Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

aleksander09extreme  

User


Imię: Aleksander

Doczy: 11 Mar 2017

   

Wysany: 2017-03-11, 18:03   Jestem chłopakiem i podoba mi się "kolega" z klasy

Cześć, mam 16 lat i podoba mi się mój kolega z klasy (a jestem chłopakiem), od około roku, jestem w 3 gimnazjum, jest zabawny itd. Jedyne co nas łączy to chyba te same hobby: informatyka i ew. rozmowy o tym gdy pracujemy w grupach, zacząłem na niego ostatnio dość dużo patrzeć, ale... jakoś tak wstydzę się z nim nawiązać głębszy kontakt, lubi piłkę nożną, Ja za nią nie przepadam, wolę koszykówkę, nie wiem jak to się stało, nie czuję się homoseksualny, a jednak podbił moje "serce", nie wiem co On o mnie myśli, jest mocno zboczony, kolega raz go przytulał na lekcji wychowawczej, cała klasa się śmiała, w sumie On sam też a nasz wychowawca określił ich "Ej wy debi*e", nie wiem jak to zmienić, żebym nic do niego już nie czuł, a może macie jakoś inną radę. Nawet nie wiem jak z nim pogadać o głębszej relacji czy coś takiego. Pozdrawiam :-)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-03-11, 18:24   

aleksander09extreme napisa/a:

nie wiem jak to się stało, nie czuję się homoseksualny


Seksualność nie jest taka zupełnie binarna. Możesz być biseksualny albo aseksualny, a przy tym homoromantyczny (zakochujesz się w tej samej płci, ale nie pociąga Cię seksualnie).

aleksander09extreme napisa/a:

nie wiem jak to zmienić, żebym nic do niego już nie czuł, a może macie jakoś inną radę. Nawet nie wiem jak z nim pogadać o głębszej relacji czy coś takiego.


Nie wiem, co tu można zrobić. Jeśli ma podobne preferencje, to spoko, ale jeśli inne, może Cię obsmarować przy innych (nie mam pojęcia, jak to teraz wygląda w szkołach- sam powinieneś umieć ocenić, czy coś Ci zagraża).
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com