Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Takenmii  

User



Do³±czy³a: 19 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-19, 21:28   Koncertowo

Przejrzałam kilka stron dalej, i nic takiego nie znalazłam, tak więc... Jaki jest najlepszy koncert, na jakim byliście? Jakie macie odczucia, jak oceniacie stereotypy i tym podobne.

Osobiście latam na wszystko, co jest w miarę tanie i w mojej okolicy-począwszy od Feela <tak, wiem, że to żenujące, ale ta zniżka na bilety...> po Celę nr 3.
I tak... Po pierwsze, na niszowych koncertach punku itepe ludzie są o wiele, wiele bardziej ogarnięci niż na Lady Panku.
A najbardziej jak dotąd podobało mi się chyba na Punky Reggae Live 2010. Farben Lehre, Tabu, Hurt... Magicznie.
_________________
"Ogólnie mówiąc-life is brutal
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-20, 00:05   

Byłem w Bielsku na PRL, zgadza się :D

Co do koncertów, sporo tego miałem, najlepsze są takie za ~20 zł, najlepsze kapele, najlepsi ludzie.
Farbeni, The Analogs, Lao Che, Frontside, Coma, Kat, T. Love, Akurat, Kazik, Mysloviz, Budka suflera, Ira, zabili mi żółwia, zielone żabki, koniec świata, akurat i masa innych.
Genialna sprawa, zwłaszcza gdy się skaczę, czy poguje.
<3
_________________
lol
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-12-21, 19:52   

Wszystkie koncerty na jakich byłam miały swój klimat i bawiłam się rewelacyjnie.

A trochę tego było...
£ona, Molesta (x2), Peja, Ten Typ Mes, Raca, Gandzior, Hemp Gru, Firma (ten akurat średni), WWO (x2) , Fundacja #1 (x2), VNM (najlepszy koncert <3 ), PMM, Ero (z JWP), Kasta, podziemie wrocławskie (chyba większość składów), podziemie z mojego miasta, podziemie kieleckie, Pokój z widokiem na wojnę, Hifi Banda, Fu, Bezimienni.

Chciałabym być jeszcze na koncercie Eldo, całego JWP i Ostrego.
No i na koncercie VNMa jeszcze raz, albo dwa, albo wiele, wiele razy :)
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

ewka66616  

Stały User



Do³±czy³a: 27 Lis 2009

Sk±d: Slask

   

Wys³any: 2010-12-21, 21:50   

Koncerty na których byłam sporo tego ;)
I mimo tego, że gustuje bardziej w reggae czy rapie, najlepiej chyba bawie się na koncertach rockowych :D
_________________
"WÅ‚oszczyzna Holandii o mistrzowskim zapachu..."
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-12-21, 22:28   

Bardzo fajnie było na koncercie Stachurskiego (był za darmo). Naprawdę.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-12-21, 22:33   

Byłem na kilku koncertach Gurala i jednym Słonia. Powiem jedno na temat tych koncertów, gruby melanż.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Alcio_92  

Hiper wymiatacz

ZZ



ImiÄ™: :<

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Sty 2010

Sk±d: Nowa Sól

   

Wys³any: 2010-12-21, 22:56   

Ostry, £ona, Fisz, Peja, Eldo, Ten Typ Mess, Małpa, GrubSon, Gural, VNM, Pezet, Pokahontaz.

Najlepiej było na Ostrym w Lesznie. Dobra atmosfera, odpowiednia długość koncertu, ludzie ogarnięci i wgl. :-)
_________________
"Nie zabronię Ci marzyć, bo ja tu tylko sprzątam..."
 

Agataaa18  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 18 Gru 2010

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2010-12-22, 01:03   

Bylam juz na paru koncertach, jesli chodzi o polske to podobalo mi sie na Afromanetalu. Zajebista atmosfera ;D
 

wolek14  

Hiper wymiatacz

Seksista;d



Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Gru 2009

Sk±d: ok ¯ywca

   

Wys³any: 2010-12-22, 21:42   

Jak do tej pory pracując przy koncertach zawsze Support bardziej mi podchodził od "Gwiazd". Ci pierwsi starają się by ich ktoś dostrzegł, Ci drudzy robią to już trochę na odwal się. Nie mówiąc już o gwiazdach młodego pokroju typu Brodka/Paula, bo ani to do zabawy, ani do słuchania... Pomimo że nie lubię Rocka to szacun dla BigCyca - wymiatają... A z zagranicznych to godzinny set House'owy po Live w wykonaniu Sonic... pychota:)
_________________
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...

Dźwięk jest jak tworzywo... Daje się obrabiać, ale tylko w rękach zawodowca zmienia się w dzieło sztuki...

10.08.2011r [*]
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 10:16   

Kilkanaście koncertów Ostrego, dwa Eldoki kilka Gurala, ponadto Chady, Małpy, Słonia, Peji, Pokahontaz i Grubsona. Nie jestem w stanie powiedziec który był najlepszy, każdy z nich miał swój klimat.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-12-23, 11:07   

Najlepiej wspominam chyba koncertu Kultu na którym byłam jeszcze na pierwszym roku studiów, było świetnie, klimatycznie, odpowiednia ilość alkoholu szumiała mi w głowie, ludzie tańczyli, śpiewali... Bajka. :-) Poza tym Hey, mimo tego, że koncertowali tylko z nową płytą, a ze starych kawałków zagrali może dwa, Coma na którym byłam bardziej zawodowo niż prywatnie... :-D
Uwielbiam też koncerty SDMu, chociaż nie chodzę na nie już tak regularnie jak kiedyś, w czasach, kiedy byłam ich ogromną fanką. To bardzo kameralne, przyjemne koncerciki na które można przyjść w ładnej sukience bez obawy, że wróci się z podeszwą odbitą na plecach. :-)

Ach, no i jak mogłabym nie wspomnieć o mojej największej koncertowej przygodzie! :-D Jakoś na pierwszym roku znalazłam się (bardziej z przypadku, niż z własnej woli) na koncercie Pezeta. Po koncercie w klubie zorganizowane było spore after, gdzie ja z moją przyjaciółką zapoznałyśmy się z całą ich ekipą, po czym wylądowałyśmy u nich w hotelu, gdzie imprezowaliśmy do świtu. Wymieniliśmy się numerami telefonów i kilka razy zapraszali nas na koncerty w różnych miastach Polski, gdzie powtarzaliśmy ten sam proceder :-D W sumie ta znajomość trwała z rok. To bardzo miłe wspomnienia, zawsze towarzyszył temu dreszczyk emocji, to wchodzenie/wychodzenie z nimi tylnymi wyjściami, nasze honorowe miejsca na backstage, openbary, viproomy i inne tego typu rozrywki. Człowiek był młody i głupi :-D aż się łezka w oku kręci , fajne czasy. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-12-23, 11:10   

Dżem i Kombi jakieś dwa i pół roku temu. Był genialny. Akurat, Happysad też miał swój klimat. Nie podobały mi się za to Indios bravos i T.LOVE, nie umieli wtedy stworzyć odpowiedniej atmosfery. Mandaryna to też była porażka, ale to było daawno temu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

shesatanek  

Mega wymiatacz

O N A



ImiÄ™: Adolfa

Wiek: 59

Do³±czy³a: 01 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-12-23, 11:15   

Najlepszy koncert na którym byłam to Frontside. Byłam 2 razy i niezmiennie było zajebi*cie, rozpier*ol i apokalipsa. Ale byłam także na comie, hunterze, acid-ach x2, oddziale zamkniętym, lady pank i więcej już nie pamiętam bo było ich na prawdę sporo.

Jednakże zawsze i wszędzie polecam koncerty Frontside. Niezwykła atmosfera. Na ostatnim śpiewałam do mikrofonu - pięknie było.
_________________
www.top-radio.info kanał Rock Zapraszam
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-12-23, 13:55   

Byłam na wielu koncertach.
Jaki wspominam najmilej ?
Ten listopadowy,sobotni :-)

W moim rodzinnym mieście w pewnym środowisku koncerty były dość często organizowane.Co najmniej raz w miesiącu w klimatycznym pubie można było posłuchać takich zespołów jak Cela nr 3,Radio Bagdad,The Analogos,Mechaniczna Pomarańcza,Farben Lehre,Akurat etc.Jak i tych małych,aletrnatywnych zespołów z okolic (Diastemia,Insygnie etc)Mile także wspominam koncert TSA i T-love.
Ponadto starałam się być na każdej edycji festiwalu Punks Rock i Elbląg Rocks Europa
Nie mówiąc już o wszystkich koncertach w Ucho w Gdyni :-)
Mam jeszcze nadzieję,że uda mi się tym razem pojechać do Ostródy.Tym bardziej,że może w końcu koncert Brygady Kryzys i Maanam dojdzie do skutku.
_________________
Drugs&hugs.
 

Eddie Van Halen  

Wymiatacz

Rockers



ImiÄ™: Igor

Wiek: 26

Do³±czy³: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-25, 20:43   

Najlepsze koncerty na jakich byłem:

AC/DC - Warszawa, 2010
Eric Clapton - Cardiff, 2005
Deep Purple - Rzeszów, 2010
Scorpions - Ostrawa, 2010
Dżem - Warszawa, 2010 ( rozgrzewka przed AC/DC )

Nie mam czasu pisać, może później coś jeszcze napiszę.
_________________
Sprzątacze forum, po co was aż 11? To się d*py nie trzyma!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com