Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: madeline134 | 2011-03-26, 14:20

Autor

Wiadomo¶æ

sebas  

Stały User



Do³±czy³: 30 Gru 2010

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-03-27, 14:25   

cretultix napisa³/a:

Tyle tylko że ty nie masz żadnego obowiązku udzielać odpowiedzi na pytanie o kategorie wojskowa.



Teoretycznie nie muszę odpowiadać, ale w praktyce jeżeli nie odpowiem to nie dostanę pracy. Zawsze mogę powiedzieć, że należę do rocznika który już nie miał obowiązkowej służby, ale mimo wszystko lepiej poświadczyć swój stan zdrowia jakimś papierkiem... "Prywaciarze" zawsze patrzą, żeby na każdej osobie jak najwięcej zarobić i jak najmniej stracić.
_________________
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-03-27, 14:31   

W ogóle, to nawet jeżeli wznowiony zostanie pobór, to i tak nasze roczniki już nie będą przechodzić szkolenia.
_________________
#truestory
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-03-27, 23:48   

Dla mnie wojsko policja i inne służby to gwałt. Patriotą nie jestem nie będę nawet nie rozumiem co wy tu kochacie. Wolę być żywym Ciota niż martwym bucem. I nie wyobrażam sobie jak można strzelać do drugiej osoby nawet jeśli trwa wojna. Zresztą jak skończę szkole i ew studia prawdopodobnie wyjadę do Anglii wyjeżdżam do pracy w te wakacje i jak będzie gut to jak tylko sie uda wyjeżdżam na stałe.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-03-27, 23:56   

To po co się w ogóle tym przejmujesz, jeśli idziesz na studia a potem wyjeżdżasz? Temat założyłeś, żeby pokazać swój ekstra-super-trendy-wyzwolony stosunek do kraju? Czy chciałeś wylać swoje frustracje? <brawo>
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-03-28, 00:00   

E nie?
Nie wiadomo co bedzie w przyszłości nie wiem czy uda mi sie zostać tam na stałe i sie tak nie spinaj.
Zresztą jak bym chciał to bym wylał frustrację w pierwszym poście a nie odpowiadając po paru dniach.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-03-28, 00:12   

To się lepiej przejmuj wypadkami samochodowymi, lotniczymi, kolejowymi, chorobami, czymkolwiek bo ta obawa "że coś się stanie" i nie daj boże cię powołają, jest po prostu komiczna. Nie wiem jak można trząść portkami wobec tak skrajnie mało prawdopodobnego scenariusza.
I to nie ja się spinam, bo nie wypisuję że policja i wojo to GWA£T! ( tadam ! ) Tupnij nogą jeszcze parę razy to ci przejdzie.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-03-28, 00:17   

lgtk napisa³/a:

I nie wyobrażam sobie jak można strzelać do drugiej osoby nawet jeśli trwa wojna



Panie kolego. Ja też nie wiem i większość żołnierzy też tego koszmaru nie rozumie. Nie mów, że każdy kto miał karabin w łapie to morderca z zadatkami na psychopatę.
_________________
#truestory
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-03-28, 00:17   

Oj chyba nie przejdzie :). Wiesz jak mam mieć na cos wpływ to wolę to zacieszyc niż potem żałować ze nic nie zrobiłem.
 

Uesugi  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009

Sk±d: £dz

   

Wys³any: 2011-03-28, 00:19   

Nie dygaj, jeśli "coś się stanie" to i tak cię to dosięgnie, bez względu na kategorię wojskową.
_________________
花は 桜木 人は 武士
 

Czorny  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-03-28, 01:05   

Bądź chłopem!
Jeżeli jednak nie chcesz iść, to proponuje byś sobie siadł gołym tyłkiem na butelce ;]... Zapewne przy wypinaniu lekarz grubo się zdziwi...
Czego się tak boicie tego wojska. Ja żałuje, że obowiązkowa służba wojskowa została wycofana... By zostać zawodowym, nieźle trzeba się natrudzić by Cię w końcu wzięli pod uwagę.
_________________
Vi Veri Vniversum Vivus Vici

Ironia życia leży w tym, że żyjÄ™ siÄ™ je do przodu, a rozumie do tyÅ‚u... - Søren Aabye Kierkegaard
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-03-28, 07:01   

Czorny napisa³/a:

Bądź chłopem!
Jeżeli jednak nie chcesz iść, to proponuje byś sobie siadł gołym tyłkiem na butelce ;]... Zapewne przy wypinaniu lekarz grubo się zdziwi...
Czego się tak boicie tego wojska. Ja żałuje, że obowiązkowa służba wojskowa została wycofana... By zostać zawodowym, nieźle trzeba się natrudzić by Cię w końcu wzięli pod uwagę.


Wiesz inaczej patrzymy na wojsko. Dla ciebie to jakiś plan na przszłość jak dobrze rozumiem, dla mnie nawet ta komisja to nie potrzebne zawracanie dupy jedyny plus ze dluzej pośpie bo mam tam na 9 to spokojnie mogę wstać o 7 a nie o 6.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com