Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Lubimy-To-Robic

User



Doczy: 09 Lis 2012

   

Wysany: 2012-12-01, 14:38   

Zależy czy mowa o rodzicach czy o partnerze:) Chyba w drugim przypadku słyszymy to zdecydowanie częściej,zauważyłem,że niektórzy nadużywają tych słów,zapominając o ich prawdziwej wartości.
_________________
Sklep lubimy-to-robic.com sprzedaje tylko oryginalne produkty Durex i Unimil w tym Conamore czy New Caress oraz prezerwatywy Kamasutra.
 

Justtina  

Wymiatacz


Doczya: 30 Lis 2012

   

Wysany: 2012-12-03, 08:23   

Nie słyszę zbyt często tych słów od narzeczonego, ale nie przejmuję się, gdyby coś było nie tak, to by się ze mną nie chciał żenić ;-) Ale w poprzednim związku, gdy przez 2 miesiące ani raz nie usłyszałam tych magicznych słów i zaczęłam drążyć temat okazało się, że On już przestał mnie kochać... Teraz więc czasem się upewniam, że nadal wszystko jest dobrze :)
 

corpse96

User


Doczy: 05 Gru 2012

   

Wysany: 2012-12-05, 19:11   

Ja słyszę codziennie po kilka razy, chłopak bardziej uczuciowy niż ja. Czasami jest to irytujące ale jakby tak pomyśleć to teraz coraz mniej takich chłopaków więc powinnam się cieszyć ! :)
 

O_żesz_ty

User


Doczy: 23 Maj 2012

   

Wysany: 2012-12-06, 17:50   

Nie tak często słyszę te słowa, ale cieszę się, bo zbyt częste "Kocham Cię" traci na znaczeniu.
 

Natalia219  

User


Imię: Natalia

Wiek: 27

Doczya: 06 Gru 2012

   

Wysany: 2012-12-06, 20:33   

Takie słowa to słyszę tylko od rodziców.
 

hynymyny  

Wymiatacz



Imię: Daniel

Wiek: 35

Doczy: 11 Gru 2012

Skd: Polska

   

Wysany: 2012-12-12, 00:13   

Ja do swojej dziewczyny mowie codziennie. Kiedys mowila ze chciala by zeby chłopak Jej tak mowil, dzis sprawia Jej to problem. Kobiety sa dziwne. :wstyd:
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

lighter  

Stały User


Doczy: 22 Lip 2011

   

Wysany: 2012-12-12, 08:51   

Tyle ile trzeba, nei lubię gadanai tego przy każdej rozmowe, chyba jak ktos jest parą dość długo to dobrze o tym wie
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Doczya: 13 Lut 2009

   

Wysany: 2012-12-13, 11:55   

Ostatnio coraz rzadziej, w zasadzie jest to trochę smutne.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2012-12-13, 12:08   

Często, ale nie liczę :).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

kasia345  

User


Imię: Kasia

Doczya: 14 Gru 2012

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2012-12-14, 10:17   

Fajnie jest usłyszeć takie słowa, ale myślę, że nie można ich też nadużywać. Mój wcześniejszy chłopak powtarzał mi je codziennie i uwierzcie, po dłuższym czasie miałam już dość i wydawało mi się to jakieś sztuczne.
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



Imię: Marcelina

Wiek: 28

Doczya: 20 Sty 2012

   

Wysany: 2012-12-14, 11:55   

kasia345 napisa/a:

Mój wcześniejszy chłopak powtarzał mi je codziennie i uwierzcie, po dłuższym czasie miałam już dość i wydawało mi się to jakieś sztuczne.


miałam tak samo. właściwie teraz słyszę te słowa tylko od braciszka, trochę to smutne.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Lukreszja  

User



Imię: Aurelia.

Wiek: 34

Doczya: 28 Lis 2010

   

Wysany: 2012-12-20, 12:58   

Słyszę przeważnie za każdym razem, gdy rozmawiam z nim przez telefon. Gdy kładę się spać, budzę się, wychodzę na spacer, czy gdy zmierzam do pracy. Wiadomo, że nie przynosi to takiej euforii jak gdy usłyszałam to pierwszy raz, ale jest to niezwykłe czasem i podsumowanie dnia. I uważam, że nigdy nie stanie się ono pospolite.
_________________
Zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doczya: 16 Sty 2009

Skd: zza legendy mgie³

   

Wysany: 2012-12-20, 20:10   

Ostatnio dosyć często, ale szczerze - dużo większą radość sprawia mi, gdy niespodziewanie całuje mnie w policzek, albo czoło, albo głaszcze mnie po włosach, gdy coś w tv oglądamy. Są to drobne gesty, ale pełne czułości, krzyczące : "hej, zależy mi na Tobie, wiesz?" ;)
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2012-12-21, 14:52   

Ja szczerze mówiąc nie rozumiem jak słowo "kocham" może się znudzić albo spowszednieć, no cóż... Moim zdaniem kiedy się kogoś kocha naprawdę to nie jest ważne jak często się to wypowiada a bardziej jak się to okazuje. Z mówieniem "kocham" raczej nie da się przegiąć w żadną ze stron.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2012-12-25, 11:10   

Czy te słowa jeśli są wypowiadane za często to tracą na wartości? Czy naprawdę tak to odbieracie?






_________________
Zobacz kupony promocyjne na koniec roku: http://tukuponyrabatowe.pl/
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com