Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

maniek323  

User

maniek


ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 23

Do³±czy³: 05 Kwi 2017

Sk±d: BeÅ‚chatów

   

Wys³any: 2017-04-05, 15:34   Koleżanka z klasy

Cześć wszystkim borykam sie ostatnio z problemami uczuciowymi. Jak w temacie spodobała mi sie koleżanka z klasy, ona jest dla mnie wyjątkowa l, nie ma takiej drugiej jak ona dla mnie. Problem tkwi w tym że jestem bardzo nieśmiały i nie potrafie podejść do niej gdy koło niej są jej koleżanki (a są zawsze :( ), po prostu nie chce aby słyszały o czym rozmawiamy. Kontakt mam z nią bo na facebooku rozmawiamy troche, w szkole jak już wspomniałem nie za wiele tylko jakoś chwilowo gdy jest sama a to zawsze trwa tylko chwile. Krótko mówiąc zakochałem sie w niej. Ostatniego czasu odzyskała konstakt z jakimś jej "kolegą" i ciągle z nim pisze, mówi o nim w szkole itd :( szlak mnie trafia wtedy. On mieszka bardzo daleko lecz składa sie tak że jakoś w Kwietniu ma przyjechać do mojego miasta i ma sie z nią spotkać :( troszke źle sie z tym czuje. Prosze powiedzcie mi co mam robić bo ja już sam nie wiem.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2017-04-05, 15:40   

Ile macie lat ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

maniek323  

User

maniek


ImiÄ™: Krzysztof

Wiek: 23

Do³±czy³: 05 Kwi 2017

Sk±d: BeÅ‚chatów

   

Wys³any: 2017-04-05, 15:50   

DeVaneio napisa³/a:

Ile macie lat ?

16-17
 

Niels

Stały User



Do³±czy³: 07 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-04-05, 17:44   

Koleżanka z klasy to i trudny i łatwy temat. Na pewno na plus działa to, że tak czy siak już się znacie i jestem prawie pewien, że jeśli zaproponujesz spotkanie to się zgodzi. Problem w tym że zawsze boimy się co jak nie wyjdzie, a w tym przypadku działa to podwójnie, bo jak coś sknocisz to będziesz ją dalej widywał i różnie możesz się z tym czuć. Ale na zdrowy rozsądek, czy teraz czujesz się dobrze? ;) Myślę że nie, bo miałem podobną sytuację. Chodzisz do szkoły, myślisz o niej, a gdy dzień się skończy i wracasz po zajęciach do domu, to coś cię ściska od środka, czujesz jakbyś przyszedł do restauracji na obiad, a na talerzu podano Ci tylko sos. U mnie się skończyło jak skończyło. Żeby było śmiesznie to poszedłem do nowej szkoły i sytuacja się powtórzyła. Więc mamy podobnie. Jeśli chcesz do napisz na pw, możemy popisać na mailu albo gdzieś. Może się jakoś wesprzemy :)
_________________

 

awfdg  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 22 Mar 2017

Sk±d: mazowsze

   

Wys³any: 2017-04-06, 09:38   

Zaproponuj spotkanie, zgodzi się albo nie, ale chociaż coś Ci się wyjaśni. Dziewczyna nie będzie siedziała i czekała aż się zdobędziesz na odwagę, szczególnie, że nie wiadomo jakie są jej uczucia.
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2017-04-21, 12:02   

Pisz do niej często na fb, zaproponuj spotkanie, wyjście do kina, na spacer.
 

Kotek Burasek  

User

Kotek



ImiÄ™: Burasek

Wiek: 21

Do³±czy³: 26 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-26, 00:51   Re: Koleżanka z klasy

maniek323 napisa³/a:

Cześć wszystkim borykam sie ostatnio z problemami uczuciowymi. Jak w temacie spodobała mi sie koleżanka z klasy, ona jest dla mnie wyjątkowa l, nie ma takiej drugiej jak ona dla mnie. Problem tkwi w tym że jestem bardzo nieśmiały i nie potrafie podejść do niej gdy koło niej są jej koleżanki (a są zawsze :( ), po prostu nie chce aby słyszały o czym rozmawiamy. Kontakt mam z nią bo na facebooku rozmawiamy troche, w szkole jak już wspomniałem nie za wiele tylko jakoś chwilowo gdy jest sama a to zawsze trwa tylko chwile. Krótko mówiąc zakochałem sie w niej. Ostatniego czasu odzyskała konstakt z jakimś jej "kolegą" i ciągle z nim pisze, mówi o nim w szkole itd :( szlak mnie trafia wtedy. On mieszka bardzo daleko lecz składa sie tak że jakoś w Kwietniu ma przyjechać do mojego miasta i ma sie z nią spotkać :( troszke źle sie z tym czuje. Prosze powiedzcie mi co mam robić bo ja już sam nie wiem.



Być może cierpisz na typową dla młodych mężczyzn przypadłość czyli, kaligynefobie?
To nie złośliwość z mojej strony, a jedynie konstatacja.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com