Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

monairka  

User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 35

Do³±czy³a: 11 Mar 2014

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2015-09-25, 07:28   

ja czasem nawet kilka razy dziennie :D

a właśnie byłam na panieńskim ostatnio i taka historia, która mnie zaskoczyła:
Podczas zadawania pytań Pannie Młodej, pytań na które wcześniej odpowiadał przyszły Pan Młody, padło pytanie: Jak często będziesz mówił żonie ze ją kochasz, i Pani Młoda miała podać odp swojego przyszłego małżonka i mówi: nie wiem ale na pewno bardzo rzadko, bo on nie mówi mi ze mnie kocham i wiecie jaką odp dał Pan M£ODY? "raz na miesiąc" :D rozwaliło mnie to, co będzie sobie prowadził kalendarzyk z wpisami kiedy juz jej mówiłem Kocham lub zaznaczał dni w które jej to powie?

dramat... zaskoczyło mnie to, bo gdzie jest ta spontaniczność, ta miłość i uczucie w takim razie nawet słowo kocham Cie jest zaplanowane?
_________________
kto jest bezrobotny jak ja i przegląda codziennie ogłoszenia pracy ?
 

zuzazu

User


Do³±czy³: 10 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-10, 10:29   

Na okrągło :) Mój facet od 8 miesięcy codziennie mi to powtarza. Myślę, że to zalezy od tego czy związek wynikł z prawdziwej potrzeby miłości czy z przypadku (tak, tak, niestety znam takie przypadki). Mojego męzczyznę poznałam na portalu randkowym. Jednak nie na takim, gdzie chcesz się zabawić, ale takim, gdzie szukasz prawdziwego uczucia. bo jest Ci źle. http://kochlik.pl/
 

Filigranowa  

User

Idealnie Nieidealna



ImiÄ™: Monika

Wiek: 39

Do³±czy³a: 30 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-12-26, 00:00   

Wszystko zalezy od faceta. Mój mąż nie jest wylewny, ale za to mówi kocham Cię wtedy kiedy wiem jak to jest dla niego wazne. Dla mnie same slowa nic nie znacza. Mojej kolezanki maz mowil ze ja kocha codziennie w kazdej sytuacji jaka sie nadazała i niestety okazalo się ze w miedzyczasie mowil to tez kilku innym. Wolę czuć sie kochana niż ciagle to slyszec.
_________________

 

Milky

User



Do³±czy³: 26 Gru 2015

   

Wys³any: 2015-12-26, 13:43   

W zasadzie często, ale raczej bardziej liczą się czyny i to w jaki sposób to pokazuje.
 

Mrs Rebel

User


Do³±czy³: 09 Gru 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-12-28, 17:56   

Mój chłopak przez dobre pół roku naszego związku nie powiedział że mnie kocha i wtedy przeczytałam ten post "Jak często wasi mężczyźni mówią wam że Was kochają?" Co kompletnie mnie dobiło. Byłam pewna jego uczucia co do mnie Ale dlaczego tego nie wyzna!? Postanowiłam poczekać i teraz nie żałuję. Wyznał mi miłość na super romantycznej randce w pięknej scenerii. Serce tak mi biło niemal jakby się oświadczał. Warto było czekać. To było najpiękniejsze i najszczersze "Kocham cie".
_________________
Nie ma większego skarbu nad wartość dnia.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-12-28, 20:13   

"kochanie, dzisiaj powiedziałeś mi kocham Cię tylko 5 razy, czy to znaczy, że chcesz się rozwieść?" xDD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-02-08, 09:15   

andziarojek napisa³/a:

Jestem z kimś od 5 lat, nigdy nie usłyszałam tego.


Widocznie ten ktoÅ› nie jest z TobÄ….
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

słowianka

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2016

   

Wys³any: 2016-04-07, 18:18   

Ja słyszę coraz rzadziej, a minęły już 4 lata od kiedy się poznaliśmy.
_________________
www.markop.biz.pl
 

WiolkaKlaman

User


Do³±czy³: 25 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-04-08, 10:53   

Fajnie jest czasem usłyszeć to słowo, bywa tak że mój facet powie sam, z zaskoczenia, to najlepszy prezent. Czasem powie- też cię kocham. Kiedyś mieliśmy sprzeczkę, o to że rzadko mówi- powiedział mi że gdyby mnie nie kochał nie byłby ze mną- może to w sumie racja. Nie ma co się nakręcać :)
 

iNex92

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-19, 16:38   

Myślę, że lepiej słyszeć to rzadziej bo potem robi się to monotonne i moim zdaniem nie ma w tym uczuć
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-19, 17:09   

Przynajmniej raz dziennie na dobranoc.

Kiedy chłopak "długo" mi tego nie mówi, to mówię to sama. Nie musi mi tego powtarzać co dziesięć minut, bo pokazuje mi to swoim zachowaniem. W sumie wcale nie musi mówić, ale po prostu to lubię i uważam, że jednak czasem jest potrzebne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com