Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2017-10-26, 11:10   Jego koleżanka...

Cześć. Ostatnio dowiedziałam się, że mój chłopak często pisze z pewną koleżanką. Ja wiem, facet powinien mieć koleżanki,żeby jakoś swoją kobietę zrozumieć. Nawet jeśli bym mu tego zabroniła,to i tak pewnie pisałby z nią za moimi plecami.
No ale była taka sytuacja. Siedzę z nim.w kawiarni i on robi zdjęcie swojej kawy i je wysyła do niej. Mnie osobiście było niezwykle przykro, że przy mnie nawet nie potrafi bez niej wytrzymać...
Oni się widzieli tylko raz w życiu. Znają się dwa lata ponad. Nie wiem, mi jest z tym bardzo bardzo źle. Bo on pisze do niej, kiedy ze mną nie da się pogadać, bo nie mam humoru. I radzi sie jej, prosi o pomóc, zapewne też zwierza się... Bardzo mnie to boli i on o tym wie.
Co powinnam w takiej sytuacji robić ? Jak się zachowywać ? Pomóżcie :-/ ;(
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-26, 18:55   

Jest kilka opcji.
A)Traktuje on ją jak przyjaciółkę której może się zwierzyć chociaż ja bym tak nigdy nie robił. Ponieważ jeżeli mam dziewczynę to jej się zwierzam ze wszystkich swoich zmartwień.
B)Sorry za stwierdzenie.Znudził się tobą. Szuka nowych dziewczyn.
C)Zwykła bliska koleżanka chociaż od koleżanki się zaczyna.

Porozmawiaj z nim dowiedz się o co chodzi. Jako facet doradzam Ci. Przyciśnij go jeżeli nie będzie chciał gadać. Jeżeli będzie go to denerwować i będzie tobą manipulować coś w stylu. ''Jeśli mi nie wierzysz to ...''. To masz odpowiedź. Przyciśnij go może powiedzieć Ci o co chodzi. A jak nie będzie chciał odetnij się od niego. Nie pisz ,nie odpisuj ,nie gadaj z nim wcale. Olej go jakby go nigdy nie było. Jeżeli Cię rzeczywiście kocha to wróci przeprosi cię i porozmawiacie. Jeżeli nie odezwie się no to może lepiej na ciebie. Najwidoczniej nie był on dla ciebie. :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-10-26, 19:09   

Zostawić go.
_________________
W miękkim futrze kota
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-27, 18:32   

DeSade napisa³/a:

Zostawić go.


Krótko i na temat :mrgreen:
 

Klakaya  

Wymiatacz



Wiek: 25

Do³±czy³a: 17 Lut 2015

   

Wys³any: 2017-10-27, 20:16   

Eh no tak, wszyscy na "nie" :(
_________________
Uśmiech jest pierwszym kosmetykiem.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-11-01, 11:38   

Klakaya napisa³/a:

Eh no tak, wszyscy na "nie" :(



Nie to że na ''nie''. Pogadaj z nim a wszystko wyjdzie :).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com