Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

froschka

User


Doł±czył: 25 Lip 2016

   

Wysłany: 2017-09-09, 18:49   KĹ‚Ăłtnia a urodziny

Hej,
Ostatnio pokłóciłam się bardzo z bliskim znajomym i od początku wakacji nie utrzymujemy kontaktu. Jednak zbliżają się jego urodziny i nie chciałabym udawać, że o nich nie pamiętam szczególnie, że poprzednie spędzał w moim towarzystwie. Zadzwoniłabym, ale chyba za bardzo boję się, że mnie zignoruje.
Moje pytanie brzmi, czy powinnam złożyć życzenia i może się pogodzić, jeśli tak to w jaki sposób (telefonicznie, wiadomość tekstowa), czy może nie przypominać mu o sobie w tym wyjątkowym dla niego dniu ?
 

MajorKK  

User


ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 08 Wrz 2017

   

Wysłany: 2017-09-09, 19:46   

Moim zdaniem powinnaś się z nim pogodzić i przyjść na jego urodziny. Najlepiej z nim porozmawiać, gdyż przez telefon nie wypada. :-)
 

froschka

User


Doł±czył: 25 Lip 2016

   

Wysłany: 2017-09-09, 20:33   

MajorKK napisał/a:

Moim zdaniem powinnaś się z nim pogodzić i przyjść na jego urodziny. Najlepiej z nim porozmawiać, gdyż przez telefon nie wypada. :-)



Wiem, że wypada osobiście tylko, niestety nie mam mozliwości być wtedy w jego okolicach :(
Stąd było pytanie o rozmowę telefoniczną.

MajorKK czy chcialbyś by w dniu urodzin dzwonił do Ciebie ktoś z kim sie pokłóciłeś ?
 

kotekmagellanek  

User


Doł±czyła: 30 Sie 2017

   

Wysłany: 2017-09-10, 11:04   

Ja bym napisała mu życzenia urodzinowe smsem i poprosiła o spotkanie. Dopiero jak się spotkacie to porozmawiaj z nim szczerze i postaraj się pogodzić.
 

MajorKK  

User


ImiÄ™: Jakub

Doł±czył: 08 Wrz 2017

   

Wysłany: 2017-09-11, 18:15   

Może nie dzwonić w dniu urodzin, ale dzień przed, porozmawiać o kłótni, wszystko wyjaśnić. Za to zadzwonić w urodziny złożyć życzenia i poprosić o spotkanie by np. dać prezent.
 

krul umiĹ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doł±czył: 22 Lut 2014

   

Wysłany: 2017-09-13, 22:19   

Wyślij mu pieniądze w kopercie
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbĂłwka
 

xyz123  

User

:)


Doł±czyła: 14 Wrz 2017

   

Wysłany: 2017-09-14, 01:01   

Ja bym na Twoim miejscu, spróbowała się z nim skontaktować przed urodzinami i spróbować jakoś załagodzić sytuacje
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2017-09-16, 11:38   

skontaktuj siÄ™ przed
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com