Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-03-10, 18:47   KatyÅ„

http://kprf.ru/international/75932.html

co sÄ…dzicie o tym filmie?

Ja ciągle jestem za tym że to rosjanie zamordowali Polaków.. Denerwują mnie te ich ciągłe nowe historyjki.. :[
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-10, 19:09   

Rosjanie jakby mogli to by się wyparli że napadli na Polskę, Ba by mówili że jej pomagali. Rosja to taki kraj który nigdy nie przyzna się do błędu.

PS. Film jest w języku rosyjskim, więc większość go nie zrozumie.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-03-10, 19:29   

Prawda jest taka, ze wladze zsrr byli wiekszymi zbrodniarzami niz hitlerowcy, ale oni wszystko trzymaja w tajemnicy i duzo mniej wyslzo najaw, a zreszta sami sibeie robia niewinnymi.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2010-03-10, 19:34   

Constantine napisa³/a:

Rosjanie jakby mogli to by się wyparli że napadli na Polskę, Ba by mówili że jej pomagali.


Po prawdzie to tak robili.
Ale prawda jest taka, że gdyby Niemcy otrzymały taką możliwość jak Rosjanie "za komuny" też na pewno utworzyliby swoją wersję napadu na Polskę.
Rzesza szkodziła Polsce w sposób jawny i to było okrutne, natomiast ZSRR szkodziło nam "w białych rękawiczkach" co było jeszcze gorsze.
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-03-10, 21:21   

Constantine napisa³/a:

Ba by mówili że jej pomagali



jak pamiętam dobrze to powiedzieli, że wkraczają na tereny Polski wschodniej żeby bronić mniejszości białoruskich i ukraińskich..

Lena napisa³/a:

Prawda jest taka, ze wladze zsrr byli wiekszymi zbrodniarzami niz hitlerowcy,


Stalin tzn jego władza zabiła więcej ludzi niż Hitler, jednak nie zgodze sie z Twoim zdaniem.. W niektórych miejscach Rosjanie na prawde pomagali podczas 2 W¦, ale nadal uważam, że byli w XXw. "morderczym" narodem.
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-10, 21:30   

Mógł byś podać przykłady takich miejsc ?
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

EverstiRex

User


Do³±czy³: 22 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-10, 23:11   

Stalin moim zdaniem był zdecydowanie bardziej okrutny, a sama Rosja bolszewicka morderczym narodem. w 1937r. Stalin wymordował swoje kadry oficerksie, bał się wygryzienia z roli przywódcy, a potem w czasie IIW¦ posyłał na rzeź setki tysięcy niewinnych rodaków.

A wracając do tematu to Rosja obecnie zachowuje się bardziej podle niż podczas komuny, bo wtenczas władze same miały krew na rękach i przyznanie się byłoby wyrokiem dla nich. Teraz niby ,,demokratyczna" Rosja unika odpowiedzialności za przeszłość i nigdy dopóki nie zniknie banda Putina(były oficer KGB) i Rosją zaczną kierować ludzie mający jakieś poczucie moralnego obowiązku, będacy z dala od komunistycznych zapędów władz, sprawa ta nigdy nie zostanie do końca doprowadzona...
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:02   

em's napisa³/a:

Mógł byś podać przykłady takich miejsc ?



hmm jak dobrze pamiętam: Argentyna, Brazylia..
Przecież zanim Japonia rozpoczeła wojne z USA to Rosja pomagała tym wszystkim państwom które cierpiały z rąk Japonii.. (Państwa w Azja)

Oczywiście, nie bronie bolszewików, ale uważam jednak, że Hitler popełnił większe okrucieństwo niż Stalin..
 

LandieMari  

Stały User



ImiÄ™: Aneta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Mar 2010

Sk±d: siê bior± dzieci?

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:12   

Lena napisa³/a:

Prawda jest taka, ze wladze zsrr byli wiekszymi zbrodniarzami niz hitlerowcy



Kiedyś pewna starsza kobieta opowiadała mi, że Niemcy byli straszni, ale ludzie o wiele bardziej bali się, gdy nadchodzili Rosjanie.
_________________
Krzyże w życiu pełnią podobną rolę, jak krzyżyki w muzyce: podwyższają.
Ludwig van Beethoven
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:25   

nuneczek10 napisa³/a:

Stalin tzn jego władza zabiła więcej ludzi niż Hitler, jednak nie zgodze sie z Twoim zdaniem.. W niektórych miejscach Rosjanie na prawde pomagali podczas 2 W¦, ale nadal uważam, że byli w XXw. "morderczym" narodem.

Sam Stalin nie był nawet Rosjaninem tylko Gruzinem. I tak samo Armia Czerwona była wielonarodowa, więc nie można obwiniać o wszystko narodu rosyjskiego.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:33   

ojzu, Można ponieważ Rosja przejęła spuściznę ZSRR więc przyjmują zarówno jej sukcesy jak i porażki.


Ma ktoś ten pieprzony przekład na J. Polski ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:39   

Abaddon, Rosja to kraj wielonarodowy. Nie jest jednolity kulturowo, językowo, etnicznie jak Polska, Niemcy czy inne mniejsze państwa. Oczywiście nie twierdzę, że przynajmniej przeprosiny z ich strony jak najbardziej się nie należą.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:51   

Co do samego film - nie wiem jak w nim
ale z przypisu nie wynika, że stają po jednej czy drugiej stronie
Pokazują fakt historyczny - że istnieją dwie tezy, że to naziści albo komuniści - tajna policja.
Sami piszą, że szkoda, że taka historia dzieli dwa słowiańskie narody.
Zapewne to jakaś młodzieżówka nacjonalistyczna stąd ich poglądy.
Dodają, że prawdy możemy sie na ten temat nigdy nie dowiedzieć,
więc przedstawią po prostu tę drugą wersje prawdy... każdy broni swego punktu widzenia i tyle.


ojzu, Nie są jednolici, ale to Rosjanie stanowili trzon revolucyjno-ideologiczny, a fakt, że znalazł się tam Gruzin itp o niczym nie świadczy. Oni wpędzili w to inne kare oraz narody. W końcu to z Moskwy szły wszelkie dyrektywy a nie z innych stolic.


Oczywiście, ze jest wielonarodowy bo jak się siłą anrzuca tyranie na inne kraje to trudno powiedzieć, że jest się krajem jedno-narodowym.
Jak nas rozbierała Austria, to nikt nie myślał, że w jej skład wchodzą Węgry czy Czechy... zaborca ma to do siebie, że trzyma za morde i nie daje wyjść przed szereg podległym narodom.
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 18:06   

Abaddon, rewolucyjna siła wprawdzie tak, ale ideolodzy Marks czy Lenin byli akurat pochodzenia żydowskiego. Natomiast o zdanie na temat roli Czechów/Węgrów w austriackim rozbiorze trzeba byłoby spytać tych którzy go doświadczyli.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 18:44   

matko boska, po co i na co komu te przeprosiny od Rosjan za to co działo sie tak dawno temu ?
Nie traktujmy tego tak osobiście.
Jeśli ktoś ma sie domagać przeprosin to co najwyżej rodziny zamordowanych.
A tak poza tym, to ja jestem za utrzymaniem pokoju za wszelką cenę, więc nie irytujmy naszych sąsiadów
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com