Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ostryga26

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-13, 16:18   

A co sądzicie na temat własnego końca swiata? Ostatnio znalazłam artykuł dotyczący śmierci. Na stronie http://postlinknews.com/349news.php można precyzyjnie wyliczyć datę własnej śmierci. Hit czy kit?
 

Mr.Big  

User

Rockers



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 27

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2011

Sk±d: mam to wiedzieæ?

   

Wys³any: 2011-10-13, 18:53   

Kit, robią takie rzeczy żeby "zasiać" panikę, co w dzisiejszych czasach jest niezbyt trudne :P
Jeśli uważasz, że takie pseudo-przepowiednie mogą się spełnić, to lepiej szybko zgłoś się do lekarza :)

Mr.Big™
_________________


"The more I see the less I know for sure." ~ J. Lennon
 

freestylee  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: ee yy eekhem hehe

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2011

Sk±d: nie wiem ;(

   

Wys³any: 2011-10-15, 12:15   

Mam mieszane myśli co do końca świata
_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"
 

James  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-10-19, 08:48   

Cytat:

Kit, robią takie rzeczy żeby "zasiać" panikę, co w dzisiejszych czasach jest niezbyt trudne :P
Jeśli uważasz, że takie pseudo-przepowiednie mogą się spełnić, to lepiej szybko zgłoś się do lekarza :)


Kit ?
A jakie masz dowody na to, że jest to kit bo twoja wypowiedź jest bez żadnego pokrycia.
Pomijając już to, że ten osobnik zakłada co jakiś czas konto i promuje takie strony, to nie podoba mi się to, że wysyłasz kogoś do lekarza, dlatego, że wierzy w coś innego niż ty.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.

— Oscar Wilde
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-10-19, 12:13   

Koniec świata? To temat poruszany milion razy przez tysiąclecia. Myślicie, że nie było innych przepowiedni np. 500 lat temu? Tylko się one do dziś nie zachowały.

Jedyne w co mogę wierzyć, to w przebiegunowanie Ziemi, bo to nawet miałem na wykładzie z geologii. Jednak nie będzie to tak gwałtownie jak to wszędzie opisują, ten proces już się zaczął i trwa. W czasie tego procesu zostanie osłabione pole magnetyczne Ziemi, czyli tzw tarcza ochronna, jednak to nie będzie zagładą ludzkości, zagładą będzie sam człowiek.

Była już panika w 2000 i co? Nic się nie stało, jednak ludzie wykupowali masowo wszystkie produkty w sklepach i tak na prawdę o to chodziło. Cały czas jesteśmy oszukiwani:) Jednak nie zdajemy sobie z tego sprawy.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Lilith666  

User

Lilith immaculate



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 57

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2011-11-01, 17:58   

Z mojej perspektywy wygląda to tak: albo zniszczy nas jakaś epidemia, albo zaatakują nas kosmici, albo spadnie na nas jakiś meteoryt, albo sami zniszczymy naszą planetę, jak nie dziwnymi substancjami, wojnami i techniką, to samym naszym jestestwem..Ale jak na razie cieszmy się życiem, bo mamy tylko jedno.
_________________
"Kiedy mówisz do Boga - to modlitwa. Kiedy Bóg mówi do ciebie - schizofrenia."
 

Figaros

User



Do³±czy³: 31 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-04-12, 20:07   

Nie ma i nie bedzie czegoś takiego jak koniec świata,popatrzmy na to z innej perspektywy "Koniec świata" To szeroko pojete pojecie ponieważ dla Zwykłego Szarego człowieka Końcem ¦wiata jest Jego śmierć,Predzej może nastąpić koniec ludzkosci,ponieważ ludzie są specyficznym gatunkiem który sam siebie elminuje,jako jedyny gatunek ludzie zabijają z zazdrosci,nienawiesci,dla przyjemnosci to my jesteśmy na tej Planecie najwiekszym szkodnikiem,Wycinanie lasów,zabijanie zwierząt dla skór itp. Prawdą jest także że każdy Gatunek na świecie ma swój kres,dinozaury wygineły wiec my kiedyś też wyginiemy lecz to miedzy innymi od nas zalezy czy bedziemy żyć w pokoju i wszystko bedzie po staremu czy też rozpęta sie wojna atomowa która zakończy naszą cywilizacje;) Piona.
_________________
"Co prawda wspomnień nikt nie może mi odebrać
ale i tak boli, że nie możecie być tu i teraz
i chodzić ze mną razem
po krętych losu ścieżkach
pocieszać po porażkach, cieszyć po zwycięstwach"
 

ZjemCiBabcie  

Hiper wymiatacz

Medykamentka



Do³±czy³a: 29 Gru 2011

   

Wys³any: 2012-04-12, 23:37   

Koniec świata i te wszystkie bzdury wygadywane przez ludzi są wyssane z palca.
_________________
hey you out there on your own
sitting naked by the phone
would you touch me?
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-04-13, 16:40   

Każdy ma swój koniec świata w chwili śmierci. Wierzę w tę biblijną wizję. Wierzę, że zginie część ludzkości, po czym nastanie jedna religia, bo wszyscy poznają Boże istnienie.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-15, 22:49   

koniec świata? Nie umiem sobie tego wyobrazić? I co dalej? Takie zwyczajne nic? Nie wierzę w to.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-04-16, 00:31   

Zalezy co pojmowac przez koniec swiata. Czy koniec naszej planety, czy calego kosmosu.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

Tursen

User

Bezimienny



Do³±czy³: 16 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-16, 22:56   

Kit. Zauważcie że na panice się zarabia.
_________________
"One shot - One kill"
Zasada snajpera nr. 4
 

kfoker

User


Do³±czy³: 13 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-21, 14:47   

Koniec już był w 2005 jak pis doszło do władzy ^^
_________________
Pozycjonowanie stron http://ditum.org stworzonych w Wordpress nie jest trudne. Wystarczy zainstalować polecaną przez system wtyczkę, która posiada możliwości analizujące co można jeszcze poprawić oraz funkcje bezpośrednio odpowiedzialne za optymalizację.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-05-23, 17:56   

zarobili hajs, mówili coś ostatnio w TV że jednak do 2016 możemy być spokojni bo znaleźli jakiś kalendarz majów inny, zarobili hajs, za cztery lata znów zarobią.

Np na filmach, dokumentalnych, nawet był w kinach "2012", ehhh, to wszystko kręci się w okół gotówki.
 

WOOJc  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 22 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-05-23, 18:26   

Jakoś nie wierzę specjalnie w ten koniec świata, ale jednak będzie pewien niepokój w "przewidywany" dzień :>. Jak ja sobie wyobrażam ? Jak będzie koniec świata, to pewnie jakaś rasa zrobi bombę atomową, która rozpiździ pół Ziemi,albo wybuchnie jakaś wojna.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com