Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

OluÅ›;***  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Gru 2008

Sk±d: Qutno

   

Wys³any: 2008-12-22, 22:34   Kiedy rodzic uczy w twojej szkole<---Co robić??

Mój tata uczy w szkole do której chodzę. Niby uczy tylko w-fu, ale ma tam klase sportową i jest najbardziej zaangażowanym nauczycielem w-fu. Jest troche ludzi w szkole którzy nie wiedzą, że ja jestem jego córką, ale kiedy się dowiadują to bywa różnie np:

Jeżeli ktoś mnie znał już wcześnej a potem sie dowiedział że mój tata uczy w szkole to jest teraz dla mnie spoko i wogóle. Te osoby określają mnie najczęściej jako osobę różniącą się od innych dzieci nauczycieli która jest jakby to powiedzieć normalna a nie córunia tatunia która zaraz leci na skargę, żeby sie podlizać nauczycielą

Ale jeżeli ktoś poprostu odkogoś to usłyszał (wiadomo szkolne ploty) to najczęściej ta osoba jest hamska i mnie unika!!! Czasami jest to dość przykrę

Mam to czasami gdzieś ale moja szkoła jest mała i wszyscy się znaja cały czas krażą jakieś ploty i niestety są takie które stawiaja pod murem. Co robić z tymi drugimi??
 

ewelinax  

User


ImiÄ™: Ewelina.

Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

Sk±d: Szczecin.

   

Wys³any: 2008-12-22, 23:19   

Jeżeli Ty nie masz sobie nic do zarzucenia to nie pozwól na to innym osobom, bo chyba nie masz żadnej taryfy ulgowej, z powodu taty nauczyciela? :P
 

ZÅ‚oÅ›nica69  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-24, 11:13   

Nie przejmuj się tym i opinią innych, poprostu bądź sobą, a ja na Twoim miejscu cieszylabym sie gdyby moj tata byl nauczycielem i pracowalby w mojej szkole :)
_________________
Na początku była cisza...
Od kiedy powstał dźwięk...
To już nic nie brzmi tak samo...
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-24, 12:43   

To nie Twoja wina, że tato podjął pracę w tej samej szkole gdzie uczysz się Ty :-) Szanuj ludzi, którzy mają o Tobie dobre zdanie i nie mówią, że "masz plecy". Nie przejmuj się osobami, którzy mają inne zdanie na ten temat ;p Ty wiesz swoje, Oni wiedzą swoje :D
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-24, 21:24   

Ja bym nie chciał aby, któryś z moich rodziców pracował w mojej szkole. Nie zazdroszczę ci.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com