Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:38

Autor

Wiadomo¶æ

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:20   Kolejna nieszczÄ™sliwa miÅ‚ość... A moze jednak??:)

Bardzo podoba mi się chłopak z mojego gimnazjum nie wiem dlaczego ,ale wcześniej go nie zauważyłam a teraz bardzo chciała bym go poznać :) Podoba mi się jego styl ubierania, wygląd i sposób zachowania:) Ma dziewczynę i to nie za fajna taka luzara...
Pomyślałam żeby do niego napisac na gg no i napisałam ale zapytał z której klasy jestem nie odpowiedziałam bo chciała bym najpierw go moze troche poznać i na tym sie skończyło ..
Jak myslicie co moge zrobic żeby go poznać???
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:36   

Andziol094, nie zbudujesz szczęścia na czyimś nieszczęściu, więc daj mu spokój.
 

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:59   

Eliara. napisa³/a:

Andziol094, nie zbudujesz szczęścia na czyimś nieszczęściu, więc daj mu spokój.


Nie muszę budowac szczęścia na czyjims nieszczęściu jak ty to piszesz wierze w przyjaźń miedzy kobieta a mężczyzna:) Mam nawet takiego świetnego przyjaciela:)
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:07   

Nie ma niestety przyjaźni damsko-męskiej choć sama długo twierdziłam że jest. Moim zdaniem możesz poprostu spróbować wkręcić się do jego towarzystwa. Może macie jakiegoś wspólnego znajomego?? Napewno nie mieszaj się w ich związek ale poznać go możesza kto wie co przyniesie czas :-)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:12   

Ja osobiście nie widzę powodu, dla którego miałabyś zakłócać jego spokój. Tak się tylko mówi, że chcesz się z nim zaprzyjaźnić, ale prędzej czy później albo Ty zechcesz czegoś więcej, albo on.
Poza tym przyjaciół się nie wybiera. W ogóle pierwszy raz się spotykam z czymś taki 'O fajny chłopak, będzie moim przyjacielem" ; o
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:21   

ale przeciez jej chodzi o przyjazn a nie o to zeby im psuć związek ..
 

_Ka_Te_  

User



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 29 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:29   

Cóż.... moim zdaniem powinnaś jeszcze troszkę poczekać i poobserwować go. Moze patrzysz na niego okularami miłości i nie dostrzegasz jego wad. Jeżeli jednak stwierdziłabyś ze tak nie jest, radze Ci wypytać się o niego innych <zwracaj uwagę kogo prosisz o pomoc> . Następnie mogłabyś zrobić tak jak to już ktoś powiedział, wkręcić sie w jego towarzystwo.
Powodzenia
_________________
"Wszystkie niezadowolenia z tego,czego nam brak, płyną z braku wdzięczności za to co posiadamy..."
 

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:47   

Eliara. napisa³/a:

Ja osobiście nie widzę powodu, dla którego miałabyś zakłócać jego spokój. Tak się tylko mówi, że chcesz się z nim zaprzyjaźnić, ale prędzej czy później albo Ty zechcesz czegoś więcej, albo on.
Poza tym przyjaciół się nie wybiera. W ogóle pierwszy raz się spotykam z czymś taki 'O fajny chłopak, będzie moim przyjacielem" ; o


Zakłócać spokój??!!?!?!? Koleżanko chyba mamy zły humorek a może jednak wybiera się w jakimś stopniu przyjaciół:) A ja napisałam , że chce go poznać wiec to uważasz za zakłócanie spokoju???... Ja nie miała bym przeciwko jeśli ktoś chciał by mnie poznać kilka razy juz tak nawet miałam i nie uważam tego za jakieś głupie zakłócanie spokoju tylko cos miłego:)a i nie twierdze ,że musi byc odrazu moim najlepszym przyjacielem np. dobrym znajomym:)
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:49   

Ale czy jak chłopak ma dziewczyne to nie mozna sie z nim zapoznawać ?!
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 13:50   

1anp napisa³/a:

Ale czy jak chłopak ma dziewczyne to nie mozna sie z nim zapoznawać ?!


Oczywiście, że można. Ale nie wolno ingerować w jego związek. A koleżanka wyraźnie napisała, że on się jej spodobał. Jak zauważyła Eliara w końcu coś by się z tej "znajomości" wywiązało.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 14:07   

L. napisa³/a:

1anp napisa³/a:

Ale czy jak chłopak ma dziewczyne to nie mozna sie z nim zapoznawać ?!


Oczywiście, że można. Ale nie wolno ingerować w jego związek. A koleżanka wyraźnie napisała, że on się jej spodobał. Jak zauważyła Eliara w końcu coś by się z tej "znajomości" wywiązało.


No tak trochę źle się wyraziłam:) podoba mi się jego styl ubierania i ogólnie ale nie jak miał być moim chłopakiem tylko jak w koledze porostu uważam np,że fajnie się ubiera
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 14:09   

Andziol094 napisa³/a:

No tak trochę źle się wyraziłam:) podoba mi się jego styl ubierania i ogólnie ale nie jak miał być moim chłopakiem tylko jak w koledze porostu uważam np,że fajnie się ubiera


I tak źle, i tak niedobrze. Jego dziewczynie nie wytłumaczysz, że chodzi o zwykłą znajomość. Po za tym, czy to nie bezsensowne? Takie znajdywanie sobie celu? No bo sory, zauważyłaś chłopaka i stwierdziłaś, że się zaprzyjaźnicie. Napisałaś do niego, ale gdy zapytał, w której jesteś klasie, to nie odpisałaś. Znajomość nie polega na tym, że ty zadajesz pytania, by lepiej go poznać, a on tylko odpowiada.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Andziol094  

User


ImiÄ™: Ania

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 15:55   

Napisałam mu ale tylko ,do której klasy chodze a on pytał jakiej <chciałam przez to uniknać wysmiania moze, przecież tak naprawde nie wiem do końca jakki jest>
Właściwie czy znajomość z kimś uważacie za coś złego??... On opróczswojej dziewczyny ma wiele koleżanek które ja np znam i co z tego to tak jak ja mam kupli:)
_________________
'Muzyka jest...większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia'
Ludwig van Beethoven
 

kinga2881  

Stały User

Zapalara


ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 16:08   

Andziol094 napisa³/a:

No tak trochę źle się wyraziłam:) podoba mi się jego styl ubierania i ogólnie ale nie jak miał być moim chłopakiem tylko jak w koledze porostu uważam np,że fajnie się ubiera



Raczej on Ci się podoba tylko tobie się wydaje, że wystarczy przyjaźń, potem go poznasz i się w nim czym bardziej zabujasz. Myślisz sobie ... że go poznasz, że się w tobie zabuja i będzie pięknie... ale tak nie będzie...
Boisz mu nawet przyznać z jakiej klasy jesteś, znam takie przypadki, które kończą się najcześciej tak: dziewczyna do niego pisze on mówi o tym swojej lasce, która nie pokoi się o konkurencje i robi z niej pośmiewisko, że czepia się cudzych chłopaków
_________________
Skoro moje życie przelatuje mi przed oczami
Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczę jeszcze świt?
Za bardzo przyzwyczajona do mówienia 'żegnaj'
Ale jest już za późno, by podnieść wartość mojego życia
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-01-03, 16:18   

Andziol094, kolejna paranoja.
Ty się w nim zadurzyłaś, nawet go nie znasz, nie wiesz jaki jest czy jest fajny i jak bardzo fajny. Nie możesz twierdzić, że zostaniesz jego przyjaciółką. No litości. Przyjaźń, to uczucie, które się buduje latami, a nie ot tak, bo on się fajnie ubiera.
Możesz do niego zagadać, być koleżanka, ale nie wpychaj się na chama, jeśli on Cię nie chce w swoim życiu, to powinnaś to uszanować.

Powiedz mu z której klasy jesteś i jak się nazywasz i rozmawiaj jak z kolegą, a nie potencjalnym kandydatem na narzeczonego.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com