Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-03, 11:58   Jezus uzdrawiał ludzi chorych.

Ponad dwa tysiące lat temu w jednym z miast dowiedziano się również, że ma do nich przyjść Jezus, o którym usłyszano, że uzdrowił On już parę osób w innych miastach i że nie pochodzi On z tego ¦wiata. Kiedy nadszedł Jezus, podszedł do Niego tłum ludzi chorych, jeden z niewidomych położył się przed Nim i dotknął Jego stóp, a kiedy tak uczynił, odzyskał on wtedy wzrok. Inni chorzy widząc to, zaczęli podchodzić do Jezusa, aby Go dotknąć, a na końcu podeszli trędowaci i wszyscy ci ludzie zostali uzdrowieni. Jeden z uzdrowionych zapytał się, kim Ty jesteś Panie, Jezus mu wtedy odpowiedział, Moje Królestwo nie pochodzi z tego ¦wiata, w Moim Królestwie nie trzeba chorować, cierpieć i umierać, a ten kto we Mnie uwierzy, otrzyma życie wieczne. Inny z uzdrowionych zapytał, a dlaczego nie możemy, od razu wejść do Twojego Królestwa Panie, Jezus mu wtedy odpowiedział, bo w Moim Królestwie nie może być zła, dopóki więc na Ziemi czynicie zło, to nie możecie wejść, ale kiedy przestaniecie na Ziemi czynić zło, kiedy odrzucicie życie w grzechu i kiedy zmienicie swoje postępowanie żyjąc na Ziemi, to nie będzie wam wtedy znany dzień, ani godzina, kiedy tak się stanie. A co wy o tym myślicie, czy ludzie kiedyś odrzucą na Ziemi zło, czy zrezygnują z życia w grzechu, aby móc zamieszkać znowu ze swoim Ojcem w Edenie Królestwie Bożym, albo pokusy życia w grzechu będą one zbyt wielkie, aby móc zrezygnować z nich dla Boga i życia wiecznego w Raju.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-05-03, 12:12   

Oj, chłopie, Ty już normalnie jakąś pokraczną formę Manicheizmu głosisz :-)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-03, 12:16   

Szej-Hulud napisa/a:

Oj, chłopie, Ty już normalnie jakąś pokraczną formę Manicheizmu głosisz :-)


Opisuję wydarzenia tylko to, co wydarzyło się wtedy w tamtych czasach kiedy Jezus przebywał na Ziemi.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2015-05-03, 13:47   

Potwierdzone info, byłem tam. Pamiętam jak gadałem z Jezusem :P
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-03, 15:52   

Different napisa/a:

Potwierdzone info, byłem tam. Pamiętam jak gadałem z Jezusem :P


Ci którzy żyli w czasach Jezusa np; Faryzeusze, kapłani żydowscy i ludzie którzy posiadali wtedy władzę, nie potrzebnie bali się oni Jezusa, że utracą przez Niego bogactwo i władzę na Ziemi, później bowiem zobaczyli, że Jezus nie przyszedł odebrać im ani pieniędzy, ani władzy, nie zabrał ani fenika, przyszedł po prostu w innym celu. Jezus nie tylko pokazał wtedy ludziom poprzez swoje zmartwychwstanie, że ludzie są nieśmiertelni i że mogą żyć wiecznie w Raju, ale otworzył również ludziom drzwi do Królestwa Bożego, przekazał ludziom, gdy na Ziemi będą podążać Jego drogą, gdy odrzucą zło, gdy odrzucą życie w grzechu, to wtedy powrócą z powrotem do Edenu Królestwa Bożego, tam gdzie z początku żyli pierwsi ludzie stworzeni przez Boga. Jezus był życiem, drogą i prawdą, nakarmił ludzi biednych, czynił dobro i miłował drugiego człowieka, ten kto podąża za życia droga Jezusa, ten żył będzie wiecznie.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


Imię: Jimmy

Wiek: 28

Doczy: 19 Maj 2015

Skd: Dublin

   

Wysany: 2015-06-12, 18:47   

A czemu teraz nie dzieją się takie cuda na ziemi? Bo bogowi skończyła się mana....

Swoją drogą, czy ktoś został uzdrowiony, z tego, że stracił rękę? Czy bóg ogranicza się tylko do grypy, raka, i innych takich?
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

iwonamilak

User


Doczy: 06 Lis 2015

   

Wysany: 2015-11-06, 08:53   

Co za pierdoły no normalnie sie togo czytać nie da
_________________
Nowość statuetki ,a może dźwigi hydrauliczne
 

darecki  

Wymiatacz

Filozof



Wiek: 33

Doczy: 09 Wrz 2009

Skd: Z Daleka

   

Wysany: 2015-11-14, 21:00   

krzysztof1 napisa/a:


Opisuję wydarzenia tylko to, co wydarzyło się wtedy w tamtych czasach kiedy Jezus przebywał na Ziemi.



Pytanie 1:
Byłeś tam?
Pytanie 2:
Dlaczego od 2 tysięcy lat nigdy więcej się coś takiego nie wydarzyło?
_________________
Warto pozostać soba w każdej sytuacji...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com