Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-10, 16:40

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-02, 16:31   

Cytat:

Może znacie sposób by mi pomóc???
Jak schudnąć?nabrać siły?pewności siebie etc.

Jeśli nie to miło było Was znać


może troche sie spozniłam, ale co to za jakieś szantażowanie nas? jakbyśmy co najmniej byli winni tego, że wyglądzasz tak, a nie inaczej.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

extasia  

Wymiatacz

Twoja Fantazja



Do³±czy³a: 28 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-02, 16:56   

stubarwny napisa³/a:

Cytat:

jak na chłopaka to nawet troche za mało :D


Tyle, że Memories to dziewczyna ;)




aaaaaa. przepraaszam, coś mi się pomieszało :) Zawsze zmyli mnie to "dołączył" jak nie zaznaczacie płci ... ;p
W takim razie, jak na dziewczynÄ™, waga jest odpowiednia :))
_________________
`i tak dalej idziesz w przyszłość,
jesteś dalej, blisko, czy już bliżej niż blisko?
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-02, 17:09   

psychopathicwizard napisa³/a:

Cytat:

Może znacie sposób by mi pomóc???
Jak schudnąć?nabrać siły?pewności siebie etc.

Jeśli nie to miło było Was znać


może troche sie spozniłam, ale co to za jakieś szantażowanie nas? jakbyśmy co najmniej byli winni tego, że wyglądzasz tak, a nie inaczej.

Ano. Z takim podejściem, to ja się nie dziwię, że nie masz kolegów ani dziewczyny. Nie płacz nad sobą tylko ćwicz. Jak tak się marzesz, to normalne, że koledzy się śmieją. Ludzie generalnie nie lubią takich ludzi. Ja bym powiedziała: nie zmieniaj się, tylko zaakceptuj siebie. Bo jak zaczniesz zachowywać się nie jak Ty, to cuda z tego wyjdą. A jeśli zaakceptujesz siebie, to automatycznie będziesz szczęśliwszy i lepiej dogadywał się z innymi. Jak chcesz, to możesz sobie poćwiczyć. Jak ma Ci to pomóc. Ale litości. Mamy zimę, więc nie dziw się, że zachorowałeś, bo takich wyczynach. :wstyd:
I muszę Cię zmartwić, jeśli sam nie popracujesz nad sobą, to nikt Ciebie nie zmieni.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-03-02, 18:26   Re: Już nie mogÄ™!!!!!!!

K.... napisa³/a:

Ej może mi ktoś powiedzieć.Czy jak się umrze to jest lepiej???
JA już sam nie wiem nic mi się nie udaje.I chyba podążę do samobójstwa.
W szkole same problemy.Oceny nawet,nawet ale koledzy mnie wyśmiewają.Dziewczyny-nie mam szans.Koledzy-mam ale i tak mi nie pomogą.

Jestem do niczego:brzydki,gruby i 0miesni :-x :-x :-x


Nie wiem chyba po pewnym czasie odbiorać sobie życie...

Może znacie sposób by mi pomóc???
Jak schudnąć?nabrać siły?pewności siebie etc.

Jeśli nie to miło było Was znać :zalamany: :zalamany: :zalamany:

[ Dodano: 2009-03-01, 19:11 ]
Na dodatek wszyscy albo mnie oszukujÄ… albo wykorzystujÄ… nawet rodzina.. :wstyd: :wstyd:



Czy to że masz dobre oceny jest powodem wyśmiewania przez kolegów :?: Jeżeli tak-to są naprawdę żałośni.
JesteÅ› do niczeg,brzydki gruby-typowe obiawy wieku cielecego.

Co zrobić :?: Weź sie za siebie :!:
Siłownia,jeżeli nie to może ćwiczenia w domu i joging
Jak poprawić samoocene :?:
To dość proste.Nie patrz na to że nie jesteś w centrum zainteresowań.To że nie masz dziewczyny teraz-nie oznacza ze ciebie nie chcą.Lepiej chyba potem mieć tą jedyną niż kilka.

¯eby poprawić samoocenę powinienes wziąść udział w jakimś rajdzie-coś co poprawi twoją pewność siebie i ją sprawdzi.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-03-02, 18:40   

Cytat:

Rower?No problem jeżdżę już od lat.A łącznie przejechałem 3200km :-D (serio)



To ja połowę z tego przejechałem w 3 miesiące, od czerwca do września.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-03-02, 18:42   

Ja napisze tak weż sie człowieku w graść i spluwaj z pogradą na reszte społeczenstwa to niestety prawda że czasem trzeba umiec pokazac zyciu palec.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-03, 20:44   

Cytat:

nie ma to jak siedzieć przed kompem po szkole cały dzień... i być szczęśliwą !



jak widzę wiesz lepiej co robię. tak się składa, że przed kompem nie siedzę dużo. a jak już to robię coś konstruktywnego. jestem szczęśliwa, bo mam cel w swoim życiu. i bynajmniej nie jest to opie.dalanie się :wstyd:
 

sindiiix  

Stały User

Fuck everything



ImiÄ™: Å‚adne

Wiek: 24

Do³±czy³: 01 Lut 2009

Sk±d: z pokoju

   

Wys³any: 2009-03-03, 21:26   

fakt, nie posiadając przyjaciół, olewając szkołę i chłopaka jesteś szczęśliwa, ok xd
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-03, 21:32   

sindiiix, posiadam przyjaciół, ale to nie oni są najważniejsi. szkołę olewam, tj swoją olewam, gdyż niczego ciekawego tam nie ma. aktualnie więcej czasu spędzam w pewnym liceum niż we własnej.
mam szukać sobie na siłę chłopaka, żeby czuć się fajnie? nie potrzebuję tego. mam w życiu czas.
najważniejsze jest dla mnie to co sobą reprezentuję, kim jestem i to co robię. 100x bardziej wolę namalować obraz, czy napisać program niż marnować czas.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-03-04, 01:11   

sindiiix napisa³/a:

fakt, nie posiadając przyjaciół, olewając szkołę i chłopaka jesteś szczęśliwa, ok xd

Zauważ, że to czym dla Ciebie jest szczęście, nie będzie nim dla innych! Niektórzy o tym zapominają i próbują na siłę uszczęśliwiać innych. A skutek jest odwrotny od zamierzonego.
Ej właśnie. K... pomyślałeś może o tym, że to co niby chcesz osiągnąć, rzeczywiście chcesz, tak z serca, czy zostało CI to narzucone przez społeczeństwo. ¯e to niby trzeba mieć dziewczynę i mięśniakiem, by być kul. Nie możesz na siłę niczego robić, by się dostosować, bo CIę to wcale nie uszczęśliwi. Zastanów się czego Ty chcesz, a nie czego od Ciebie chciałoby społeczeństwo.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

manch012

User


Do³±czy³: 17 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-03-04, 08:11   

ja wierzę w coś takiego(właściwie jestem przekonany ale nie mam dowodow) ze jak sie umrze to poprostu rodzisz sie jako ktos inny. Tak jak np w tym zyciu mam lek wysokosci to moze to byc spowodowane tym ze w poprzednim zyciu moze w taki sposob zginelem :p Ja popelnie samobojstwo wtedy kiedy nic nie bedzie sie dzialo w moim zyciu , czyli poczekam do 20+lat i jak nic nie bedzie sie ukladalo to je odbiore i urodze sie jako murzyn na hawajach heuhe
 

K....  

Wymiatacz

Papiery mam ok xDD


ImiÄ™: Krystian

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Lut 2009

Sk±d: Chocianów

   

Wys³any: 2009-03-06, 13:12   

A ja odświeżę wątek.
Wczoraj poszedłem do kuzynki (niby) ona ma 8lat ale zawsze się dogadamy :-D
Gorzej było z ciocią! Robiła drożdżówki.Okazało się że nie ma szejkera(pojemnik do sosów itp.) i margaryny.Wziąłem kuzynkę poszliśmy do mnie po szejker i do sklepu.Zajęło to 15minut.Weszliśmy na to forum i po 10min okazało się że cioci brakuje cukru waniliowego :-x
No i oczywiście:"Krystianku...." No to poszedłem kupiłem.Wszedłem zostawiłem towar i kasę i poszedłem do domu.
Za chwilę dzwoni ciocia.Dlaczego poszedłem.Powiedziałem że już chce iść do domu :-/
I CO FAJNIE MNIE WYKORZYSTALI NIE? :[ :[ :[ :[ :[ :[
_________________
Ehhhh......
PiszÄ™ poprawnie po polsku .
Chyba :]
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-03-06, 13:43   

No, ale sam przyszedłeś do ciotki i sam wyszedłeś. Nikt Cię nie zapraszał specjalnie byś kupił te rzeczy i nikt Cię nie wyganiał po kupnie.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-03-06, 14:25   

ah te dojrzewanie..
myślę,że wykorzystywanie ,a proszenie o pomoc to dwie różne rzeczy. :-|
_________________
Drugs&hugs.
 

astoreth  

User


Wiek: 34

Do³±czy³a: 19 Lut 2009

Sk±d: Warmia Mazury

   

Wys³any: 2009-03-06, 15:14   

Sorki, że nie czytałam wszystkich odpowiedzi innych ludzi, ale za dużo ich jest :D Wiesz, jesteś w okresie, kiedy każdy problem, każda wada urasta do kolosalnych wręcz rozmiarów. Pamiętaj, że nie ma ludzi idealnych. Być może dziewczyny w Twoim wieku szukają chłopaka idealnego i zwracają uwagę głównie na wygląd fizyczny, ale to także jest coś, z czego one kiedyś wyrosną. Co do sylwetki, to zacznij ćwiczyć, uprawiać jakiś sport. Na pewno nie zaszkodzi. Co więcej sport nie tylko dobrze robi na wygląd, zdrowie fizyczne, ale także odpręża umysł i rozładowuje napięcia. Pamiętaj też, że efektów uprawiania sportu nie należy oczekiwac od razu. Co do szacunku od innych ludzi. Często ludzie nie szanują innych, gdy ci są zbyt dobrze dla otoczenia. Pokaż troszkę swojego charakterku, nie daj innym sobą manipulować. Pamiętaj, że sam musisz się szanować, żeby i inni to robili. Na początku ludzie przyjmą to negatywnie, bo nie są przyzwyczajeni do tego, że nie dajesz sie wykorzystywać, ale póxniej przywykną. Nikt nie powiedział, że życie będzie łatwe. Co więcej, pamiętaj, ze więcej w nim jest bólu, trudności i walki, niż przyjemności. Nie dawaj za wygraną i porzuć myśli samobójcze, bo to zwyczajnie kiedyś Ci minie. Zobaczysz, że znajdziesz jeszcze właściwą dziewczynę i będziecie szczęśliwi. Wtedy docenisz to, że wcześniej nie miałeś dziesięcu, czy dwudziestu innych. I nie piszę tego od tak sobie, ale znam wielu ludzi, którzy mieli poodbnie, jak Ty, a teraz są szczęśliwymi ludźmi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com