Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-06-02, 20:46   

Wolę być wyzyskiwany, aniżeli otrzymywać waszą pomoc. Rzeczą szlachetną jest przeszkody pokonywać, a nie być prowadzonym po utopijnej ścieżce.
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:29   

Krit napisa³/a:

Wolę być wyzyskiwany, aniżeli otrzymywać waszą pomoc. Rzeczą szlachetną jest przeszkody pokonywać, a nie być prowadzonym po utopijnej ścieżce.



Ale czy nie dostaniecie pomocy od nas??czy nie będzie dobrobytu??
_________________
Я український
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:35   

bartek99113 napisa³/a:

Ale czy nie dostaniecie pomocy od nas??czy nie będzie dobrobytu??


Widzisz, ja mam podobne zdanie jak Krit - ja nie chcę dobrobytu o którym mówicie Wy i nie chcę Waszej sprawiedliwości. Moje prawo.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Iris66  

Wymiatacz



Imię: Tuśka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:39   

Komunizm jest najgorszą z form socjalizmu, bo dosyć, że zakłada wszechobecną równość, to jeszcze ta naiwna, utopijna wizja świata.
_________________
I sprzedajemy humanitarnie PolskÄ™ w dalszym ciÄ…gu. ~Roman Dmowski

Wprowadzenie komunizmu w Polsce byłoby podobne do nałożenia siodła na krowę. ~Józef Stalin

Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam. ~Adolf Hitler
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:46   

Iris66 napisa³/a:

Komunizm jest najgorszą z form socjalizmu, bo dosyć, że zakłada wszechobecną równość, to jeszcze ta naiwna, utopijna wizja świata.



Wiecie Towarzysze,jak to pisałem T.Petrowem pisał że najpierw wprowadzimy Socjalizm a potem Komunizm.

Ludzie muszą się najpierw przyzwyczaić.
_________________
Я український
 

Iris66  

Wymiatacz



Imię: Tuśka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Sty 2011

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2011-06-02, 21:49   

A dlaczego akurat komunizm? Możesz wytłumaczyć czemu jestes komunistą?
_________________
I sprzedajemy humanitarnie PolskÄ™ w dalszym ciÄ…gu. ~Roman Dmowski

Wprowadzenie komunizmu w Polsce byłoby podobne do nałożenia siodła na krowę. ~Józef Stalin

Silny człowiek jest najsilniejszy gdy jest sam. ~Adolf Hitler
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-06-03, 07:54   

Jestem komunistą gdyż jestem do tego ustroju przekonany a nie jak większość z Was do kapitalizmu i wyzysku.

Tylko komunizm oraz socjalizm pozwolą Ci na godne życie,w dostatku i bez strachu o jutro bez wyzysku innych biedniejszych ludzi.Komunizm stawia na dobro obywateli,na to by nikt nie był gorszy.Staram się nie dla własnych korzyści lecz po to by nikt nie był już głodny,nikt się nie bał jutra itp i dlatego jestem w KMP.

Wy nas możecie uważać za tych "złych" to Wasze prawo,ale my jednak gramy rolę tych "dobrych",nie wyzyskujemy innych,to imperialistyczne kraje nas wyzyskują,ale my komuniści mówimy STOP WYZYSKOWI.

Nawet nasz rząd,zakazuje nam już swoich znaków i przekonań,a to tylko dlatego że się boją utracić władzę.
Polecam ten artykuł ,mamy poparcie między narodowe.
_________________
Я український
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-06-03, 09:17   

Cytat:

Wy nas możecie uważać za tych "złych" to Wasze prawo,ale my jednak gramy rolę tych "dobrych",nie wyzyskujemy innych,to imperialistyczne kraje nas wyzyskują,ale my komuniści mówimy STOP WYZYSKOWI.


Bolszewicy idąc na Polskę w 1920 roku też tak mówili, a robili zupełnie co innego
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-06-03, 11:47   

Podaj przykład kraju, gdzie system gospodarki centralnie sterowanej doprowadził do dobrobytu społeczeństwa? Ja takiego nie znam...
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-06-03, 14:06   

janko napisa³/a:

Podaj przykład kraju, gdzie system gospodarki centralnie sterowanej doprowadził do dobrobytu społeczeństwa? Ja takiego nie znam...




I za PRL'u był dobrobyt.

Nasz system wprowadzi dobrobyt i wszystko dobre co pisałem,a złe rzeczy nie będą w ogóle rozważane.
_________________
Я український
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-06-03, 14:12   

Jedyny okres gdy za komuny było w miarę dobrze to za Gierka, kiedy całe państwo było utrzymywane z zachodnich, imperialistycznych pieniędzy, czego efekty odczuwamy do dziś spłacając zaciągnięte wtedy kredyty.
Poza tym to dobrobyt mieli partyjniacy i ci, których stać było na zakupy w peweksie, przy czym średnie zarobki miesięczne przeciętnego polaka to około 10 dolarów. Mieszkania, o których mówisz powstawały z wielkiej płyty, nie spełniały najmniejszych standardów, a i tak czekało się na przydział mieszkania nie krócej niż teraz spłaca się kredyt hipoteczny.
Poczytaj dzieciaku trochę historii swojego kraju zanim zaczniesz pisać takie bzdury!
 

Puetva

User


Do³±czy³: 03 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-03, 16:47   

@janko
Długi, które były spokojnie spłacane za PRLu, a teraz są z tym problemy, a sami politycy wykorzystują sytuację do propagowania antykomunizmu. Jeśli chodzi o średnie zarobki - kiedyś zarabialiśmy więcej niż Francuzi, Hiszpanie, mniej więcej tyle samo co Anglicy i Amerykanie. Dzisiaj przeciętna to jakieś 400 funtów, kiedy Anglik dostaje jakieś 1200. Tylko czemu tak jest? Bo plądrują kraje bliskiego wschodu, żeby Anglik se miał dobrze, ludzie w Afryce muszą spłacać długi krajom zachodnim. I czy to jest dobre? Czy poczucie wojny, głód i choroby większości muszą występować u biednej większości, aby kilku burżuji se miało po 5 samochodów? Jak to towarzysz Castro opisywał kapitalizm: Po co jeden ma jeździć samochodem, kiedy 10 musi za nim iść pieszo? A ta twoja historia kraju to zkąd? Z naprawdę jakże "świetnego" kapitalistycznego systemu edukacyjnego? Gdzie tylko bogatsze dzieci mogą się dalej uczyć? Czy może twoim źrodłem jest amerykański program dokumentalny?
 

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-06-03, 18:18   

Puetva napisa³/a:

Jeśli chodzi o średnie zarobki - kiedyś zarabialiśmy więcej niż Francuzi, Hiszpanie, mniej więcej tyle samo co Anglicy i Amerykanie.


Kiedy? Ja nie znam takiego okresu, ale może mnie oświecisz?

Puetva napisa³/a:

Bo plądrują kraje bliskiego wschodu, żeby Anglik se miał dobrze, ludzie w Afryce muszą spłacać długi krajom zachodnim.


Skąd ty wynajdujesz takie bzdury? Kto plądruje kraje bliskiego wschodu? Chyba nie masz na myśli wojny w Iraku, bo akurat ona przyniosła więcej wydatków niż przychodów.
Sprecyzuj jakie kraje Afryki spłacają długi jakich państw zachodu. Z tego co wiem po to powołano organizacje jak Klub Londyński, czy Klub Paryski, żeby pomagać finansowo krajom trzeciego świata. Ich dług zagraniczny w ciągu ostatnich 30 lat był już wielokrotnie stopniowo umarzany. Słyszałeś kiedykolwiek o Planie Bakera? Spośród 40 najbardziej zadłużonych krajów na świecie około 30 to kraje afrykańskie.

Puetva napisa³/a:

Czy poczucie wojny, głód i choroby większości muszą występować u biednej większości, aby kilku burżuji se miało po 5 samochodów?


Nie widzę związku... Akurat tak się składa, że w krajach zachodu jest najmniej wojen, głodu i chorób.

Puetva napisa³/a:

Gdzie tylko bogatsze dzieci mogą się dalej uczyć?


Właśnie nie wiem jak to jest u ciebie w Nibylandii, ale w Polsce jest powszechne szkolnictwo i nawet najbiedniejsi mogą chodzić do szkoły.

Patrzę, że towarzysz bartek sobie nie radził, więc towarzysz Puetva, zapewne też z KGB(czy jak tam się nazywa to ich zbiorowisko) przybył z odsieczą.
 

bartek99113

Stały User

Grzeczny Nastolatek


Imię: Bartek/Bartłomiej

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Kwi 2011

Sk±d: Z Ukrainy

   

Wys³any: 2011-06-03, 18:44   

janko napisa³/a:

Puetva napisa³/a:

Jeśli chodzi o średnie zarobki - kiedyś zarabialiśmy więcej niż Francuzi, Hiszpanie, mniej więcej tyle samo co Anglicy i Amerykanie.


Kiedy? Ja nie znam takiego okresu, ale może mnie oświecisz?

Puetva napisa³/a:

Bo plądrują kraje bliskiego wschodu, żeby Anglik se miał dobrze, ludzie w Afryce muszą spłacać długi krajom zachodnim.


Skąd ty wynajdujesz takie bzdury? Kto plądruje kraje bliskiego wschodu? Chyba nie masz na myśli wojny w Iraku, bo akurat ona przyniosła więcej wydatków niż przychodów.
Sprecyzuj jakie kraje Afryki spłacają długi jakich państw zachodu. Z tego co wiem po to powołano organizacje jak Klub Londyński, czy Klub Paryski, żeby pomagać finansowo krajom trzeciego świata. Ich dług zagraniczny w ciągu ostatnich 30 lat był już wielokrotnie stopniowo umarzany. Słyszałeś kiedykolwiek o Planie Bakera? Spośród 40 najbardziej zadłużonych krajów na świecie około 30 to kraje afrykańskie.

Puetva napisa³/a:

Czy poczucie wojny, głód i choroby większości muszą występować u biednej większości, aby kilku burżuji se miało po 5 samochodów?


Nie widzę związku... Akurat tak się składa, że w krajach zachodu jest najmniej wojen, głodu i chorób.

Puetva napisa³/a:

Gdzie tylko bogatsze dzieci mogą się dalej uczyć?


Właśnie nie wiem jak to jest u ciebie w Nibylandii, ale w Polsce jest powszechne szkolnictwo i nawet najbiedniejsi mogą chodzić do szkoły.

Patrzę, że towarzysz bartek sobie nie radził, więc towarzysz Puetva, zapewne też z KGB(czy jak tam się nazywa to ich zbiorowisko) przybył z odsieczą.




Towarzysz Bartek sb świetnie radzi,ale teraz sprowadzę na portal towarzysza Pietrowa, w tedy zobaczysz.

PS:Nie jesteśmy z KGB tylko z KMP,więc towarzyszu proszę o nie przekręcanie nazw.
_________________
Я український
 

Puetva

User


Do³±czy³: 03 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-03, 19:09   

Z KGB.. :mrgreen:
Nie jestem w KMP (chociaz być możę w przyszłości dołączę), poprostu zauważyłem, że to właśnie mniejszość antykomunistyczna i burżujowska jest najgłośniejsza, kiedy jeden towarzysz się męczy z odpowiedziami - postanowiłem, że mu pomogę :P
Jeśli chodzi o statystyki to od 1950 do około 1995 właśnie obowiązywała taka zasada - na równi z Angolami. Jeśli chodzi o biedę, i o wady kapitalizmu, to wiem o nich napewno więcej niż ty, ponieważ właśnie przez ten okropny reżim musiałem wyjechać do państwa, które plądruje bliski wschód. Tak, plądruje. Takie akcje jak w Libii dzieją się w wielu państwach amerykańskich. Dlaczego USA i NATO akurat tam się wybierają? Bo Kaddafi odciął im dostęp do zasobów ropy naftowej. Wiadomo przecież, że po przejęciu Libii przez USA, imperialiści będą zabierać temu państwu ropę. Poczucie wojny jest, w każdej chwili (stworzona przez CIA) Al-Kaida może zrobić jakąś brutalną akcję. Na Uniwersytet człowiek ubogi nie będzie w stanie iść. Media kłamią.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com