Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wessnosa  

User

Nihonjin!



ImiÄ™: Krzysiek

Do³±czy³: 22 Lis 2011

Sk±d: Hel

   

Wys³any: 2011-12-02, 17:33   JÄ™zyki obce

Uwielbiam uczyć się języków. Bardzo fajne, przydatne i opłacalne hobby. Niestety muszę walczyć ze swoim słomianym zapałem... ale obecnie znam bardzo dobrze angielski, niewiele gorzej niemiecki, znam trochę japońskiego... próbowałem z francuskim, gdzie nie dawałem rady z wymową i z włoskim, ale tam mnie rozwalały rodzaje i końcówki. Teraz zacząłem chodzić na zajęcia z rosyjskiego, bo mamy w szkole rusycystkę, a skoro uczy to trzeba korzystać.

A Wy?
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-02, 19:41   

Od wczesnych lat intensywnie byłam uczona angielskiego, który w końcowym efekcie miałam bardzo dobrze opanowany. Niemiecki nieco gorzej.
Studia i praca sprawiły, że te języki straciły dla mnie przydatną użyteczność w życiu codziennym ;/
 

Boreae  

Mega wymiatacz

Faust



Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Cze 2011

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2011-12-03, 11:47   

Lubię się uczyć języków, aczkolwiek wielu nie trawię typu niemiecki bo to jest wredny język ;p. Natomiast bardzo chciałbym się rosyjskiego nauczyć =).
_________________
11.07.2013 <3 .

"Wilcze spojrzenie na świat."
Zapraszam do odwiedzenia ;>.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2011-12-03, 15:16   

Też uwielbiam języki obce, zamierzam związać z nimi przyszłość.
Obecnie od wczesnej podstawówki uczę się angielskiego, idzie mi dobrze, mam czwórki, do piątki nigdy nie mogę dobić, od I LO uczę się też niemieckiego, bez nauki w domu - jedynie prace domowe odrabiam - mam same piątki, a na koniec roku szóstki. W planach mam zajęcia dodatkowe z angielskiego i niemieckiego (ze względu na plany maturalne), samodzielną naukę hiszpańskiego - to plany na najbliższą przyszłość. Później jeszcze pewnie dojdzie francuski, włoski, czeski i rosyjski.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Wessnosa  

User

Nihonjin!



ImiÄ™: Krzysiek

Do³±czy³: 22 Lis 2011

Sk±d: Hel

   

Wys³any: 2011-12-07, 18:52   

Cytat:

Później jeszcze pewnie dojdzie francuski, włoski, czeski i rosyjski.



Haha! Mam podobne plany, ale ja nie planuję się brać za czeski. Bardzo trudny i nieregularny język. Myślałem o koreańskim... skoro hiraganę i katakanę znam, to hangul'u też się nauczę :)
_________________
"Dla jednych życie na ziemi to piekło,
dla drugich to, wymarzony eden..."
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-12-30, 15:06   

Jesli o mnie chodzi to na pewno takim priorytetem jest jezyk angielski.Jesli jego sie juz dobrze naucze, to wówczas moge sie wziac za inne ;)
 

viina100  

User

perkele



ImiÄ™: nuna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 01 Sty 2012

Sk±d: suomi

   

Wys³any: 2012-01-21, 22:09   

Ja znam bardzo dobrze angielski, finski,szwecki,troche gorzej mi idzie z niemieckim i z rosyjskim ale nie na tyle zeby nie moc sie porozumiec i od pszyszlego roku [szkolneko] jeszcze bendzie francuski
_________________
Elämä on koko aikka paska mutta ei se mitä hätä
 

GwiazdaJutuba  

Stały User

Personal Jesus



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Sty 2012

Sk±d: Poznañ/Katowice

   

Wys³any: 2012-01-21, 23:47   

angielski niemiecki, podstawy japońskiego i węgierskiego, zaczynam jeszcze naukę koreańskiego i fińskiego

[ Dodano: 2012-01-21, 23:49 ]

viina100 napisa³/a:

Ja znam bardzo dobrze angielski, finski,szwecki,troche gorzej mi idzie z niemieckim i z rosyjskim ale nie na tyle zeby nie moc sie porozumiec i od pszyszlego roku [szkolneko] jeszcze bendzie francuski



"bendzie""pszyszlego"? ahahaha lepiej nad polskim poćwicz
_________________
I'm an Xbox and you're more Atari.

LastFm
 

Dagha  

Stały User

Yeaa .



ImiÄ™: Daga .

Do³±czy³a: 27 Mar 2011

   

Wys³any: 2012-01-22, 19:36   

Ja także uwielbiam uczyć się języków obcych po prostu mam do tego jakiś talent. Jest to bardzo przydatne :-)
_________________
Byłam [...] od niego mądrzejsza o pewne doświadczenie - ja naprawdę rzuciłam heroinę i wiedziałam, że jeśli człowiek decyduje się na ten krok, przestaje ględzić i po prostu robi to, co trzeba zrobić.
 

viina100  

User

perkele



ImiÄ™: nuna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 01 Sty 2012

Sk±d: suomi

   

Wys³any: 2012-01-23, 12:51   

GwiazdaJutuba przepraszam za blendy ale mieszkam juz prawie 7 lat poza polska i z jezykiem mam malo do czynienia na codzien.Po prostu nie mam z kim rozmawiac po polsku bo z rodzicami mowie po szwecku lub po finsku.Jak mamy dosc tych pokreconych jezykow mowimy po polsku.Tylko z babcia moge pogadac po polsku i chyba dla tego jeszcze calkowicie nie zapomnialam tego jezyka.
_________________
Elämä on koko aikka paska mutta ei se mitä hätä
 

krw1994  

User



ImiÄ™: Karol

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: Radom

   

Wys³any: 2012-01-24, 22:41   

U mnie z językami obcymi nie najlepiej , ale jakbym miał wybrać mniejsze zło , to między angielskim i niemieckim wybieram niemiecki. :-)
 

elin  

User



ImiÄ™: Klara

Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-03, 13:27   

też uwielbiam uczyć się języków, ale niestety mam za mało czasu, więc na razie skupiam się na angielskim i francuskim, przez 9 lat uczyłam się jeszcze niemieckiego i w zeszłym roku hiszpańskiego, ale musiałam zrezygnować, bo nie mm czasu ;<
angielskiego uczę się chyba od 6 roku życia, odkąd pamiętam, pamiętacie może takie magazyny jak English Junior, albo Deutsch Junior? Pamiętam, że tam były postaci z Looney Tunes, jeju miałam chyba ze dwa segregatory i sama się z tego uczyłam
no i widać efekty ;p a tak poza tym, to chyba wybieram się na lingwistykę
 

Player_casual  

User


Do³±czy³: 07 Lut 2012

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2012-03-05, 20:15   

Na razie uczę się pilnie angielskiego i (nieco mniej pilnie) niemieckiego do matury, ale w przyszłości planuję też naukę hiszpańskiego i chińskiego.
 

osa123

User



Do³±czy³: 23 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-26, 13:53   

Ja też lubię uczyć się języków obcych - w tym roku zaczęłam naukę hiszpańskiego. Dlatego namawiam rodziców, żeby puścili mnie na wakacyjny obóz do Hiszpanii, żebym mogła trochę wypróbować moje umiejętności w praktyce ;) Nawet mam już upatrzoną ofertę z biura Funclub, mam nadzieję, że się zgodzą :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-03-28, 19:16   

Cytat:

bo to jest wredny język ;p



STEREOTYPOM mówimy zdecydowane nie :D! Z jakiego powodu on niby wredny? Język jak język, on niczym nie zawinił ;) ...

Ja zawsze siedziałam w j.niemieckim. Skończyłam germanistykę, więc pewnie coś tam z niego wiem - ale cały czas się kształcę, bo wiadomo, język jest wiecznie żywy. Staram się przekonać do niego uczniów ;) .

Miałam w swoim życiu epizody z angielskim, japońskim i włoskim, ale... nie mam talentu :-) . Ponieważ mocno się uparłam (w tym talent mam :D) poradziłam sobie z jednym językiem obcym. Innych nie zamierzam zgłębiać a doszlifowywać ciągle ten jeden.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com