Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

majenka7  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 14 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 18:33   

hej :)
dziekuje bardzo za odpowiedzi, przykladalam rumiankiem kupilam ten octenisept i zeszlo juz praktycznie cale.. dobrze ze nie widzialam wczesniej tego komentarza z ta opuchlizna bo w ogole bym zawalu dostala :) ale bardzo dziekuje za rady..
a uszko juz lepiej sie ma i nawet opuchlizna ptaktycznie cala zeszla.. z twarzy od razu po rumianku praktycznie a reszta powoli powoli ucieka :) jestem zadowolona !
pozdrawiam:)
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 15:03   

Piękny kolczyk, od dawna chciałam sobie go zrobić, ale nie wiedziałam jak się nazywa.
Trochę się boję, bo z tego co czytałam nie zawsze tak pięknie wygląda. Cieknie z niego ropa, puchnie, trzeba przemywać rumiankiem, za dużo roboty.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

aga0201  

User



ImiÄ™: aga

Do³±czy³a: 19 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 15:26   

bardzo już długo choruję na tragusa,ale piercer powiedział mi,że mam za krótka chrząstkę na taki kolczyk . uszy rosną przez całe życie,więc czekam :DD żartuję ...
zrobiÄ™ sobie jakiÅ› inny zamiennie.
_________________
`w Twoich oczach widzę dusze wszystkich ludzi,których odesłałaś`

People always leave .
But sometimes they come back ...
 

Agataaa18  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 18 Gru 2010

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2011-02-06, 01:40   Kolczyk

Od jakiegoÅ› czasu zastanawiam siÄ™ na zrobieniu kolejnego kolczyka w uchu, tym razem w tym miejscu :



I tutaj moje pytanie, czy robienie kolczyka w tym miejscu jest bardzo bolesne ?
Może ktoś z Was ma w tym miejscu kolczyk... ?

Oczywiście mam zamiar zrobić go w studiu piercingu, a nie sama.
Ile kosztuje zrobienie dziurki w tym miejscu, długo się goi ? Wie ktoś ?
 

Czekoladkaa;*  

User



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 03 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-06, 09:22   

niestety , nie robiłam sobie w tym miejscu kolczyka ,ale wydaje mi się to ochydne..
Poprostu wydaje mi się , że to głupio wygląda ..
_________________
I close my eyes and I can see a better day
I close my eyes and pray ... < 3
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-02-06, 10:09   

//Scalam,jest już podobny temat. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Agataaa18  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 18 Gru 2010

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2011-02-06, 13:47   

Spoko, Tobie się przeciez podobac nie musi. Z resztą nie pytam czy komuś się podoba, bo robię go dla siebie, nie dla innych. Pytam czy długo się goi i ile kosztuje coś takiego ?
 

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-13, 22:24   Re: Kolczyk

Agataaa18 napisa³/a:

Od jakiegoÅ› czasu zastanawiam siÄ™ na zrobieniu kolejnego kolczyka w uchu, tym razem w tym miejscu :

Obrazek

I tutaj moje pytanie, czy robienie kolczyka w tym miejscu jest bardzo bolesne ?
Może ktoś z Was ma w tym miejscu kolczyk... ?

Oczywiście mam zamiar zrobić go w studiu piercingu, a nie sama.
Ile kosztuje zrobienie dziurki w tym miejscu, długo się goi ? Wie ktoś ?




Mam ten kolczyk już ponad rok. ; ) Robiłam go w studiu i zapłaciłam 100 zł. ; )
Mnie nic nie bolało, samo przekłucie trwa z 2-3 sekundy, a efekt cudowny. ;)
Do wygojenia musisz o niego dbac i stosowac się do zaleceń piercinger'a ;) Ja nie miałam żadnych problemów z nim, wszystko było ok. ;) Nie przestrasz się gdy kolczyk lekko przypuchnie - to naturalne. ; ) jakbyś miała jakieś pytania to proszę bardzo, jak będę wiedziała to Ci odpowiem. ;)
 

Nessa

Stały User

oksymoron



ImiÄ™: ot, takie...

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Lut 2010

Sk±d: z innego ¶wiata.

   

Wys³any: 2011-05-13, 23:20   

Ja również jestem szczęśliwą posiadaczką tragusa:)
U mnie wygoił się ślicznie:) Miałam robionego w grudniu, więc minęło od tego czasu prawie pół roku, ale myślę, że to nie jest tak długo zwłaszcza, że po drodze nie miałam z nim szczególnych problemów. Na początku faktycznie trochę spuchł, i był zaczerwieniony, ale to normalka. Nawet zbytnio mnie nie bolał. Przekłuwała mi koleżanka, dwa razy się do tego zabierała. Pierwszym razem, kiedy to robiła stałyśmy przed lustrem, a ja niezbyt rozsądnie spojrzałam w lustro. Skończyło się na sporym guzie z tyłu głowy:D Za drugim razem wzięłyśmy jeszcze jedną dziewczynę do asekuracji, a ja od razu położyłam się na boku. Zmroziłyśmy ucho dezodorantem (może niezbyt profesjonalne, ale niesamowicie skuteczne, kiedy w grę wchodzą chrząstki;)). Wszystko ładnie wydezynfekowałyśmy i przekłułyśmy. Trochę bolało, długo się przebijała, ale drugi raz już nie odleciałam. Warto było to przeżyć, kolczyk jest cudowny^^
Pewnie zaraz pojawią się komentarze, że to idiotyzm przekłuwać samemu, ale ja sądzę, że jeżeli jest się ostrożnym i przestrzega się jakichś zasad higieny, to nie jest to zły pomysł. Kiedyś nie było piercerów a ludzie radzili sobie sami (kolczyki robi się nie od dziś). Dla chcącego nic trudnego:)
_________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-14, 19:58   

Miałam, sama sobie robiłam. Trochę bolało, ale nie tak jak np. w języku. Ból do wytrzymania. A prezentował się super. Opłacało się przecierpieć te dwa dni, jak napuchło trochę.
Teraz już nie mam, bo się znudził.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-11-14, 16:35   

Właśnie go zrobiłam.
Nie jest to moje pierwsze, własnoręczne przekłucie chrząstki; mniej więcej wiem, czego mogę się spodziewać.
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-11-14, 17:34   

Miałam mieć już od dawna i ciągle się przymierzam, ale nie wiem czy wybrać tragusa, czy rooka. Chyba w końcu zrobię sobie dwa, tylko tragusa w prawym, a rooka w lewym uchu :hyhy: Jakoś tak mi pasują do ułożenia poprzednich dziurek. Ogólnie jakby mi ktoś chciał nieodpłatnie zrobić, to chętnie bym skorzystała.
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-14, 21:03   

wegrrrry napisa³/a:

Miałam mieć już od dawna i ciągle się przymierzam, ale nie wiem czy wybrać tragusa, czy rooka. Chyba w końcu zrobię sobie dwa, tylko tragusa w prawym, a rooka w lewym uchu :hyhy: Jakoś tak mi pasują do ułożenia poprzednich dziurek. Ogólnie jakby mi ktoś chciał nieodpłatnie zrobić, to chętnie bym skorzystała.



Widzę, że mamy ten sam dylemat: tragus czy rook. Ja już po dwóch latach przymiarki zdecydowałam się na oba i termin przekłucia planuję na jakiś czerwiec, bo dzisiaj nabyłam kolejne dwa w chrząstce, po jednej i drugiej stronie (oprócz industriala i dwóch helixów).
Ja zrobię sama, tylko rooka idę robić do mojej piercerki bo nie dam rady. Choruję też na snuga.

Moja znajoma ma tragusa po jednej i po drugiej stronie, ciekawie to wygląda. Nosi fajne bananki w nich, efekt fenomenalny jak na mój gust. :mrgreen:
_________________
__________
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-11-14, 23:26   

lubie kolczyki w tym miejscu:) jak byłem w liceum to nosiłem tragusa
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-11-15, 08:08   

Fatum napisa³/a:

tragus czy rook


SIDEBURN!
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com