Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mich_k3  

Wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2011-03-18, 22:18   

Posiadam kolekcję znaczków, którą dostałem od rodziców, zbieram też autografy i bilety autobusowe.
_________________
http://innervoices.pl/ ///Zapraszam
 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-03-19, 18:01   

Monety kolekcjonuje, mój kuzyn mi dał kilkanaście albumów na przetrzymanie i powiedział, żebym kolekcjonowała, bo nie wie kiedy wróci. Jak na razie udało mi się kupić 3 monety.
_________________
:)
 

Jubei-Sama

User


Do³±czy³: 13 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-19, 22:37   

HOHOHHO :D Dużo rzeczy zbierałem

1.Tazo

Zaczeło się od Gwiezdnych Wojen ,Power Rangers z gum, Potem Pokemon i na tym koniec, nigdy nie zapomnę jak w pewnym kiosku było za 5zl taka :p prosta zabaweczka co strzelała kartonowymi dyskami, co ciekawe tazo świetnie tam pasowało i dało radę strzelać(Nawet dwoma naraz) i jak w po szkole koledzy rozbiali wieżę wyciągnołem tą zabawekę załadowaę tazo :P i rozwalałem ku zdumieniu kolegów wieżę, pech kiedy wprowadzli te grube one już się nie mieśiciły.

2.Gdzie Jest Wally

Lubiłem to pisemko miałem prawie wszystkie numerki od nr 34 zaprzestałem kupowania bo mi nieco obrzydło, choć do dziś parę numerów posiadam kto wie może znajdzie się jakiś kupiec :D.

3.Lego i Wyścig Przygód

Lubię lego nic nie ma jak zbudować coś fajnego najbardziej ceniłem serię Ninja, a pisemko Wyścig Przygód dostawałem zawsze od kolegi bo on to mi kupował.


Dziś zbieram gier na konsolę PS2 mam już 14 gier, bym miał więcej gdy ktoś mi taniej sprzedał gry lub przekazał za darmo działające.

No i jeszcze :P trochę dziwne hobby otóż lubię sobie zapisywać obrazki z internetu żeby potem je wrzucić do mojej galleri :D i sobie je oglądać, czemu to robię ?

Otóż kiedyś wycinałem z gazet zdjęcia i przyklejalem do zeszyciku i tak miałem swój album :D, jak widać pozostało mi to do dziś.
 

Maciekkk  

Stały User



Do³±czy³: 12 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-03-20, 11:48   

Zadziwię was :) Zbieram znaczki pocztowe, monety i części komputerowe (wszystkie - przez stare płyty główne, napędy, myszki po części monitorów itp). Na szczęście mam miejsce na to, ponieważ mieszkam sam, a w domu mam spory garaż, gdzie mogę te rzeczy trzymać :P
 

Elisah  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-03-20, 12:18   

Znaczki. Kiedyś. Ale chyba wrócę. Zbieranie znaczków jest bardzo sexy
 

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-16, 12:00   

Ja kolekcjonujÄ™ stare zabytki techniki :-D
Telewizory polskie lampowe i nowsze, radioodbiorniki (także lampowe i nowsze, ale polskie), konsole do gier i gry oryginalne do nich, oprawy oświetleniowe różnego rodzaju, żarówki, świetlówki, lampy wyładowcze, elektronowe i różnoraki osprzęt z tym związany, muzykę na CD, kasety VHS ze starymi filmami i nagraniami z TV z lat 90'.
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-07-17, 11:58   

Jako dziecko zbierałem figurki z Kinder niespodzianki i jakieś naklejki.
Zbierałem również stare monety i znaczki. Mam je do dziś.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

user-numer2

User



Do³±czy³: 11 Sie 2010

   

Wys³any: 2011-07-17, 15:59   

Ja kolekcjonuje puszki po piwie.
_________________
Kto mnie zablokuje ten frajer
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2011-07-17, 19:42   

Olok napisa³/a:

figurki z Kinder niespodzianki


Też ;d. Stały na wszystkich półkach. Do tego karteczki do segregatora i takie małe z notesów, ale to za dzieciaka.
Kiedyś zbierałam też pstrykające zakrętki, takie od pysia, kubusia, ale składowałam je w szufladzie w kuchni i kiedyś babcia się wkurzyła i mi je wyrzuciła ;(.

Po dziadka przejęłam kolekcje znaczków jeszcze sprzed wojny i do dziś od czasu do czasu ją wzbogacam, ale nie jakoś nałogowo.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-17, 21:18   

Kapsle po Despe :-o
Kiedyś zbierałam figurki z Kinder Niespodzianek, tak jak przedmówcy. Teraz nie zbieram nic, bo i po co.
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Kolekcjoner93  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-28, 00:05   

Od niedawna także kapsle i zakrętki. :hyhy:
 

marzysiÄ™rarytas  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-08-16, 17:19   

1. Kolekcjonerstwo autografów od około sześciu lat- piłkarze oraz trenerzy .
Na chwilę obecną prawie 2000 autografów, wszystkie złożone na zdjęciach .
Autografy zdobywam poprzez korespondencję z piłkarzami, wymianę z innymi kolekcjonerami a także zbieram osobiście na meczach, bądź ,,czatuję'' przed hotelem w którym mieszka drużyna .Autografy trzymam w ponad pięćdziesięciu albumach .
Moje główne hobby .

2. Kolekcjonerstwo odznak sportowych- na chwilę obecną ponad 260 odznak z całego świata, większość to federacje sportowe, głównie komitety olimpijskie .Zdobywane poprzez korespondencję z federacjami, czasem poprzez wymianę .Obecnie zdobią ścianę mojego pokoju, foto :



3. Tygodnik ,,Piłka Nożna''- od ponad siedmiu lat czytuję tą gazetę, nie opuściłem żadnego numeru, aczkolwiek zdarzało się, że nie kupiłem a potem musiałem się dogadywać na wymianę poprzez internet .Gazety spoczywają w dużej szafie idealnie posegregowane .

4. Pirackie płyty z filmami .Mało mam, dopiero raczkuję :)
 

Ostrowczanin

User


Do³±czy³: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-04, 22:17   

Jako kibic kolekcjonuje:

Szaliki (Tylko mojego klubu)
Bilety
Vlepki
Kalendarze mojego klubu
Plakaty Mojego klubu.
 

Dezomorfina  

Wymiatacz

you are obsolete


Do³±czy³a: 01 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-04, 22:48   

Razem z bratem kolekcjonujÄ™ konsole, handheldy i wszystko zwiÄ…zane z tym tematem - oryginalne gry, akcesoria, limitowane edycje, itd.
Płyty winylowe też lubię, ale cokolwiek przyniosę do domu, to zgarnia to ojciec :>
_________________
No need to ask my name
to figure out how cool I am
 

Gin_Z_Tonikiem  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 02 Sty 2012

Sk±d: ?l?sk

   

Wys³any: 2012-01-05, 13:58   

Ja od roku 2000 kolekcjonuję te małe karteczki z kin :D To są te małe plakaty reklamowe filmów. Mam już ich całkiem sporo (chociaż ostatnio nie mam czasu na łażenie po kinach) bo 5 pudełek plus albumik z ulubionymi karteczkami :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com