniem jest np. arbuz i ser feta w potrawie. Czasami wystarczy lekko codzienną potrawę zmodyfikować, coś usnąć, a dodać coś innego, nowego i potrawa zyskuje nowy, zaskakujący smak :-)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-03-14, 09:29   

Sąsiad swego czasu smakował się w kiełbasie grillowanej na papie. Ale za którymś razem się zatruł i pojechał do szpitala. Oczywiście trzeźwy nie był...

Sam raczej nie łączę dziwnych pozycji tworząc na siłę smakowe hybrydy. Chociaż ser zółty to zjem ze wszystkim.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-03-14, 10:54   

truskawki z majonezem kiedyś jadłam
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-03-14, 11:11   

Mam mało urozmaiconą dietę.

Ale kiedyś jadłam np kiszone ogórki, nutelle + galaretkę z bitą śmietaną ;d pycha!!! :mrgreen:
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Olken92  

Stały User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 14 Maj 2010

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2010-05-16, 01:42   

Ja tak samo, jak powyżej gdzieś koleżanka, kanapki z czipsami. Dobry jest makaron lub chleb z jakimś mięsem i owocami świeżymi.
Taki standard jeszcze - chleb z Nutellą i masłem orzechowym.
A jak byłam mała, to kisiel truskawkowy z Nesquikami i tartym jabłkiem.

Mój ojczym je ziemniaki z dżemem. W sumie mogą być dobre, ale jak są w całości, a nie zrobione na 'piure'.

W ogóle nie rozumiem, o jakiś wy rewelacjach żołądkowych mówicie. Ja nigdy czegoś takiego nie miałam. Może dlatego, że to, co jadłam, nigdy nie wydawało mi się być odpychające. ; )
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2010-05-16, 17:22   

Ja w moje któreśtam urodziny sobie jadłam kawałek tortu czekoladowego oblany koglem moglem i z pomidorem, jabłkiem,kiszonym ogórkiem i orzeszkami ziemnymi. Rzygałam jak kot - przez orzeszki, na które mam uczulenie, a kompletnie o tym zapomniałam.

Najlepsza i tak była kanapka, którą zrobiłyśmy z koleżanką koledze.
Szynka,serek almette,druga szynka,ser żółty normalny i jakiś jeszcze,kiełbasa,trzecia szynka,powidła śliwkowe posypane szczypiorkiem,czwarta szynka, miód i trzeci rodzaj sera.
Zjadł, mówił, że dobre, tylko szczypiorek mogłyśmy dać gdzie indziej, bo się gryzł z powidłami.
_________________

Moje maleństwo <3
 

lans'ówna  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-05-16, 17:47   

Jak byłam mniejszym człowiekiem to zrobiłam kiedyś z koleżanką zupę czekoladową z pokrojonymi w kostkę jabłkami xD w tedy to się zajadałam jak głupia a teraz ... nie uśmiechałabym się, tak jak w tedy, gdyby ktoś postawił taką miskę przede mną :-D
_________________
brak jakiejkolwiek pomocy
brak sensownej kolejności
nie ma nic !

chwytając za gardziel mówisz szeptem
'jesteÅ› twardziel' !
 

krasnal12  

Wymiatacz



ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 04 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-11, 21:52   

A ja np. jem ser posmarowany dżemem. Wszyscy twierdzą, że to jest nie dobre i pytają jak to można w ogóle jeść. Ja natomiast bardzo to lubię.
_________________
I believe in nothing.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com