Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

egzystencjalna  

User

tzw.Kvasia



ImiÄ™: Kvasia ; )

Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

Sk±d: z nieba tzw CidR/Ry

   

Wys³any: 2008-11-02, 14:02   

u mnie to różnie... ogólnie zawsze upominam przyjaciół np " nie przeklinaj przy mnie bo mnie demoralizujesz" ale jak każdy człowiek nie jestem nieskazitelna.. i czasem mi się wymsknie... ale nie często... jak się bardzo zdenerwuję... albo coś... ale to się rzadko zdarza.. bo z reguły jestem oazą spokoju ; p ale np wkurza mnie jak takie bobki małe...przeklinają dla "szpanu" ...bezsensu...
_________________
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

"Ludzie nie mają czasu, aby cokolwiek poznać.[...] Jeżeli chcesz mieć przyjaciela...oswój mnie!"
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-05, 16:40   

W ustach kobiet takie słowa nie powinny istnieć^.^
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-05, 17:12   

Jasne, czasem gdy jestem czymś mocno zdenerwowana czy poirytowana to zdarzy mi się przeklnąć. Po prostu emocje idą górą.
Gdy słysze babke, która za przecinek stawia k**** to coś jest nie tak...
 

Madej166  

User

Szalooonnyy


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lis 2008

Sk±d: ¦widnica

   

Wys³any: 2008-11-06, 20:38   

Rzecz gustu, nie mam sie czym chwalic ale łatwo mnie zdenerwowac i wybucham wtedy poprzeklinam trochę... A dziewczyny? Moim zdaniem nie powinny ale jak się już daży to z umiarem
_________________
Wierzę w miłość
WierzÄ™ w uczucie
WierzÄ™ w zaufanie
Nie wierzę że nie które dziewczyny mogą być takie wredne :(
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-06, 20:45   

Trochę głupio jak tak dziewczyna klnie bez opamiętania ,ale rzadziej to i tak każdy klnie
_________________

 

Olalla_ZisS  

User

Bananowa Księżniczka



ImiÄ™: Ola

Wiek: 34

Do³±czy³a: 06 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 22:06   

uważam że nam kobietą nie wypada przeklinać, ale sama dość często przeklinam zazwyczaj jak isę zdenerwuję
_________________
Kiedy patrze na to jak jest, już nie przechodzą mnie dreszcze, już nie brakuje mi powietrza,
już nie wołam jeszcze, jeszcze, jeszcze...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 14:16   

Olalla_ZisS napisa³/a:

uważam że nam kobietą nie wypada przeklinać,


No sory co nam "kobietom" co my jakieś inne, możemy robić co chcemy...>< A nie jeszcze nam będą wypominać jakie to jesteśmy niekulturalne... I dziewczyna i chłopak nie powinny kląć jak szewc.
ale nikt święty nie jest
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-07, 15:03   

Fakt, czasami każdy musi odreagować ale do dziewczyny nie pasuje 'przeklinanie'.
Tak dziwnie to brzmi w ustach dziewczyny ;d
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 15:05   

J.L.B napisa³/a:

Tak dziwnie to brzmi w ustach dziewczyny ;d


No w ustach faceta normalnie, oczywiście bo oni już tacy są ku**wa, itp. stoją z mężczyzną w parze
Nie no dziwne to jakies
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-07, 16:26   

mi tam ogolnie przeklinanie w ogóle nie przeszkadza, chybaże ktoś już na prawde nie umie się wysłowic nie mówiąc co drugie słowo k****... moim znajomym też to jakoś nie przeszkadza...
 

Sagad  

Hiper wymiatacz

Pacyfista



Wiek: 34

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 12:20   

To jest tak że facetowi nie wypada przeklinać przy kobiecie, a kobiecie w ogóle nie wypada przeklinać. To są takie normy społeczne. Ogólnie przyjęło się że bluzg padający z ust kobiety jest nie na miejscu. Ja należę do normy. Przy kobietach nie klnę i uważam że kobiety nie powinny bluzgać.
_________________
¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 13:53   

Sagad napisa³/a:

a kobiecie w ogóle nie wypada przeklinać.


Kiedyś kobiecie nie wypadało też nosić spodni i mieć krótkich włosów. Czasy się zmieniają. Ale wiem, o co ci chodzi, to nie atak. Mam kilku kolegów, którzy, jak ty, uważają, że kobiety nie powinny przeklinać, w każdym razie głośno, w towarzystwie. I ostatnio przekonałam się, że mają rację- poszłam na imprezę z koleżankami i zaczęłam przysłuchiwać się, w jaki sposób rozmawiają. Szczerze przyznam- byłam przerażona.
A jeszcze drażni mnie fakt, że niektóre dziewczyny przeklinają, bo myślą, że to fajne, że one są fajne, bo rzucą sobie ku*** ...
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-08, 14:00   

Przeklinanie moim zdaniem jest wyrażaniem emocji, ja osobiście to toleruję, ale oczywiście do pewnego czasu. Sama czasami zwracam uwagę koleżankom, żeby tak nie klnęły...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 14:18   

Kobieta i Facet nie powinny przesadzać z przeklinaniem.
Jeśli chłopak czepia się dziewczyny że jej "nie wypada" a sam przeklina no to kurde coś jest nie tak.
Jak dla mnie co to chłopak>? Tym bardziej nie podoba mi się że on przeklina.
Dlaczego nie ma nic takiego że Facetowi nie Wypada - bo co? bo On może bo i tak jest chamem i prostakiem z natury i nic tego nie zmieni!! Kultura tak samo chłopakowi jak i dziewczynie by się przydała... i nie ma żadnych problemów w stosunku do płci!
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Daire  

User

Tylko Ja^^



Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-12, 16:25   

Najczęsciej przeklinam gdy sie zdenerwuje na kogos lub jak cos mi nie wychodzi. Ale zawsze po cichu, pod nosem i tylko gdy nikt mnie nie slyszy. W innych wypadkach czasem sie zdarzy.

Za to mój facet pilnuje sie przy mnie. Nie musialam nawet mu nic mówic. Sam sie zaraz poprawia. A z tego co wiem, w towarzystwie nie stroni od przeklenstw.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com