Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 21:08   

Cytat:

Eric Clapton - Cardiff, 2005



Rany, ale Ci zazdroszczÄ™!

Ja chcÄ™ na Kult.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 22:55   

A mnie w tym roku kusi występ Ozziego Osbourna w trójmieście.
W dodatku chciałem jechać do Berlina na Maidenów ale jak uzbierałem kasę to okazało się, że nie ma biletów. No ale Sonipshare nie odpuszczę w tym roku.

Najlepszy na jakim byłem to koncert Iron Maiden na stadionie Gwardii w Warszawie w 2008.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 23:10   

Damn napisa³/a:

Ja chcÄ™ na Kult.


Kult robi niezłe koncerty, byłem dwa razy :)

A był ktoś z was za granicą na jakimś festivalu rockowy / metalowym? Np u sąsiadów w Czechach jest masters of rock czy inne.
_________________
lol
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-12-25, 23:18   

Cytat:

Ja chcÄ™ na Kult.



Teraz patrzę, u mnie 30.01 jest koncert z serii unplugged, jedyne 110zł. Chyba ktoś za dużo na mrozie stał.
 

Kropka.  

User



ImiÄ™: Aneta.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 02 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-02-02, 23:53   

Dwa koncerty, które zaliczam do ulubionych to koncert Placebo <zakochany> i Eneja. : >

Ogólnie to miałam okazję być na Openerze w 2009 roku. Uważam, że jest to świetny festiwal i w tym roku znów planuję się wybrać. : )
_________________
Soulmates never die.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-04, 20:52   

Najpierw napiszę o najgorszych. Na pewno będzie to Hurt. Nie wiem co oni w ogóle grają, ale ludzie najwidoczniej przy takiej muzyce się dobrze bawią... Wyszedł koleś na scenę, zaczął skakać jak pajac, było mu w dodatku widać pępek, nie dla mnie takie koncerty. Kolejny to Hey, nic mnie nie poruszył ich koncert, poszłam do domu po połowie, nudy nic więcej. Na Dody raz byłam też mi się nie podobało. Vavamuffin kit.
A teraz przejdę do tych, które mi się podobały. Na pierwszym miejscu Frontside, nigdy nie zapomnę jak wspaniale zagrali. Wokalista miał genialny kontakt z publicznością. Teraz w większości zespoły przyjeżdżają dla kasy, zrobią swoje i jadą, z tym zespołem jest inaczej.
Happysad, również mi się podobały ich koncerty, byłam w sumie na trzech i było genialnie, nie zapomnę tego przyjemnego głosu wokalisty. Kolejny to Disperse, młodziutki zespół, ale za to jaki! Patrząc na wokalistę widzi się, że kocha to co lubi, świetnie grają. DePress:) od razu pojawia mi się uśmiech na twarzy, z tego kolesia co śpiewa, nie zapomnę tych iskier z Boscha i łańcuchów. Też można pogratulować dobrego kontaktu z publicznością, jak skakał ze sceny. Dezerter, Coma, Hunter, Koniec świata.
_________________
W miękkim futrze kota
 

UglyAndProud  

Stały User



Wiek: 36

Do³±czy³: 07 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-09-05, 17:05   

Koncerty hip hopowe są bardzo słabe, ktokolwiek by nie grał. Machanie ręką i gibanie się - marna zabawa
_________________
Have you ever prayed to the night sky?
 

Apila  

Wymiatacz

devil's sister



ImiÄ™: Dorota

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Sie 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-05, 17:12   

Trochę tego było i nie będę wszystkich wymieniać. Wszystkie są w gatunku rock/metal. Moim najmilszym wspomnieniem koncertowym jest maj 2010rok, koncert AC/DC. Mega koncert, słychać było w całej Warszawie. Fantastyczne pogo, fantastyczna muzka, fantastyczny Angus i reszta. Zakochałam się w nich jeszcze bardziej
_________________
Sound of the drums beatin' in my heart
The thunder of guns tore me apart
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-09-05, 19:11   

za najlepszy koncert w swoim życiu uważam występ KSU z 2007. może nie grają najlepiej, może wokalista jest pijakiem, sala była mała ale... to jest właśnie punk rock, uwielbiam ten klimat
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-09-06, 18:14   

Najgorsze wszystkie rapowe, no może oprócz Pezeta i Tedego we Freshu
 

joasiek  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-07, 10:55   

Najlepsze koncerty na których byłam to zdecydowanie:

Red Hot Chili Peppers ( Chorzów, 2007) - wiem, ze dużo ludzi narzekało na ten koncert, że niby podobno Anthony miał za mały kontakt z publiką etc, jednak mnie się podobało - stałam praktycznie zaraz pod sceną, klimat był świetny, a chłopaki też dali z siebie wszystko - to, że nie nie grali wielu swoich najbardziej znanych utworów tbyło dla mnie jak najbardziej zrozumiałe - przyjechali po to, żeby promować nową płytę, a nie na koncert życzeń. A i bez starych, pięknych kawałków się nie obyło - tyle, że zamiast oklepanego Under the bridge zagrali piękne Soul to squeeze, pojawiło się też By the way i oczywiście na wejściu Can't stop - wydaje mi się, że narzekali głównie ludzie, którzy znają wybiórczo twórczość RHCP i spodziewali się, że koncert będzie miał formę "The very best of..."

The Cure (Spodek, 2008) - wspaniały koncert, wspaniały Robert Smith i jego hipnotyzujący głos...co tu dużo mówić - sama magia!

KULT (Kraków, Juwenalia Krakowskie, maj 2011) - uwielbiam koncerty Kultu, ale ten koncert był zdecydowanie najlepszym na jakim byłam! ¦wietny klimat, Kazik dał z siebie wszystko - moze dlatego, że to w końcu były Juwenalia :P

Dżem (Wadowice, 2006) - nowy Dżem to nie to co stary Dżem, jednak urodziłam się te kilkanaście lat za późno, więc niestety pana Ryszarda Riedla na zywo nie dane będzie mi nigdy wysłuchać. Pan Maciej Balcar jednakże świetnym wokalistą jest i zasługuje na spory szacunek - koncert był wspaniały, bo względnie kameralny, a po koncercie na sali zostało zaledwie parę osób i cały zespół chętnie z nami rozmawiał, naprawdę świetni panowie.
_________________
бо свобода это то, что у меня внутри.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-02-11, 16:34   

Zapomniałam o jeszcze jedynym koncercie, który teraz mi się przypomniał. Mianowicie koncert Acid Drinkers. Pamiętam jak przyjechali na motocyklach, ubrani w skórzane kurtki, kowbojki itp.
Bosko!!!! Na takie koncerty chciałabym chodzić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2012-02-11, 22:00   

Każdy koncert pozostawił po sobie jakieś wspomnienie, nie potrafię wybrać najlepszych. Pierwszym "świadomym" wyjazdem był Szczecin Rock Festival- Happysad, Coma, Myslovitz i Limp Bizkit. Byłam zahipnotyzowana. Później pierwsze trzy z tych zespołów miałam okazję jeszcze kilkakrotnie oglądać, najmilej wspominam występ Myslovitz na Odjazdach w Katowicach, natomiast Comy i Happysad na Konfrontacjach Rockowych we Wrocławiu. Z pewnością też wszystkie koncerty na których miałam okazję być podczas OFF Festivalu-trudno to zapomnieć. Dodam jeszcze Strachy na lachy i mniejsze koncery znajomych kapel. Z pewnością ta lista będzie się jeszcze powiększać. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2012-03-19, 15:55   

Ostatnio koncert Dropkick Murphys mnie rozczarował, głównie z powodu woodstocku pod sceną i staczy z telefonami, próbowałem jednemu wytrącić telefon z ręki i podeptać, ale dobrze trzymał.
 

Lithium  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 09 Lip 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-07-13, 00:05   

Nie byłam na zbyt wielu, ale też nie miałam do nich szczęścia ,tak więc najlepszy chyba był comy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com