Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2017-04-07, 09:26   Jestem w psychiatryku, nie chcÄ… wypuÅ›cić, ciÄ…gle przedÅ‚użajÄ…

Czy mam prawo wyjść ze szpitala na własne żądanie, jeśli podpisałem zgodę na leczenie? :oops:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

maniek323  

User

maniek


ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 23

Do³±czy³: 05 Kwi 2017

Sk±d: BeÅ‚chatów

   

Wys³any: 2017-04-07, 13:03   Re: Jestem w psychiatryku, nie chcÄ… wypuÅ›cić, ciÄ…gle przedÅ‚u

staryborderliner napisa³/a:

Czy mam prawo wyjść ze szpitala na własne żądanie, jeśli podpisałem zgodę na leczenie? :oops:


Wydaje mi sie, że tak
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-04-07, 13:33   

"Pacjent, który wyraził zgodę na leczenie psychiatryczne w szpitalu psychiatrycznym może na własną prośbę opuścić szpital. Jednakże, jeżeli w ocenie lekarza (ordynatora lub lekarza kierującego oddziałem) nie ustały przyczyny przyjęcia pacjenta do szpitala psychiatrycznego, to lekarz ma prawo odmówić wypisu, pomimo żądania pacjenta. W takiej sytuacji szpital ma obowiązek zawiadomić o swojej decyzji sąd opiekuńczy, właściwy ze względu na miejsce położenia szpitala.

Sam pacjent jak i jego przedstawiciel ustawowy, czyli: małżonek, rodzeństwo, krewni w linii prostej oraz osoba sprawująca faktyczną nad nim opiekę, może złożyć w szpitalu, w dowolnej formie, wniosek o nakazanie wypisania ze szpitala, co zostaje opisane w dokumentacji medycznej danego pacjenta. W razie odmowy wypisania ze szpitala pacjent lub wskazane wyżej osoby, mają prawo wystąpić do sądu opiekuńczego, w którego okręgu znajduje się ten szpital, o nakazanie wypisania. Wniosek składa się w terminie 7 dni od powiadomienia pacjenta ( lub wskazanych wyżej osób) o odmowie wypisania oraz o terminie i sposobie złożenia wniosku."
WUJEK GOOGLE ZAWSZE POMOŻE
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-04-07, 13:52   

nie wychodź, to dla Twojego dobra.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2017-04-07, 17:01   

Kiedy leczenie wujka staregoborderlinera ogranicza się do szprycowania go lekami. Oni sami nie wiedzą na co kogo leczą, a leki dają takie, które leczą ze 3 choroby jednocześnie zamulając człowieka prawie jak zombie :oops:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-04-07, 17:13   

a co dokładnie leczą?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-04-07, 17:29   

masz tam swobodny dostęp do internetu?

pytam z czystej ciekawości, osoba ktorą znam kiedyś też była w takiej placówce i o internecie mogła jedynie pomarzyć
 

Owereil

User



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 06 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-07, 18:33   

Wiesz jakie leki dostajesz?
 

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2017-04-07, 19:31   

Tym razem dają mi rispolept consta raz na dwa tygodnie i coś na bebechy. Internet mam jeszcze pakiet z 2gb z 16,10 zł na końcie, telefon ładuję po korytarzach, leżę, szlajam się, czasem tv, rowerek, no i podsłuchiwanie rozmów jakichś mózgów. Do tego pustka w bani, wyrzuty sumienia, czekanie aż pójdę spać i mój łeb odwiedzą kolorowe sny. Są odwiedziny i są spacery. Tyle :oops:
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-04-08, 12:38   

zrób jakiś reportaż video jak psychole sie drą po nocach i rozwalają łby na ścianach. Albo cokolwiek gdy obsługa opuszcza szpital (w sensie nagraj video)
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-04-13, 23:50   

staryborderliner napisa³/a:

Kiedy leczenie wujka staregoborderlinera ogranicza się do szprycowania go lekami. Oni sami nie wiedzą na co kogo leczą, a leki dają takie, które leczą ze 3 choroby jednocześnie zamulając człowieka prawie jak zombie :oops:



Na tym polega leczenie psychiatryczne że się przyćpuje pacjenta aż zaczyna myśleć jako tako normalnie, często kosztem zmulenia.
Najgorszy jest właśnie okres leczenia kiedy pacjent dostaje spore dawki psychotropów żeby wyhamować chore procesy myślowe które czynią z niego wariata.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-04-14, 10:56   

philosophus, jeśli to co piszesz jest prawdą, to jest to chore podejście do pacjentów. Jak można przymulać pacjentów i nazywać to leczeniem? Należy zwalczać przyczyny, a nie objawy chorób i zaburzeń. Jeśli pacjent ma np. urojenia, to przymulanie go nie ma nic wspólnego z leczeniem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com