Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:24   Kocham CiÄ™ - jak czÄ™sto to sÅ‚yszycie ?

Jak często wasi mężczyźni mówią wam że was kochają ?
A może tylko odpowiadają " ja ciebie też" kiedy to wy im wyznajecie miłość. ?
Czy kiedy chłopak nie mowi wam tego przez dluższy czas uważacie że coś jest nie tak ?
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Sandrulla7  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 21 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:37   do: SweetGirl

He dobre;) Szczerze to rzadko;)
Najczęściej to przeczytam w esemesie lub na gg.
Od czasu do czasu też to powie, ale chyba nie jest do tego przyzwyczajony.
Faceci uważają, że jeżeli za bardzo często się mów "kocham Cię" to miłość szybko przemija i te słowa są puste. No cóż każdy ma własne zdanie na ten temat, Ja uważam, że lepiej to częściej mówić niż wogóle. Pozdrawiam. ;)
 

Narcyza

User



Do³±czy³: 21 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:38   

Ja od mojego nie wymagam by to w kółko powtarzał. Raz na miesiąc starczy :P Myślę, że zawdzięczam tą postawę moim staraniom by zrozumieć mężczyzn i rzeczywiście rozumiem ich pod tym względem, że takie powtarzanie się może być głupie i bezsensowne. Poza tym najlpiej pokazywać poprzez czyny, że kogoś się kocha zamiast ciągle to powtarzać.
_________________
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:39   

Sandrulla7 napisa³/a:

Ja uważam, że lepiej to częściej mówić niż wogóle


Lepiej w ogóle jak się mówi głupio.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:42   

Sandrulla7 napisa³/a:

Ja uważam, że lepiej to częściej mówić niż wogóle.


A ja uważam, że lepiej rzadziej, a szczerze. Niż co chwile nawijanie jak w radiu spiker.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 17:03   

Mizantrop napisa³/a:

A ja uważam, że lepiej rzadziej, a szczerze. Niż co chwile nawijanie jak w radiu spiker.



Otóż to, takie ciągłe powtarzanie w kółko staje nudne i puste.

Sandrulla7 napisa³/a:

Szczerze to rzadko;)
Najczęściej to przeczytam w esemesie lub na gg.



To mnie strasznie irytuje. Pewnie pod fotką na nk i w opisach też często tak pisze?
Ehhh no cóż, każdy robi to co lubi ale jak dla mnie takie coś nie ma większego sensu.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 18:45   

Moja kobieta jeszcze ani razu mi tego nie powiedziała i chwała jej za to :).
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:47   

To bardzo intymna sfera, zarówno dla mnie jak i dla mojego przyszłego męża, mogę powiedzieć tyle, że nigdy nie puszcza on słów na wiatr :-) <3

Nigdy nie napisaliśmy sobie tego w SMSie lub przez GG i nigdy nie chcemy. Naszym zdaniem to zbyt wielkie słowo.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-21, 21:54   

Za kazdym razem kiedy sie widzimy, a ze widujemyy sie raz na 3 miesiace to jest to dosyc rzadkie
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-02-21, 22:02   

To się czuję że ta druga osoba cie kocha i to z wzajenością powtarzac tego cały czas nie trzeba.....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 22:59   

A ja uważam że powinno się mówić jak się to na prawdę czuje, nie tam często czy rzadko. Poza tym już 1 razy wystarczy.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 23:26   

Cytat:

Poza tym już 1 razy wystarczy.



Ważniejsze raz a prawdziwie niż tysiąc razy, a byle jak i od niechcenia.
Ale jestem zdania, że należy mówić to sobie tak często, jak tylko się da - ale z serca, aby to nie spowszedniało, nie mówić tego "od tak sobie" ale gdy tylko czuje się prawdziwość uczucia - wyznać to tej jedynej osobie, po cichu do ucha, bez zbędnych innych słów.
Gdzieś słyszałam taką anegdotę: Już kilka lat po ślubie małżeństwo i żona się pyta męża czy nadal ją kocha. A on na to : no przecież raz ci kiedyś powiedziałem ;) .
To wyznanie jest jak most między ludźmi, od słów ważniejsze są czyny i to nimi powinniśmy wyznawać swoją miłość, jednak czasem nic tak nie upewnia w dawnym wyborze jak te dwa proste słowa :-) . Dlatego jednak jak dla mnie nie tylko raz "a dobrze" ;) ale często i za każdym razem z nową mocą, o. Poza tym, czy jest coś piękniejszego, niż wyznanie Miłości komuś, kto też nas kocha :-D ??
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

goldcrown  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Lut 2010

Sk±d: Krk

   

Wys³any: 2010-02-22, 02:04   

Myślę, że ile razy ktoś to mówi nie ma znaczenia. Chociaż tak w kółko, to też nie dobrze.... ,,Kocham Cię'' nie może być powiedziane ot tak, po prostu. Najlepiej w te dwa, krótkie słowa włożyć całą duszę, bo inaczej nie mają sensu. Według mnie najlepiej jest, jeżeli ktoś ci to mówi patrząc ci się w oczy.... Mój chłopak wtedy tak słodko się na mnie patrzy i wtedy dopiero wiem, że tak czuje..... :-D
_________________
....I’m not afraid of anything
I just need to know that I can breathe
And I don’t need much of anything
I am small and the world is big
But I’m not afraid of anything
All around me is fast moving
Surrounded by so many things.....
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2010-02-22, 10:24   

Ehhh... Ja to już myśle że dla ludzi te słowa nic nie znaczą :-x mówią to co raz częściej bezinteresownie , nie znając magii tego wyznania. Też jestem zdania że powinno się je rzadko mówić gdyż gdy naprawdę kochamy drugą osobę i jej to powiemy to raczej nasze uczucia się tak szybko nie zmienią prawda? Po co to mówić w kółko :-| A po za tym można to okazywać w wieloraki sposób :]
_________________
___________________________
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-02-22, 12:14   

Słowa te usłyszałam od dwójki chłopaków i za każdym razem wiedziałam, czułam, że to nie było szczere. Osobiście nigdy żadnemu nie powiedziałam, że kocham, zawsze twierdziłam, że coś czuję ale to nigdy nie była miłość tylko zauroczenie. Dla mnie te słowa znaczą dużo i nie znoszę gdy ktoś ich nadużywa.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com