Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 20:22   

:-o Czytając teraz calość stwierdziłam ,ze nie czytałyście o co mi chodzi prosiłam tylko o rade jak moge go poznac a nie to czy powinnam...
I bez przesady nie znacie mnie wiec nie oceniajcie czego od niego oczekuje bo jest to głupie.
Widze ,ze chyba tylko 1 osoba odpowiedziła mi zgodnie z zadawanym przezemnie pytaniem .Szczególnie czytając ostatni post po co miałam bym sie wpychać nie napisałam nigdzie ,ze nie mam chłopaka lub ,że chce go mieć wiec w czym problem.
Dziękuje osobom które przeczytały i odpowiedziały na moje pytanie.Potwierdziła się moja teoria hhehe
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

ScytheAnn  

Stały User

Kosa



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

Sk±d: Rumia

   

Wys³any: 2009-01-03, 20:31   

Najlepiej podpytaj się znajomych czy może mają z nim dobry kontakt i jakoś sie tam wkręć do jego znajomych albo przypadkiem spotkaj go w jakimś miejscu gdzie często chodzi xD
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-03, 20:32   

Ma go niby śledzieć? To jest karalne :-P
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-03, 20:44   

Andziol094 napisa³/a:

:-o Czytając teraz calość stwierdziłam ,ze nie czytałyście o co mi chodzi prosiłam tylko o rade jak moge go poznac a nie to czy powinnam...
I bez przesady nie znacie mnie wiec nie oceniajcie czego od niego oczekuje bo jest to głupie.


ożesz k***a, słyszałyście ją? :-P
dziecinko kochana, a niby jak mamy Cie ocenić po tych kilku postach?
Prosisz nas o pomoc to pomagamy. Ja wywnioskowałam, że spodobał Ci się pewien chłopak i dlatego chcesz się z nim zaprzyjaźnić.
Ale przyjaźni nie zdobędziesz tak o, na to trzeba sobie zasłużyć.
Nie chciałam tego mówić, ale powiem, ewidentnie pchasz się z buciorami w jego życie. Co z tego że jest fajny? To znaczy, że ma się z Tobą kolegować? Może on jest szczęśliwy. Zamotasz mu w głowie i co on potem zrobi? Zrozum, że nie wszystko w życiu można mieć. Jak sie poznacie przy okazji to ok, ale po co to robić na siłe?

aha, i ten, nie mam złego humoru, wręcz przeciwnie (gdybyś znowu pytała) :-P
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-01-03, 20:46   

tak poza tym, temat brzmi "Kolejna nieszczęśliwa miłośc...a może jednak?" co raczej nie wskazuje na to, że przyjaźnić się z nim chcesz, czyż nie?

jeśli poznać chcesz, przez wspólnych znajomych proponuję. tak najłatwiej.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

£yżwa  

Stały User

łyżwy? blee


ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2009-01-03, 21:01   

Nie ma przyjaźni damsko męskiej jeżeli któraś ze stron coś do siebie czuje. Ty zawsze będziesz chciała czegoś więcej i jeśli on coś zrobi ty będziesz myśleć tylko o tym, że może jedna coś do ciebie czuje. Dobrze wiem jak kto jest.
_________________
"...jutro gdy zabraknie poezji.."
 

ScytheAnn  

Stały User

Kosa



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

Sk±d: Rumia

   

Wys³any: 2009-01-03, 21:04   

Soczi napisa³/a:

Ma go niby śledzieć? To jest karalne :-P



No i co? XD a z reszta czy ja mówiłam żeby śledzić? XD :mrgreen:
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2009-01-04, 01:53   

Trochę mi śmiać chce jak to czytam. Dziewczyno, sama nie wiesz co piszesz. Najpierw mówisz że Ci sie podoba a później że chcesz tylko przyaźni. Hmm.. nie znasz kolesia ,a tak bardzo Ci zależy na znajomości z nim? Bo jest przystojny, czy też fajnie się ubiera? hahahaha, fajnie poczytać forum ;)
ja Ci dam radę - weź daj sobie na luz z nim i przyjaźnij sie z ludźmi którzy na to zasługują i których darzysz zaufaniem :)
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-04, 14:13   

Oki mozliwe ,że do to nie był dobry pomysł pisać to na forum teraz wiem ,ze niedało sie jednak okreslic tego słaowami.Sorki jesli kogos uraziłam... A i faktycznie daje na luz najlepiej liczyc na siebie hehe:)
Jeszcze raz dzieki i do usłyszenia jesli mozna tak to nazwać <papa> :-)
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

Razalas  

User


Imię: Paweł

Wiek: 33

Do³±czy³: 08 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-08, 17:18   

Wiem, że temat się praktycznie skończył, ale chciałbym coś powiedzieć. Nie widzę NICZEGO złego w poznawaniu nowych ludzi. Chce go poznać? Proszę bardzo. Nikt jej tego nie zabroni i nikt nie powinien mieć za to do niej pretensji. To, że on ma dziewczynę nie oznacza, że jest jej właścicielem. Może kolegować się z kim chce. Także koleżanko rada dla Ciebie: poznaj go. Poza tym, ktoś nad nami czuwa i myślę, że w jakimś stopniu kieruje. Radze zaufać ;) .
Pozdro.
 

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-08, 21:10   

Razalas napisa³/a:

Wiem, że temat się praktycznie skończył, ale chciałbym coś powiedzieć. Nie widzę NICZEGO złego w poznawaniu nowych ludzi. Chce go poznać? Proszę bardzo. Nikt jej tego nie zabroni i nikt nie powinien mieć za to do niej pretensji. To, że on ma dziewczynę nie oznacza, że jest jej właścicielem. Może kolegować się z kim chce. Także koleżanko rada dla Ciebie: poznaj go. Poza tym, ktoś nad nami czuwa i myślę, że w jakimś stopniu kieruje. Radze zaufać ;) .
Pozdro.


Dzięki za rade:) Własnie zdania jakiegoś kolegi potrzebowałam hehe:)
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com