Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-02-06, 21:53   klotnia z kolezanka

Poklocilem sie ostatnio z kolezanka, sytuacja jest o tyle zakrecona, ze nie wiem co o tym myslec :niepewny: Po paru piwkach zaczela sie przystawiac do mnies i to w taki spsoob, ze o malo co nie wyladowalismy w lozku (Wlasciwie to w nim bylismy) :evil: Generalnie miala wtedy chlopaka, no i to jakos nie pozwolilo mi zrobic tego co bym chcial, takze do niczego nie dazylem :zalamany: W miedzyczasie wyszlo, ze ja podobno sie w niej zabujalem... ona sie o mnie martwila etc. Aktualnie sytuacja wyglada tak, ze dosszlo do klotni o tamta sytuacje, poruszylem to bo jakos nie dawalo mi to spokoju :[ Gdzies tam w mojej glowce sie uroilo, ze mi sie ona podoba. No nie pisalbym gdyby wlasnei nie to :/ Koniec koncow, zakonczylo sie to tak, ze ona sie wyparla calej sytuacji, nazwala mnie klamca mimo tego, ze widzialo to pare osob jak sie zaczynalo no i nie chce miec ze mna nic do czynienia :-x Nie wiem jak sie zachowac w tej sytuacji,zdecydowanie potrzebuje pomocy. :zalamany:
 

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-07, 23:49   

Olej i nie rób sobie nadziei.
 

Jakobson  

User

Rock Lee



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Lut 2017

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-08, 00:58   

Bazyl666 napisa³/a:

Olej i nie rób sobie nadziei.



Popieram
_________________
"Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba."

J.R.R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem
 

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-02-08, 07:59   

No wszystko ladnie pieknie, ale taka ospowiedz malo mnie satysfakcjonuje heh. :-x Odpuscic odpuacilem, ale od niej zawialo klamstwem :-( Moze to nie byla jej jedyna sytuacja, biorac pod uwage jej zachowannie, kiedy poruszylem temat :mrgreen:
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-02-08, 17:42   

Odpuść, po prostu. Pomijam jak niepoprawne jest jej zachowanie, ale to że się tego wypiera jest jeszcze gorsze. Na dobre Ci wyjdzie, jak ją olejesz :P
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-02-09, 01:35   

Dziewczyna wypiera się sytuacji bo jak sam napisałeś była wtedy w związku i nie chciała żeby wyszła na dziwkę. Sam fakt że jak sam twierdzisz wtedy nic nie zrobiłeś a dopiero potem się wkręciłeś stawia cię w pozycji niezdecydowanej pipki, a takich kobiety najbardziej nie lubią.

Odpuść sobie temat, jeżeli będzie do ciebie pisała ignoruj bo tylko dalej się w to wkręcisz i będzie się działo [*kupa*] która zmęczy cię psychicznie i znacznie pogorszy twój wizerunek
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-02-09, 10:09   

No dokladnie Kubus, 1 zdanie trafiles w sedno :-) . Zanim poruszylem caly ten temat, to byl3m z nia umowiony juz na 'soczek', ale coa mnie korcilo, z3by zaczac temat :mrgreen: Jedno wiem, po taki3j akcji i tak zniesmaczyla mnie, i na stowe nic nie bd p4obowac. Osoba nie warta zaufania, z drugiej strony wtedy jej chlopak bardzo byl zazdrosny, pilnowal jej (zwiae3k na odleglosc XD), wiele razy sie skarzyla, wiec sie nie dziwie, ze taki prezent chciala mu sprawic :mrgreen:
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-02-09, 13:05   

I przy okazji można się nauczyć co da ustawiczne regulowanie życia partnerki/partnera oraz nakładanie wymuszonych zasad bez posiadania odpowiedniego autorytetu w oczach drugiej osoby ;]
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-03, 12:43   

Wpadam ponownie, bo popadlem chyba w jakas paranoje :-o Generalnie jak radziliscie, odpuscilem. Zajalem sie innymi obiektami/em, ale tu pojawia sie czynny problem :/ Zero wczuty, zero nic z mojej strony. Ciagle ona w mojej glowi3, przez to popadlem w bardzo kijowy nalog, maryska. Tak jak jeszcze miesiac temu zajaralem raz na jakis czas, tak teraz pale notoryczne. Tylko po to, zeby si3 odciac, przestac o tym myslec, zajac sie innymi schematami. Na drugi dzien to wraca :kwasny: Zabujany nie bylem i nie jestem napewno, ale ona w wielu momentach przypominala...mnie samego. Tez uwielbialem to jak sie ubrala zajebi**** i idac z nia gdzies kradla tylko spojrzenia innych, a to mnie rajcowalo baaardzo :evil: A teraz bUl, bo drugi3j takiej mozliwe, ze juz nie spotkam, skoro do tej pory nie trafilem :zalamany: Pustka baaaardzo.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-03, 16:16   

brak innych opcji = to.
zacznij podrywać inne dziewczyny to ci przejdzie
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Isemacaha

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2017-03-17, 03:15   

Na brak opcji nie narzekam. Problem w tym, ze tak jakby... ciiezko mi sie ruszyc. Jakis czas temu poznalem ladnna pania, raz sie spotkalismy, potem probowala mnie zaprosic do pubu, nie tylko raz. Ale szczerze? Do klubu, czy do pubu wyskocze raz na ruski rok, nie rajcuja mnie te klimaty. I tu problem, bo nie skusilem sie, nie dalem sie namowic. Co jakis czas mamy kontakt, ale wi3m, ze zawalilem bo mija zaraz 2 miesiac a ja ani razu nie zainicjowal3m spotkania, bo chyba zalamka mnie brala, ze musze tam smigac. Niby tyle mi3jsc gdzie mozna sie spotkac, ale pustka, bez pomyslu xd Albo tak od jarania mi odbija.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com