Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-10, 23:01   Kolor wÅ‚osów

Cześć!
Od razu przejdę do sedna sprawy. A mianowicie zafarbowałam włosy na platynowy blond, wcześniej robiłam pasemka blond rozjaśniaczem. No i problem w tym, że na tych pasemkach włosy wpadają nieco w siwy kolor, nie wiem czy jest to widoczne na zdjęciu. Myślę żeby znowu je zafarbować, tylko na inny kolor, ale boję się żeby efekt końcowy nie wyszedł jeszcze gorszy, więc w sumie sama nie wiem co mam robić.Może któraś z was dziewczyn potrafi pomóc mi w tej kwestii?

20150710_223658.jpg

Plik ¶ci±gniêto 17 raz(y) 371,28 KB

 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-11, 08:55   

Twój naturalny kolor?
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-07-11, 10:53   

Jakbyś poszła do fryzjera to by Ci nie wyszło wiele drożej niż takie eksperymenty na własną rękę.
_________________
meow
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-11, 12:42   

mala_mii napisa³/a:

Twój naturalny kolor?


Mój naturalny kolor to ciemny blond.
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-07-11, 18:01   

Nie chce tu robić nikomu kryptoreklamy, ale dziewczyna z bloga podanego poniżej prowadzi salon fryzjerski i w internecie doradza w kwestii farbowania włosów. Ja co prawda nie pisałam do niej w sprawie farbowania, ale korzystałam z podanych na jej blogu porad dotyczących rozjaśniania włosów. Widziałam, że wiele dziewczyn uzyskało odpowiednie porady co do farbowania po przesłaniu jej zdjęcia włosów. Moim zdaniem warto spróbować, ale decyzja należy do ciebie


kokardka-mysi.blogspot. com
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 23:51   Re: Kolor wÅ‚osów

beautiful pain napisa³/a:

Cześć!
zafarbowałam włosy na platynowy blond



Say what? To jest platyna. klik

Twoje włosy są cieniutkie i wyraźnie podniszczone. Daj im odpocząć, rozjaśniacz robi armagedon na głowie. Zainwestuj w maski, odżywki, oleje. Cokolwiek. Dodaj im trochę utraconej witalności i dopiero wtedy myśl o zmianie koloru.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-12, 14:56   Re: Kolor wÅ‚osów

esendem napisa³/a:

beautiful pain napisa³/a:

Cześć!
zafarbowałam włosy na platynowy blond



Say what? To jest platyna. klik

Twoje włosy są cieniutkie i wyraźnie podniszczone. Daj im odpocząć, rozjaśniacz robi armagedon na głowie. Zainwestuj w maski, odżywki, oleje. Cokolwiek. Dodaj im trochę utraconej witalności i dopiero wtedy myśl o zmianie koloru.


Wiem jak wygląda platynowy blond, dlatego sama byłam zaskoczona tym co mi wyszło na włosach. Ale masz rację nie będę nic z nimi robić jak na razie i dam im odpocząć. :)
Ps. Przepraszam, że zacytowałam wszystko, ale jestem na telefonie.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2015-07-16, 15:27   

Nigdy nie wyjdzie Tobie platyna, jeżeli nałożysz na ciemniejsze włosy farbę. Zawsze musowo rozjaśniacz, potem wyrównujesz kolor farbą. Jednakże, z ręką na sercu i bagażem doświadczeń (mam platynowe włosy) nie polecam takich zabiegów wykonywać w domu.
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

lenka886

User


Do³±czy³: 07 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 12:08   

Ja mam taki fajny karmelowy kolor z blond pasemkami gdzieniegdzie.
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-07-24, 22:24   

esendem napisa³/a:

Nigdy nie wyjdzie Tobie platyna, jeżeli nałożysz na ciemniejsze włosy farbę. Zawsze musowo rozjaśniacz, potem wyrównujesz kolor farbą. Jednakże, z ręką na sercu i bagażem doświadczeń (mam platynowe włosy) nie polecam takich zabiegów wykonywać w domu.


Odpuscilam sobie tą platyne, szkoda mi niszczyć włosów, które i tak zdrowe już nie są.

[ Dodano: 2015-07-24, 22:29 ]

lenka886 napisa³/a:

Ja mam taki fajny karmelowy kolor z blond pasemkami gdzieniegdzie.


No właśnie myślałam nad karmelem i zrezygnowałam z niego,bo uparlam się na tą nieszczęsna platyne. A mogłabyś mi na priv przesłać zdjęcie włosów? Chętnie zobaczylabym jak to wygląda. :)
 

Anka889

User


Do³±czy³: 03 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-06, 10:05   

Twoje włosy naprawdę wyglądają na zniszczone. To jeszcze nie koniec świata, ale powinnaś w nie zainwestować. Ja też miałam bardzo zniszczone, a teraz jest ok, ale trochę na nie wydałam, mogę polecić mój sposób - odżywki Joico, możesz sprawdzić https://www.shopla.pl/pl/sklep/kategoria/joico,180,690,1.html
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2017-03-18, 12:07   

niech lepiej zobaczy to fryzjer
 

ola5601

User


Do³±czy³: 04 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-04-04, 12:49   

dobry fryzjer zrobi wszystko, ja moge ci np polecuc mrozny roz: mrozny roz zobcz, moze sie spodoba :D masz tam kilka zdjec, a jak nie, zawsze mozesz lekka sciac wlosy na boba. najmodniejsze ciecie :) :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com